Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Rica ederim. Aman diyim, virajın ortasında fren yapmak çok tehlikelidir. Virajdan önce hız düşürülür, viraja orta gazlı girilir ve gaz kesmeden viraj geçilir.

Valla annem yaptı zaten nasıl araba kullanıyor çözemedim ehliyeti bir an önce alsam da arabayı elime geçirsem .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 inç privilege pakette yol tutuşu 16 inçe göre gerçekten çok farklı 130-140 ile viraja giriyorsun araç tık demiyor. hatchback için geçerlidir
  • Hocam o sorun tüm megane 3 lerde kronik. Çok dandik bi teyp. Müzikleri görüyor ama oynatmıyor. Usb bellekte 100 şarki varsa 20 25 tanesini ancak çalıyor. O yüzden telefona attım müzikleri. Bluetooth ile çalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb belleklerde ortalama 3 er 4 er bin mp3 var. Şimdiye kadar böyle bir sorun hiç yaşamadım. Parçaları klasörlere bölüyor musunuz yoksa hepsi ana dizinin altında mı? Ana dizin altında açıktalarsa belli bir sayıdan fazlasını okuyamaz.
  • sa arkadaşlar 2012 gtline araçım var balata degişimi yapacagım.
    el freni elektrikli
    balata öneriniz var mı
  • Arkadaşlar merhabalar herkese iyi akşamlar bu araba da bir şey farkettim İnşallah sorun değildir.

Çok hızlı gittiğimiz zaman mesela otobanda 165 km hız ile gittik motor ısısı normalde ekran da yarım çubuk çizgi gösteriyor yoldayken motor ısısı ekran da 5 dk kayboldu sonra yine yarım çizgi gösterdi bu durum normal midir?

• hocam klasöre de böldüğüm oldu bütün durduğu da. hatta bir kez tam 100 tane şarkı attım bir klasöre. sonra teybin menüsünden tek tek saydım mp3 leri 15 tane eksik çıktı. teypten çalmak istediğimde de çoşu şarkıyı okumadı. üzerine tıklıyorsun başka şarkıya atlayıp o şarkıyı çalıyor. hatta bir arkadaş teypten bıkmış artık radyo dinliyorum sorun yok demişti :)
    edit: hatta servise sordum durumu. yazılım güncellemesi yapın dedim. servis biz yapamayız onu siz yapıyorsunuz demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkarahanli61 -- 25 Kasım 2017; 8:19:14 >
  • Bir klasörde 50 den fazla mp3 olmasın, hiç bir sorun yaşamazsın. Benim en kalabalık klasörde 40 parça var.
  • Bu arabaların tavanında ses yalıtımı var mi?

• Arkadaşlar merhaba.

Megane 3 hb 1.6 115 HP Cvt araçlara bakıyorum. Bu araçlarda hangi donanım seviyesinden ESP var acaba? Model yılı 2013 oluyor galiba.

Birde bilgisi olan arkadaşlara özellikle soruyorum 1.6 115 HP olan bu motor üstten çift egzantrik ve 16 valf mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

Arkadaşlar merhaba.

Megane 3 hb 1.6 115 HP Cvt araçlara bakıyorum. Bu araçlarda hangi donanım seviyesinden ESP var acaba? Model yılı 2013 oluyor galiba.

Birde bilgisi olan arkadaşlara özellikle soruyorum 1.6 115 HP olan bu motor üstten çift egzantrik ve 16 valf mı?

Evet hocam 2012/2013 yılı arasında üretilmiş araçlar. Bizim araba da 1.6 115 HP CVT memnun kalacağınızı düşünüyorum. Şanzıman teknolojisi çok güzel çünkü 140 km hız ile giderken bile 2000 devir de kalıyor böylece yakıt tüketimi düşmüş oluyor. ESP konusunda emin değilim ama bu arabada kullanılan motor Megane 2 ile aynı olduğunu duymuştum 16 valf diye biliyorum şimdiden yeni arabanız hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

Arkadaşlar merhaba.

Evet hocam 2012/2013 yılı arasında üretilmiş araçlar. Bizim araba da 1.6 115 HP CVT memnun kalacağınızı düşünüyorum. Şanzıman teknolojisi çok güzel çünkü 140 km hız ile giderken bile 2000 devir de kalıyor böylece yakıt tüketimi düşmüş oluyor. ESP konusunda emin değilim ama bu arabada kullanılan motor Megane 2 ile aynı olduğunu duymuştum 16 valf diye biliyorum şimdiden yeni arabanız hayırlı olsun güle güle kullanın.

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Araç Fransız Japon ortaklığı gibi duruyor. Cvt şanzımanı açıkçası ülkemizde bir çok test sürücüsünün dahi anlamadığını ve kullanamadığını düşünüyorum. Şanzıman benim bu araca yönelmemdeki en önemli unsur oldu. Fakat ESP siz bir araca açıkçası 55-60 bin civarı bir para vermek istemiyorum açıkçası. Temiz bir Megane 3 bulamazsam bu baremde manuel farklı seçeneklere yönelebilirim.

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharkemre -- 4 Aralık 2017; 22:15:6 >
  • kazasız belasız sürüşler herkese
  • Merhaba arkadaşlar,

2011 model 2011 Aralık trafiğe çıkışlı Megane 3 coupe impressor modelini satın aldım. Araç henüz 64.000 km de ve bakımlı bir araç. Bir sorum olacak; 2012 Fluence icon kullanmış biri olarak anahtarsız çalıştırma kitinin çalışmadığını gördüm. Araç kartı takmadan çalışmıyor ve araçtan uzaklaşınca kapıları kilitlemiyor veya yaklaşınca açmıyor? Bu donanım bu araçlarda yok mu? Kart okunamadı hatası veriyor araç ve kartı takmadan çalışmıyor.

Aracım cam tavan, navigasyon olan model.
  • 11 model fluence ile megane arasında ne gibi farklar var acaba? böyle bir sitede bir yazı gördüm http://www.otomobiltest.com/2018-renualt-megane-fiyat-listesi-yakit-tuketimi-ozellikleri/ yazılanlar ne kadar doğru?
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    O ozellik yok sizin modelde sanirim sadece gtline modellerde var

• Lınc L kullanıcısına yanıt
    Ben de araştırdım ve aynı sonuca ulaştım. Enteresan bir şekilde bu modelde sadece anahtarla çalıştırma var. Anahtarı tak, kontağa bas. Saçma olmuş biraz ama yapacak birşey yok.

Teşekkürler...
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    aynısından bendede vardı navisiz ve sanrufsuz olup deri döşeme ve bi xenon farklı olanından bende çok araştırmıştım anahtarsız giriş sensör kapakları vardı çünkü ama sonuç hüsran olmamıştı çünkü sistem pek stabil çalışmıyormuş özellikle kontaksız kitleme olayı filan.
  • Sol arka iç stop lambası su alıyor
    Dış şeffaf plastik ile ana plastik arası açılmış. O yüzden lamba su alıyor. Tamir yapılırsa tutar mı yoksa değiştirmek mi lazım.
     RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]
  • 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.