Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten alırsam privilege alırım alırsam ama auris hala kafamı kurcalamaya devam ediyo çok kararsız kaldım ama bir an önce halletmem gerekiyo bu işi
    çok zaman aldı kabak tadı vermeye başladı artık
    sanırım yarın megane alıcam gibi duruyo hayırlısı artık
    bi de şu radyo-cd çaların yeri hakkında yorum yaparsanız çok iyi olur
    vitesin arkasında kalıyo biraz zorluk yaratıyomu kullanırken
    çok aşağıda gibi geldi bana yeri
  • Neredeyse 3000 lira indirim yapmışlar expression kp için süper valla. Biz yalvar yakar 40500'e alabildik. Bu arada privelege ve expression arasında döşemesinde kalite farkı mı var? Plastik iç aksamda filan da fark var mı acaba. Opsiyonları düşündüğümde privelege bana pek mantıklı gelmiyor ama malzeme kalitesinde fark varsa o zaman expression düşünülmemeli tabi.

Bu arada şehir neresi hocam, ankara ise bayi adı verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sariyeron -- 20 Mart 2010; 16:58:56 >
  • şehir istanbul hocam istersen yine bayii ismi verebilirim
    tabi site kurallarını çok iyi bilmiyorum burdan bayii ismi veriliyomu verilmiyomu
    özel mesajla bayii ismi yollayabilirim istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_

zaten alırsam privilege alırım alırsam ama auris hala kafamı kurcalamaya devam ediyo çok kararsız kaldım ama bir an önce halletmem gerekiyo bu işi
    çok zaman aldı kabak tadı vermeye başladı artık
    sanırım yarın megane alıcam gibi duruyo hayırlısı artık
    bi de şu radyo-cd çaların yeri hakkında yorum yaparsanız çok iyi olur
    vitesin arkasında kalıyo biraz zorluk yaratıyomu kullanırken
    çok aşağıda gibi geldi bana yeri

auris bu sınıfta en başarısız tasarım bence,çakma i30 bile daha güzel görünüyor gözüme.
    auris almamak için bir nedende fiyatı.mesela dizel auris te elegant donanım yok bildiğim kaddarıyla,comfort plus var en donanımlı.
    en dolu auris ile megane privelege arasında ciddi donanım farkı var megane lehine.

• Hocam pm atabilirseniz sevinirim. Ben aracı henüz teslim almadım. Bizim aldığımız bayi vermişse o fiyatı teslim alırken hediye filan isteyeyim diyodum.
    Çocuk koltuğu lazım bi şansımı deneyim yine de

Bu arada yarın bir problem olmazsa aracı teslim alıyorum. Bakalım iyi mi ettik kötü mü ettik görücez. Şimdilik görünen eksi yönü arka tarafın dar ve baş mesafesinin yetersiz oluşu. Boyum 1.80, arka taraf oturduğumda neredeyse kafam tavana değiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariyeron

Neredeyse 3000 lira indirim yapmışlar expression kp için süper valla. Biz yalvar yakar 40500'e alabildik. Bu arada privelege ve expression arasında döşemesinde kalite farkı mı var? Plastik iç aksamda filan da fark var mı acaba. Opsiyonları düşündüğümde privelege bana pek mantıklı gelmiyor ama malzeme kalitesinde fark varsa o zaman expression düşünülmemeli tabi.

evet hocam döşemede fark var ama geri kalan malzemde herhangi bir fark yok birebir aynı.. yarım deri döşeme var onlarda..
    bende aynı şekilde fiyat farkı benim mantığıma göre değmez dediğim için exp+kp aldım ankara mais'ten..
  • donanım konusunda haklısın auriste beni çeken tek şey iç tasarım
    gerçekten çok kaliteli bi ön konsolu var aracın
    ama büyük ihtimalle megane alıcam gibi görünüyo

arkadaşlar bu arada privilege yerine epsression+kp yi neden tercih ettiniz
    konfor paketi alınca araç privilege ile aynı özellikleremi sahip oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray_ -- 20 Mart 2010; 17:22:44 >
  • @antares hocam ankara'da mısın. Ben de etlik te oturuyorum, burada antares alış veriş merkezine çok yakınız. Senin nick'ten burada olabileceğini düşündüm ama bu taraflarta hiç meg3 görmedim henüz.
  • quote:

Neredeyse 3000 lira indirim yapmışlar expression kp için süper valla. Biz yalvar yakar 40500'e alabildik. Bu arada privelege ve expression arasında döşemesinde kalite farkı mı var? Plastik iç aksamda filan da fark var mı acaba. Opsiyonları düşündüğümde privelege bana pek mantıklı gelmiyor ama malzeme kalitesinde fark varsa o zaman expression düşünülmemeli tabi.

expression plastik kalitesini incelemedim onun için birşey söyleyemeyeceğim.ama döşeme kesinlikle farklı.
    ayrıca opsiyonlarda önemli fark var,
    mesela eller serbest sistemi süper bir olay,3D Sound by Arkamys çok kaliteli.
    Elektrikle Katlanan Isıtmalı Yan Aynalar gerekli bir özellik.
    bunlar far sensörü gibi ıvır zıvır değil bence.

