Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.256.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19341935193619371938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Megane 3 hb aracım için Yps plast bagaj havuzu aldım. Kokusu çok az gibi esneklik ve kalınlığı fena değil.
    Sorun şu ki yanlar tam oturdu ama ön ve arka kısmında boşluk kalıyor biraz. Bu kadar boşluk normal mi yoksa geri mi vermeliyim. Ne tavsiye edersiniz.
     RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdr_52 -- 22 Ağustos 2017; 20:6:3 >

• TURKER75 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sizin konudan bakmışım zaten kafamı karıştıran vf ile başlayan şase numarası olmuştu ama bugün bizim 19'a baktım bizimkide vf ile başlamasına rağmen kocaman Türk Malı yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam size de çok geçmiş olsun. Ben yakıt konusunda takıntılıyım hep aynı istasyon ve aynı pompadan alırım. Şimdiye kadar da bir kere çeyrek deponun altına düştüm o da aracı ilk aldığımdaydı. Geçen gün trafikte arkadan tıklattılar, tampon işi için arabayı arkadaşa bıraktım sanayide. Belki işlemler esnasında git gel yaparken bir şey olmuştur bilemedim. Usta hiç enjektör falan demedi sadece turbo ile ilgili bir durum olabilir dedi. Ama çok kafana takma eğer tekrarlarsa galiba turboda onun deyişine göre vestagate diye bir parça varmış ama eminim farklı bir yazılışı vardır ona baktıralım dedi. Umarım tekrarlamaz. İlk o hatayı görünce insanı baya paniklettiriyor.

• srdr_52 S kullanıcısına yanıt
    6.5 senedir kullandığım bagaj havuzu boşluk kalmadan tam oturuyor.Geri alıyorlarsa,daha iyisi bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey joe

6.5 senedir kullandığım bagaj havuzu boşluk kalmadan tam oturuyor.Geri alıyorlarsa,daha iyisi bulunabilir.

Hangi marka kullanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdr_52 -- 23 Ağustos 2017; 9:12:23 >
  • srdr_52 S kullanıcısına yanıt
    Modacar'dan almıştım.O zaman her modele göre ayrı seçiliyordu,şimdi baktım tek fiat ,ama model nasıl seçiliyor? uzun incelemedim.
  • hey joe kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. Bir de onu deneyeyim.
  • Arkadaşlar araba alacağım da şu araba ilgimi çekti. Sizlere de sorayım dedim. Diyelim ki araç ilanda yazılanlar gibi. Bu haliyle alınır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-full-megane-privilege-45.000-km-de-465351646/detay
    Ayrıca forumda Renault teknik serviste çalışan biri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 24 Ağustos 2017; 18:56:22 >
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    kardeşim uzun yıllar binerim paraya ihtiyacım olursa araba satmadan da halledebilirim diyorsan ve fiyatı da temizine göre çok hesaplıysa hasarlı ya da hasar kayıtlı araç al ama diğer türlü hiç bulaşma.

Benim bi bravo vardı 15k hasar kaydı olan, araç fazlalığından sattığım halde göbeğim çatladı satana kadar. Lanet olsun dedim verdim gitti ucuza. Sonra arabayı malum sitede gördüm neredeyse sıfır diye satıyorlar. Millet hep çakal olmuş piyasada satarken üzülürsün.

Ayrıca arabanın fiyatı bence uygun da değil.

• nucleus85 kullanıcısına yanıt
    Kaç tlye kadar alınır hocam sence?

• Arkadaşlar 2015 model Megane 3 touchplus mercekli halojen farlı aracim var. Bu fara ait uzun kısa ampül tipleri nelerdir?

• Slm Arkadaşlar iyi bayramlar yeğenim 2011 model megan 3 aldı.Yağını suyunu antifiriz hangi marka kullanıyorsunuz.Yağ çubuğu neresinde sonra cam suyuna normal su mu kullanıyorsunuz.

• arkadaşlar 50 bin civarı dizel otomatik megane 3 araştırıyorum.
    Sizlerin yorumlarına ihtiyacım var.

- edc şanzıman kaç bin kilometrede masraf çıkartır ve ne kadar çıkartır? bilinen bir sorunu var mıdır?
    - hız sabitleyici ve esp tüm donanım paketlerinde standart mıdır?
  • Arkadaşlar megane 3 touch plus 2015 model araçlarda stepne bagaj içerisindemi yoksa bagaj altında mı?Birde bu aracı öneriyormusunuz? Konfor lpg uyumu nasıl ?

• Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    41000 filan bence.

• Stepne bagaj altinda... brodway ve r 19 gibi

Lpg uyumu reno ve toyotada superdir.. ben uc reno montaji yaptirdim

Bende 2014 bu arac var. Sifir alip 700 km de brc taktirdim. Alttan tank montaji yaptirdim. Stepne yerine simit tank koyup tanki da ayri bir kalin sac koruma icine aliyorlar. Bagajda ve aracin kabininde hicbir tank boru vs olmuyor. 200 tl fark ile brc yapiyordu. Internette bilgi var.

Aracin konforu emsal fiyatli araclardan iyi. Hangi aractan inip buna bindigine de bagli. Ben cok memnunum. Bi tek yol sesi aliyor. Arkadaslar normal bu ses hatta az bile diyor. Ben ses yalitimi dusundum ama verimli olmuyormus.

• Yorum biraktim

• holyjohn kullanıcısına yanıt
    mümkündür oktay toker ile iletişime geçiniz. googleye yazarsanır uygulamalarını görebilirsiniz
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-iii-1.5-dizel-110hp-otomatik-full-pluspremium-paket-493649941/detay

Aracim satilikdir düşünen arkadaslar varsa dosta gider temiz bi aractir.

• Merhaba,

80 bin km'de megane 3 1.5dci manuel 90hp touch sahibiyim. Aracı 71 bin km'de satın aldım. 80 bin bakımı olarak triger seti değiştirdim, aynı zamanda da baskı balatanın bitik olduğu için o da değişti. Yalnız bu işlemlerin ardından aşağıdaki videoda olan ses gelmeye başladı. İşlemler özel serviste yapıldı, usta bir şeyleri yanlış yapmış olabilir mi? Gelen ses hakkında fikri olan var mı?

edit : ses 1., 2. ve 3. viteste gazdan ayağımı çektiğimde meydana geliyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=FZIoZnCARJs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almamater -- 23 Ekim 2017; 14:56:2 >
  • 
Sayfa: önceki 19341935193619371938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.