Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ACC dediğiniz ani frende 4lü flaşörleri yakan sistem değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozz

Hocam ACC dediğiniz ani frende 4lü flaşörleri yakan sistem değil mi?

Adaptif Hız Sabitleyici. Öndeki araca göre seçilen hızla beraber mesafeyi de tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: midnightz

Ayrıca acil fren desteği de zaten standart olarak geliyor diye biliyorum. Bence acc standart olarak gelecek cünkü yazılımsal

ACC Adaptive Cruise Control yazilimsal bir olay degil. Aracin on tarafinda bu donanim icin yer alan sensor ya da kamera ile ondeki araclari ve hizini tespit ederek hizinizi ondeki araca gore otomatik olarak artiran ya da azaltan bir sistem.
    Bana gorustugum bayi ACC nin 3000 tl lik bir paketle alinabilecigini soyledi. Sanirim Nisan basinda yapilacak lansman ile tum detaylari ogrenecegiz.
    Umarim serit takip kadjar daki gibi yeni megan da da standart olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar talisman da ACC (Adaptive Cruise Control) standart değil 1500 tl böyle bir beklentiye girmeyin.
    Ayrıca acil fren destek sistemi farklı çalışma esasına göre ani frenlemede eksik frenlemeyi tamamlamaya yarar yani sizin yerinize frene basmaz.
    Şerit takip ve otomatik park sistemi beraber opsiyon 3000 tl

• Megani inceleyen arkadaslar, on kol dayama ileri geri hareket ediyor mu yoksa sabit mi? Daha once izledigim videolarda hareketliydi.

• İleri geri gidebiliyor ön kol dayama ve çok şık duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 40karakule40

Arkadaşlar talisman da ACC (Adaptive Cruise Control) standart değil 1500 tl böyle bir beklentiye girmeyin.
    Ayrıca acil fren destek sistemi farklı çalışma esasına göre ani frenlemede eksik frenlemeyi tamamlamaya yarar yani sizin yerinize frene basmaz.
    Şerit takip ve otomatik park sistemi beraber opsiyon 3000 tl

Oyak kampanyasinda otomatik park ve kör nokta vardi pakette.
    Paket iceriginde Serit takip yoktu.

• 228 Yeni Megane HB Icon 1.5 dCi EDC 110 bg Kör nokta uyarı sistemi+ Eller serbest park sistemi 3.000 85.550 23.760

• quote:

Orijinalden alıntı: 40karakule40

228 Yeni Megane HB Icon 1.5 dCi EDC 110 bg Kör nokta uyarı sistemi+ Eller serbest park sistemi 3.000 85.550 23.760

Aynen bu şekilde hocam yani şerit takip sistemi oyak paketinde yok.

Dolayısıyla inşalllah standart gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: enka10

Resimlerde işte burada arkadaşlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

enka10 sürücü koltuğu elektrikli ve masajlı mı baktınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midnightz -- 24 Mart 2016; 8:50:06 >

• SÜRÜCÜ koltuğunda masaj özelliği var ve elektrikli.

• Hala sorunum devam edip bir türlü ismimi bulamayan Bursa mais beni aramadı.Varmı benim gibi problemi olan...

• BU KAMPANYAYA ANKARA MAİSTEN 24 ŞUBATTA BAŞVURAN BİRİ OLARAK BENDE DAHA ARANMADIM. AÇIKCASI ÇOKTA ACELE ETMİYORUM ARAMALARI İÇİN BUGÜN KA NETTE KURUMSAL KAMPANYALARDA HONDANI CIVIC İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU KAMPANYAYI GÖRDÜM TSK PERSONELİNE ÖZEL CİVİC SEDAN ELEGANCE AT ECO NAVİGASYONLU BENZİN LPGLİ SATIŞ FİYATI 75,211 TL SEDAN ARABA DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN FLUENCE YAZILMIŞTIM. FİYAT OLARAK ARADA PEK FARK YOK GİBİ FLUENCENİN OPSİYONLARIYLA BERABER AYNI FİYATI BLULUYOR NEREDEYSE. ACABA OYAK KAMPANYASINI İPTAL EDİP BUNAMI YÖNELSEM NE DERSİNİZ MİLLET. ARADA PEK FARK YOK GİBİ DİZEL VE BENZİN LPG VE HONDA RENAULT KALİTE FARKI DIŞINDA. DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM. BUNLARIN PEK ARAYACAĞI YOK GİBİ BİZİ ÇÜNKÜ HONDAYLA YAPMIŞ OLDUĞUM GÖRÜŞMEDE ARAÇLAR 2016 MODEL OLACAKMIŞ VE 1 AY İÇİNDE TESLİM EDİLECEK DEDİLR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2003ey