• quote:

@antares hocam ankara'da mısın. Ben de etlik te oturuyorum, burada antares alış veriş merkezine çok yakınız. Senin nick'ten burada olabileceğini düşündüm ama bu taraflarta hiç meg3 görmedim henüz.

yok hocam ankarada değilim.
    zaten benim araç pek bulunmayan cinsten,göremezsin,siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyoote

quote:

evet hocam döşemede fark var ama geri kalan malzemde herhangi bir fark yok birebir aynı.. yarım deri döşeme var onlarda..
    bende aynı şekilde fiyat farkı benim mantığıma göre değmez dediğim için exp+kp aldım ankara mais'ten..

Hocam size pm gönderdim. Bir de yerli ve ithal araçların bagaj kapasitesi farklı mı? İthaller 405 litre yerliler daha küçük galiba, broşüründe 368 litre yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: antares07

quote:

@antares hocam ankara'da mısın. Ben de etlik te oturuyorum, burada antares alış veriş merkezine çok yakınız. Senin nick'ten burada olabileceğini düşündüm ama bu taraflarta hiç meg3 görmedim henüz.

yok hocam ankarada değilim.
    zaten benim araç pek bulunmayan cinsten,göremezsin,siyah

hocam bende siyah almayı düşünüyorum
    ellerinde siyah ve beyaz varmış ama siyah nasıl duruyo merak ediyorum hiç görmedim
    aracın fotoğrafı mevcutmu elinde

• quote:

quote:

expression plastik kalitesini incelemedim onun için birşey söyleyemeyeceğim.ama döşeme kesinlikle farklı.

Özellikle eller serbest özelliği olsun isterdim ama fiyat farkı 3000 lira ve esp extra opsiyon (+1700 TL) olduğu için tercih etmedim. Tabi keşke bütçe olsa full+full alsak ama o kadar param çıksa da megane almazdım bu sefer

• http://www.sahibinden.com/yeni_megane_3-74WQQaXQQ16342374WQQpXQQdisplayitem

hocam siyahı kesinlikle tavsiye ederim.arabadan anlamayanlar cipmi bu diyorlar.

bence bu arabayı en güzel gösteren renk.açık renkler bu arabayı göstermiyor bana göre.
    siyah renk bakımı zordur denir.titiz birisi olmama rağmen ,önceki aracım gümüş griydi ondan sonra sıkıntı yaratmadı bana.

birde 10 megane 3 ten 9 u beyaz.

• teşekkürler hocam siyah renk gerçekten çok güzel görünüyo
  • quote:

quote:

quote:

Özellikle eller serbest özelliği olsun isterdim ama fiyat farkı 3000 lira ve esp extra opsiyon (+1700 TL) olduğu için tercih etmedim. Tabi keşke bütçe olsa full+full alsak ama o kadar param çıksa da megane almazdım bu sefer

hocam boşverin,hangi donanım olursa olsun araç süper.
    bana göre rakiplerine göre artıları;
    dizayn süper,f/p oranı süper,hala piyasada az görülen bir araç,5 sene kasa değiştirmez,yaygın renault servis
    ağı.
    2.el de tutulacak bir araç,kronik sorunları çıkmazsa eğer.şimdiye kadar böyle bir sorun duyulmadı.

• Arabaya gerçekten sahip olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.
    Şehir içi ve şehir dışı yakıt verilerini hem bilgi ekranında hemde depo fulleme yöntemiyle rica ediyorum.
    Çok citti olarak lazım cunki pazarlık halindeyim iki aracla.
    1.6 Daynemique + Premium Pk --33.000 TL-- (5000km)
    1.5 Expression + Konfor Pk --36000 TL-- (15000km) D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertuna

Arabaya gerçekten sahip olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.
    Şehir içi ve şehir dışı yakıt verilerini hem bilgi ekranında hemde depo fulleme yöntemiyle rica ediyorum.
    Çok citti olarak lazım cunki pazarlık halindeyim iki aracla.
    1.6 Daynemique + Premium Pk --33.000 TL-- (5000km)
    1.5 Expression + Konfor Pk --36000 TL-- (15000km) D

aracım hala rodaj döneminde sayılır,benzinli,2300 km.
    8.1 lt gösteriyor şuanda.hiç depo doldurup km hesabı yapmadım.
    tahmini konuşursam 50 tl lik benzinle 170-180 arası gidiyor şehir içi
  • quote:

http://www.sahibinden.com/yeni_megane_3-74WQQaXQQ16342374WQQpXQQdisplayitem

hocam siyahı kesinlikle tavsiye ederim.arabadan anlamayanlar cipmi bu diyorlar.

bence bu arabayı en güzel gösteren renk.açık renkler bu arabayı göstermiyor bana göre.
    siyah renk bakımı zordur denir.titiz birisi olmama rağmen ,önceki aracım gümüş griydi ondan sonra sıkıntı yaratmadı bana.

birde 10 megane 3 ten 9 u beyaz.

O tampondaki kromlar harika durmuş bende ömerf ' e böyle bişey önermiştim hatta örnek olsun diye 307 nin fotosunu koymuştum Siyah çok asil durmuş..

• On tampon izgaralarina krom görünümlü aksesuar istiyorum ben de. Yaptıran var mı? Nerden buluruz? Kaça mal olur? Yardımcı olan olursa çok sevinirim. Arabanın duruşunu değiştirmiş resmen.
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.