Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar araç temizlenmemiş, o yüzden içi iyi görüntülenmedi, iki resim daha ekledim, koltuk kenarları deri. Ön kol dayamayı hatırlamıyorum. Sanki anten çubuk olandan da nakliye nedeniyle sökülmüş geldi bana. Ama çok dikkat etmedim..
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Yeni megane Gölcük bolgesinde yolda denk geldi. Arabada ancak bu kadar cekebildim.
    Ya Izmit Ernaz renault a ya da Istanbul'a gidiyor araclar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

oo hocam değirmendereden geçmiş araçlar ben görmemişim bi ernaza gideyim bakıyım.

• madozz kullanıcısına yanıt
    Yabancı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç frasansa donanımıyla full geliyor gibi beyler
  • Resimlerden gordugum kadariyla Megane da arka camlar karartilmis degil.

• B sutununu aracla ayni renk mi yoksa üzerinde koruyucu mu var. Resimdeki gibiyse cok kotu duruyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhamat

B sutununu aracla ayni renk mi yoksa üzerinde koruyucu mu var. Resimdeki gibiyse cok kotu duruyo.

Kaplama olması lazım. Başka sitelerdeki resim ve videolarda B sütünü, C sütünü ve Spoiler'in yan kenarı parlak siyah kaplama olarak görünüyor.

Zaten aracın arkadaş çekilmiş fotosuna bakarsanız sol spoilerin kenarında koruyucu kağıdın kalkmış bir kısmını görebilirsiniz.
  • Megane 4e yazılmış arkadaşlara eğer görmedilerse bir faydası olur, Hollanda da bir gurbetçimiz Megane 4 testi yapmış Türkçe olarak ve youtube a yüklemiş.

https://www.youtube.com/watch?v=SzVjsx7GYqc
  • Ankara mais'ten aranan var mı, ya da megane ın şubeye gelip gelmediğini bilen?

Hala ne arayan var ne soran...

• midnightz M kullanıcısına yanıt
    13 Şubat başvuru tarihi hala ses seda yok. Arayan bilgi sahibi olan varsa cevaplarsanız sevinirim. Yoksa yarın ben arayacağım bilgi veririm son durumla alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elegance_x

13 Şubat başvuru tarihi hala ses seda yok. Arayan bilgi sahibi olan varsa cevaplarsanız sevinirim. Yoksa yarın ben arayacağım bilgi veririm son durumla alakalı.

Adam hakkında gibi bir organizasyon yapamadılar.Beni aradılar gelin imza atın diye kalktıktan gittik sonra sistem yok dediler bir problem var dediler hala 2. Haftaya girdik arayan soran Yok....

• benim imza işi tamam. önümüzde ay kredinin ilk taksitine başlıyorum. Captur 1.5 dci için..
  • midnightz M kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu aracima bakım yaptirmak icin gittim. Yeni megane yoktu daha.

• Teşekkürler bu hafta sonuda ben giderim bilgi veririm buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midnightz -- 21 Mart 2016; 22:59:49 >
  • Megan Hataya gelmemiş
    Ama talisman gelmiş

• Ben de geçen hafta imza işini hallettim. Bügün de peşinat işini tamamladım , artık kredi taksitlerini ödemeye başlayacağız. Şube İzmir Mais.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı85 -- 22 Mart 2016; 0:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: midnightz

Ankara mais'ten aranan var mı, ya da megane ın şubeye gelip gelmediğini bilen?

Hala ne arayan var ne soran...

Ben bugün aradım.. Akşam üstü.. Araçlarla ilgili son durum nedir dedim.. Sıkıntı yok dediler.. Şu an dosyaları hazırlıyoruz.. 1 _ 2 güne kadar sizi arayacağız dediler.. Bakalım.. Bekliyoruz şubat 2 den beri..

• Megane kirlareli subeye geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 Şubat'ta yazılmıştım, 1 saat kadar önce Ankara Mais'ten aradılar ama müsait değildim açamadım, sonra döndüm geri aramaya, şimdi yoğunluk var ben sizi arayacağım tekrar dedi satış temsilcisi. Takip numarası belli oldu anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barantula

Megane kirlareli subeye geldi.

İnceleme fırsatınız oldu mu peki. Olduysa yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu arada benim aracın renk değişikliği talebi oldu. Rengini ben de derin mavi yaptım. Fransa'daki 2. el sitesinin benzerinin İspanyol karşılığını buldum. Burada merak edenler için bol miktarda derin mavi örneği var. Resimlerden gördüğüm kadarıyla Megan derin mavisi Astra'nın Neptün mavi rengiyle aynı gibi.

http://www.coches.net/renault-megane-zen-energy-dci-110-5p-diesel-2016-en-barcelona-31295369-covo.aspx
    http://www.coches.net/renault-megane-zen-energy-tce-130-5p-gasolina-2016-en-barcelona-31349169-covo.aspx
    http://www.coches.net/renault-megane-zen-energy-dci-110-5p-diesel-2016-en-caceres-31337626-covo.aspx#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rain_man -- 22 Mart 2016; 14:27:05 >

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.