Şimdi Ara

1.5dci 110hp megane 3 coupe için akü önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önerileriniz varsa alırım. Bu üçüncü aküm olacak, orjinalinden sonra motrio kullandım ama o da bitti ortalama 3 sene falan kullanabildikten sonra ki orjinali çok daha fazla gitmişti.

İnci bakıyorum sanırım inci alacağım. Önerileriniz varsa lütfen söyleyiniz

• Aynı araçta bende de var. 72 amper mi 60 amper mi almak lazım. Dijital kadran, navigasyonlu ekran vs birçok şey dijital araçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben inci aldım yanlış hatırlamıyorsam 75 lik idi. Şu an sıkıntısız kullanmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

Ben inci aldım yanlış hatırlamıyorsam 75 lik idi. Şu an sıkıntısız kullanmaktayım.
    Ne kadara aldınız acaba 75 lik i

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Ne kadara aldınız acaba 75 lik i

Alıntıları Göster
    Hocam yanlış olmasın ama 380 gibi bir sayıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alioreh -- 31 Mart 2019; 13:1:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

Hocam yanlış olmasın ama 380 gibi bir sayıydı.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Son olarak yakıt tüketiminiz ne kadar acaba. Benim yol bilgisayarı 8 litre den aşağı düşmüyor şehir içinde 1.5dci aynı araç sizinki ile. Ortalama hızım 25km/h.
    Normal mi sizce bu tüketim değeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Teşekkür ederim. Son olarak yakıt tüketiminiz ne kadar acaba. Benim yol bilgisayarı 8 litre den aşağı düşmüyor şehir içinde 1.5dci aynı araç sizinki ile. Ortalama hızım 25km/h.
    Normal mi sizce bu tüketim değeri.

Alıntıları Göster
    Valla eskisi gibi değil. Araç yeniyken hayvan gibi abansak 7 yi zor geçiyordu şimdi 6-7 arası geziyor hep(düzgün kullanımda)

Basınca hemen yükseliyor tabiki. Yani normal gibi sizinki, önerim depoya az biraz katkı koyun sonra fulleyin bilgisayarı sıfırlayıp bir süre sakin kullanımda da 8 den düşmüyorsa bir sıkıntı vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.