Şimdi Ara

Renault megane sedan 1.3 tce 140bg motoru yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renault megan sedan 1.3 tce 140bg motoru bulunan araç bu ay satıştaymış.Bu motor hakkında bilgi sahibi kişilerin yorum yapmasını rica ediyorum. Performansı yakıt tüketimi vs..

• Arkadaş hiçmi kullanan yok yaa. Satılmıyor desem geldiği gibi gidiyor bulunmuyor
  • 3 haftadır aracı kullanıyorum. Aracım manuel. Performans olarak tatminkar bir motor. Eco modunda dahi şehiriçi ani hızlanma isteklerinize gayet güzel cevap veriyor. İlk kalkış ve ikinci vitese alıp gaza bastığınız zaman debriyajdan mı frenden mi yoksa iyi sabitlenmemiş başka bir aksamdan mı bilmem bir zırıldama sesi geliyor. Servise gidince bildiricem. Yakıt konusunda istanbul akşam trafiği dahil olmak üzere pompa verisi olarak 7.7 yakıyorum. Araç henüz 1200 km.de ve beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Önceki aracım ford courier’di. 150 tl mazotla aynı şartlarda 340-360 km yol giderdi. Megane ile 150 tl benzin, 260-280 arası gidiyor.
  • Bende bu hafta aldım. Araç karaborsa resmen bulana kadar çatladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercub

3 haftadır aracı kullanıyorum. Aracım manuel. Performans olarak tatminkar bir motor. Eco modunda dahi şehiriçi ani hızlanma isteklerinize gayet güzel cevap veriyor. İlk kalkış ve ikinci vitese alıp gaza bastığınız zaman debriyajdan mı frenden mi yoksa iyi sabitlenmemiş başka bir aksamdan mı bilmem bir zırıldama sesi geliyor. Servise gidince bildiricem. Yakıt konusunda istanbul akşam trafiği dahil olmak üzere pompa verisi olarak 7.7 yakıyorum. Araç henüz 1200 km.de ve beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Önceki aracım ford courier’di. 150 tl mazotla aynı şartlarda 340-360 km yol giderdi. Megane ile 150 tl benzin, 260-280 arası gidiyor.
    Hocam bende 1.3 tce edc sipariş verdim.
    Mevcut 1.6 mjet linea aracımala günlük ortalama hızım 26km ile 6.7lt gibi yakıyor.
    Sizde durumlar nasıl?
    Bu ortalama hızlarda yakıt ne olur?

• ESER14 kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun. Benim araç manuel. 27 km ort. hızda 7.7 gösteriyor ama full depo 500 km üstü yapamadım şehiriçinde..
  • Otomatik 8-8.5 olur o zaman en iyi ihtimal.
    Teşekkürler cevap için.
    Aracı halen almadık. Beklemedeyiz.
  • Gidiyor ama yakıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESER14

Hocam bende 1.3 tce edc sipariş verdim.
    Mevcut 1.6 mjet linea aracımala günlük ortalama hızım 26km ile 6.7lt gibi yakıyor.
    Sizde durumlar nasıl?
    Bu ortalama hızlarda yakıt ne olur?

Alıntıları Göster
    Aracımı teslim aldım.
    Şuan 27km ortalama ile 7.3 lt gösteriyor. Alır almaz depoyu fulledim. Pazar yine fulleyip pompa hesabı da yapacağım. Peşine de memlekete gidip geleceğim.
    Dizel aracım ort 4.5 lt ile köyde oluyordu. Bakalım bu napacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.