Şimdi Ara

Renault Latitude - Ana Konu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
3
Favori
23.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı olması gerekmez ki. Fabrika verileri optimal bazı koşullarda elde edilirler ve hiçbir zaman yalan, aldatıcı veriler değillerdir, teyid etmeye gerek yoktur. Zaten biz o optimal koşulları etrafımzıdaki yollarda elde edemeyeceğimiz için aynı sonuçları elde edemeyiz genellikle.
    quote:

Orijinalden alıntı: haluksoy

Arkadaşlar aracın 0-100 hızlanmasını ve son hızı gören oldumu fabrika verileri ile aynımı sonuçlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı
    Aynı olması gerekmez ki. Fabrika verileri optimal bazı koşullarda elde edilirler ve hiçbir zaman yalan, aldatıcı veriler değillerdir, teyid etmeye gerek yoktur. Zaten biz o optimal koşulları etrafımzıdaki yollarda elde edemeyeceğimiz için aynı sonuçları elde edemeyiz genellikle.
    quote:

Arkadaşlar aracın 0-100 hızlanmasını ve son hızı gören oldumu fabrika verileri ile aynımı sonuçlar?

Bu araç herşeyiyle nerdeyse dört dörtlük ancak beni şuan düşündüren 1.5 dci motor beni üzermi şuanki aracım 1.6 tdci 109 hp focus bu arac beni sollamalarda ara hızlanmalarda hiç üzmedi görevini yerine getirdi

• 1.5 dci motor laguna 3'de çok iyi, asla üzmüyor ama latitıudede durum aynı mı kilo farkından dolayı biraz fark var mı bilmiyorum ama hiç sanmıyorum sorun olacağını, torku yüksek çok iyi sorunsuz bir motor bu.
  • quote:

quote:

Aynı olması gerekmez ki. Fabrika verileri optimal bazı koşullarda elde edilirler ve hiçbir zaman yalan, aldatıcı veriler değillerdir, teyid etmeye gerek yoktur. Zaten biz o optimal koşulları etrafımzıdaki yollarda elde edemeyeceğimiz için aynı sonuçları elde edemeyiz genellikle.
    quote:

Bu araç herşeyiyle nerdeyse dört dörtlük ancak beni şuan düşündüren 1.5 dci motor beni üzermi şuanki aracım 1.6 tdci 109 hp focus bu arac beni sollamalarda ara hızlanmalarda hiç üzmedi görevini yerine getirdi

ilk olarak focus 109 ps dedemde var sürekli kullanıyorum LTT nin max olarak düzde ben 200 gördüm daha gidermi bilmiyom ist. izmit arası otoyolda basmıştım önume arac çıktı gazdan çektim ayagımı 2 3 defa böle oldu max olarak 215 220 gibi görür yokuş aşagı yolda :)) ilk olarak focus kadar atik olmasını beklemeyin focustan 300 kg agır fakat 100 den sonra ivmelenmesi çok güzl zaten 6 ileri şanzıman aracı gayet iyi taşıyor yüksek hızlarda focustan daha güvenli diyebilirim aracım exutive model diger modeller nasıl bilmicem ??? sadece bastınmı koltuga yapıştırma hissi vermez fakat sollamalarda üzmez arac sizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

quote:

quote:

ilk olarak focus 109 ps dedemde var sürekli kullanıyorum LTT nin max olarak düzde ben 200 gördüm daha gidermi bilmiyom ist. izmit arası otoyolda basmıştım önume arac çıktı gazdan çektim ayagımı 2 3 defa böle oldu max olarak 215 220 gibi görür yokuş aşagı yolda :)) ilk olarak focus kadar atik olmasını beklemeyin focustan 300 kg agır fakat 100 den sonra ivmelenmesi çok güzl zaten 6 ileri şanzıman aracı gayet iyi taşıyor yüksek hızlarda focustan daha güvenli diyebilirim aracım exutive model diger modeller nasıl bilmicem ??? sadece bastınmı koltuga yapıştırma hissi vermez fakat sollamalarda üzmez arac sizi :)

Peki latitude ile en fazla kaça kadar çıktınız hız denemesinde bulundunuzmu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

quote:

quote:

Peki latitude ile en fazla kaça kadar çıktınız hız denemesinde bulundunuzmu?

dedigim gibi istanbul izmit otoyolundasaten basmalık 30 40 km yol boş oluyor en son 200 gördüm düzde yani bassam giderdi nazlı nazlı dedigim gibi max 215 220 suratlara çıkar yani son sürat olarak focusla aynıdır :))

• Pardon ben 200 e çıkma olayını focusla yaptınız sandım latitudeimis birde araç 120-130 dan sonra ses almaya titremey falan başlıyormu?
    Kusura bakmayın çok soru sordum
  • quote:

Pardon ben 200 e çıkma olayını focusla yaptınız sandım latitudeimis birde araç 120-130 dan sonra ses almaya titremey falan başlıyormu?

Titrer mı hiç hocam o kasayla, gayet oturakli
  • quote:

Pardon ben 200 e çıkma olayını focusla yaptınız sandım latitudeimis birde araç 120-130 dan sonra ses almaya titremey falan başlıyormu?

önmli degil focus ta kullandım fakat titreme yoktu ama yol da bas da gidim hissi vermiyordu latitude gibi latitude de ne titreme ne ses hiç birşey yok yola yapışıp gidiyor arac :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat33

Fiyatını çok abartmazsalar ben almayı düşünüyorum. İnşaallah 60-65 bin civarını geçmez 1,5 dci motorlu olanları...

O FİYATA INSIGNIA ALINIR :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: cat33

Fiyatını çok abartmazsalar ben almayı düşünüyorum. İnşaallah 60-65 bin civarını geçmez 1,5 dci motorlu olanları...

O FİYATA INSIGNIA ALINIR :)

Evet ama benzinli modelini alırsın. Türkiye dünyanın en pahalı yakıtını kullanan bir ülke olduğunuda göre bence en iyi araç en az yakan ve en güvenli, konforlu araçtır :)
  • 55 bine falan bu arac alinir mi arkadaslar. Kronik sorunlari varmidir. Aklimda 508 ve bu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 2003 Megane I Alize gümüş gri 107000 km. arabam var. Satıp yerine 2011-2014 arası latitude almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 40000 - 50000 aralığında hangi modelini almalıyım?, Megane I'e göre artıları çok. İkinci eli çok hareketli değil ama, tip olarak araba hoşuma gidiyor. Önerilerinizi bekliyorum.
  • Merhaba latitude için bej pas pas önerisi rica edebilir miyim

• bende 3 araç var latitude 200ü görüyor ama 130 dan sonra araç ses alıyor, titreme yapmıyor.
  • Sanırım konu bir süre önce bitmiş

2014 yada 2015 edc 1.5 dci executive araştırıyorum. Kronik bir sorunu var mıdır, nelere bakmalıyım?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.