BU KAMPANYAYA ANKARA MAİSTEN 24 ŞUBATTA BAŞVURAN BİRİ OLARAK BENDE DAHA ARANMADIM. AÇIKCASI ÇOKTA ACELE ETMİYORUM ARAMALARI İÇİN BUGÜN KA NETTE KURUMSAL KAMPANYALARDA HONDANI CIVIC İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU KAMPANYAYI GÖRDÜM TSK PERSONELİNE ÖZEL CİVİC SEDAN ELEGANCE AT ECO NAVİGASYONLU BENZİN LPGLİ SATIŞ FİYATI 75,211 TL SEDAN ARABA DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN FLUENCE YAZILMIŞTIM. FİYAT OLARAK ARADA PEK FARK YOK GİBİ FLUENCENİN OPSİYONLARIYLA BERABER AYNI FİYATI BLULUYOR NEREDEYSE. ACABA OYAK KAMPANYASINI İPTAL EDİP BUNAMI YÖNELSEM NE DERSİNİZ MİLLET. ARADA PEK FARK YOK GİBİ DİZEL VE BENZİN LPG VE HONDA RENAULT KALİTE FARKI DIŞINDA. DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM. BUNLARIN PEK ARAYACAĞI YOK GİBİ BİZİ ÇÜNKÜ HONDAYLA YAPMIŞ OLDUĞUM GÖRÜŞMEDE ARAÇLAR 2016 MODEL OLACAKMIŞ VE 1 AY İÇİNDE TESLİM EDİLECEK DEDİLR.

Merhaba. Civic bu yaz kasa değiştiriyor. Belki bu yüzden kampanya yapmış olabilirler. Mesela bende o kasayı bekliyorum. Ama fiyatlarıda şu anki fiyatlardan çok olacağı kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironeagle129 -- 24 Mart 2016; 21:45:12 >

• Evet böyle Birşeyi bende bekliyorum amerikada yeni kasaya geçmişler kasa her ne kadar değişecek olsada fluence mi civic mi insanın kafası çok karışıyor lpg olması düşündürücü

• quote:

Orijinalden alıntı: 2003ey

Evet böyle Birşeyi bende bekliyorum amerikada yeni kasaya geçmişler kasa her ne kadar değişecek olsada fluence mi civic mi insanın kafası çok karışıyor lpg olması düşündürücü

Kendi adıma belirtmek gerekirse sadece bu 2 araçtan birini seçmek zorunda olsaydım dizel olduğu için fluence seçerdim. Ama beğendiğim için değil. Motor ve genişlik açısından. Ama megane derseniz işler değişir. Yeni kasa, yeni teknolojiler (oyuncaklar) olduğu için megane 4' ü seçerdim. Bu işler zor gerçekten. Geçen seneden beri baka baka bir türlü alamadım. Megane 4 ST,Mazda 3 dizel,Yeni Civic ve Yeni 3008 beklediğim araçlar. Bakalım bu gidişle zor araba alacağız herhalde. Fiyatlarda iyice uçtu zaten.

• Aynen bende katılıyorum 6 aydır bakmaktan birşey alamadık

• Merhabalar, 24 Şubat'ta Clio Icon 1.5 dCi EDC için Ankara MAİS'ten kampanyaya yazılmıştım, salı günü arandık ve bugün peşinatımızı yatırıp kredi sözleşmesini imzaladık.

Teslimat süresinde şu an için bir aksilik görünmüyor, Mayıs ayında aracın teslimini bekliyoruz hayırlısıyla.

Darısı henüz aranmamış arkadaşların başına, Mayıs ayında buralar çok daha hareketlenecek gibi görünüyor :)

Dipnot: Ankara MAİS'te bu sabah Megane 4'e bakındım ama göremedim, henüz sergilemeye başlamamışlar, anladığım kadarıyla Nisan ayını bekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madozz -- 25 Mart 2016; 14:45:03 >
  • madozz kullanıcısına yanıt
    megane 4 sağ taraftaki garajdaydı ben dün inceledim fakat içine baktırmadılar lansman aracıymış
  • Bugün bayide yeni megan 4 ü ayrıntılı inceleme fırsatım oldu.
    Öncelikle icon donanımda şerit takip ve otomatik uzun kısa far standart değil. Bu seçenekler 3000 tl lik ADAP paketi altında opsiyon olarak sunuluyor.
    ADAP paket içeriği : ACC + Şerit Takip + Uzun Kısa Far + Aktif Acik Fren Destek Sistemi. Aslında çok dolu güzel bir paket olmuş. Keşke OYAK kampanyasında da sunsalardı.

Dikkatimi çekenler, malzeme kalitesi üst düzeyde. Koltuk döşemeleri olsun, kapı içleri, konsol, ambiyans aydınlatma çok başarılı. Bu arada ambiyans aydınlatma sadece icon da mevcut.

Yine karartılmış arka cam sadece Gt-Line da var.

Araçta ayna altlarında da led aydınlatma var. Çok şık bir hava katmış araca.

Gelelim olumsuz bulduğum taraflarına. Arka taraf diz mesafesi ve baş mesafesi çok başarılı değil. Ön koltukların altlarında çok az boşluk olduğunda ayağınızı koltuk altına uzatamıyosunuz. Diz mesafesi de çok olmadığından biraz sıkışık bir alan var arkada.

Diğer bir konu da bagaj bana bir önceki kasadan daha ufak geldi. Gerçi litre olarak hemen hemen aynı ama sanki derinlik daha az gibi. Ölçüp karşılaştırmak lazım.

Bunlar dışında aracın malzeme kalitesi çok iyi düzeyde.

10 bin liralik tüm paket veopsiyonlarla satış fiyatı 107 bin dendi. Opsiyonları çıktığınızda icon dizel otomatik liste fiyatı 97 bin yapıyor. OYAK personeline ne olur dedim. icom dizel otomatik opsiyonsuz baz fiyatı 89,444 tl rakam çıktı. Kampanya fiyatı 82,500 tl idi. Yani kampanyaya göre 7 bin fazla fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rain_man -- 25 Mart 2016; 22:21:39 >

• 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.