Şimdi Ara

Renault Latitude - Ana Konu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
3
Favori
23.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguz58
    apeksss; aracınız 2.0 motor mu acaba?çünkü 1.5 dci lar uzun süredir kullanılıyor.yarın ona göre servisi arıcam ben de

Arac 1.5' Bende sizin gibi dedim servise, bu motor megane motoru değil mı, sürekli üretilen motor değil mı diye sorduğumda, megane daki motor 1,5cc 105 hp. Bu110 lük yeni motor dediler
  • Kardeşim Forumda konu nerden açılıyo yardımcı olabilirmisin acil lütfen
  • Bugün servisi aradım güncelleme varmış beni aramadınız geleyim mi dedim. Buyrun gelin dediler. Sonra gittim, Bilgisayara bağladılar. Dediler ki: Sizin araç versiyon uyarısı vermiyor. Ama yüklenmemiş de gözüküyor. Aracamı alalı 1 ay oldu. Sonra telle falan aradılar araçtan araca değişiyormuş, versiyon ihtiyacı. Birşey yapmadılar. Ben de anlamadım bu işten bişey. Umarım bir sorun yoktur.
  • Arkadaslar Ankara Celik otoda bej renk latitude var.privilige model.arabada navigasyon vardi.fakat dikkatimi ceken su oldu.aracin yaninda bulunan standta aracin motor ozellikleri ve donanimi vardi.altindada alinabilecek opsiyonlar yaziyordu.dikkatimi ceken iki tane navigasyon fiyati vardi ikiside 1250 lira yaziyordu.ilkinde direk tomtom yaziyordu.ikincidede nav2 yaziyordu.sordugumda iki cesit navigasyon var dediler.oysa katalogta birtek gorunuyor.bilen varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn joshcyoon -- 23 Nisan 2011; 1:35:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

apeksss; aracınız 2.0 motor mu acaba?çünkü 1.5 dci lar uzun süredir kullanılıyor.yarın ona göre servisi arıcam ben de

Arac 1.5' Bende sizin gibi dedim servise, bu motor megane motoru değil mı, sürekli üretilen motor değil mı diye sorduğumda, megane daki motor 1,5cc 105 hp. Bu110 lük yeni motor dediler

hkaye anlatmasınlar . megane daki motorun aynısı işte . yazılımla 110 hp yapılmış.
  • arkadaşlar sonunda dün aracımı teslim aldım, şehir içinde yaklaşık 100 km yol katettim. ilk izlenimlerim şimdilik olumlu, aracın özelliklerini keşfetmeye çalışıyorum. yanlız kafama takılan birşey var, keskin dönüşlerden sonra direksiyon kendini seri bir şekilde toplamıyor, mecburen elle çeviriyorum. sizin araçlarınızda böyle böyle bir durum gözlemledinizmi? selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunsal
    arkadaşlar sonunda dün aracımı teslim aldım, şehir içinde yaklaşık 100 km yol katettim. ilk izlenimlerim şimdilik olumlu, aracın özelliklerini keşfetmeye çalışıyorum. yanlız kafama takılan birşey var, keskin dönüşlerden sonra direksiyon kendini seri bir şekilde toplamıyor, mecburen elle çeviriyorum. sizin araçlarınızda böyle böyle bir durum gözlemledinizmi? selamlar.

Aracın hayırlı olsun, güle güle kullan, direksiyona dikkat etmedim, bugün denerim bende
  • arkadaşlar herkese slmlar.uzun zamandır dh forumu takip ederdim.üye olmak bugüne nasipmiş.ben de 1.5 latitude executive alalı 2 ay oldu.7 bin km deyim.aracı inceleyenler reno en sonunda bi araba yapmış diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczethem -- 24 Nisan 2011; 2:56:39 >
  • ARKAADAŞLAR ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. GİDİPDE PASSAT A ,508 E ,MONDEO YA,SUPERB YE,İNSİGNİ YAYA. ÇOK PARA VERMENİZE GEREK YOK. ONLARDAN DAHA FAZLASINI LATİTUDE DE BULACAKSINIZ. PARANIZ ÇOKMU GİDİN MERCEDES ALIN. VEYA ÜSTTEKİLERİ ALIN AĞIR SERVİS BAKIMLARIYLA UĞRAŞIP DURUN.AMA LATİTUDE YE HERKEZ SAHİP OLABİLİR. MANUEL 110 HP TAVSİYEMDİR. SERİ VE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.İÇERDE TIK SES YOK.BOSE MÜZİK SİSTEMİ MÜKEMMEL ÖTESİ. . BENCE EXECUTİVE ALIN.... RENAULT KALİTESİ TÜM DÜNYAYI SARDI TABİ TÜRKİYE YİDE. PİŞMAN OLMICAKSINIZ... 69000TL ŞUAN... EN FULU MANUELİ...

RENAULT LATİTUDE EXECUTİVE 1.5 110HP. DCI NAV.2 CAM TAVAN, GERİ GÖRÜŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_ozturk05

ARKAADAŞLAR ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. GİDİPDE PASSAT A ,508 E ,MONDEO YA,SUPERB YE,İNSİGNİ YAYA. ÇOK PARA VERMENİZE GEREK YOK. ONLARDAN DAHA FAZLASINI LATİTUDE DE BULACAKSINIZ. PARANIZ ÇOKMU GİDİN MERCEDES ALIN. VEYA ÜSTTEKİLERİ ALIN AĞIR SERVİS BAKIMLARIYLA UĞRAŞIP DURUN.AMA LATİTUDE YE HERKEZ SAHİP OLABİLİR. MANUEL 110 HP TAVSİYEMDİR. SERİ VE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.İÇERDE TIK SES YOK.BOSE MÜZİK SİSTEMİ MÜKEMMEL ÖTESİ. . BENCE EXECUTİVE ALIN.... RENAULT KALİTESİ TÜM DÜNYAYI SARDI TABİ TÜRKİYE YİDE. PİŞMAN OLMICAKSINIZ... 69000TL ŞUAN... EN FULU MANUELİ...

hangi renault bayisinde çalışıyorsun kardeş reno dışı nerdeyse okadar para vermenize gerek yok dediğin passatla aynı çakma gibi duruyor ha bu kötü araba diyorum anlamınada gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: burak3655

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_ozturk05

ARKAADAŞLAR ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. GİDİPDE PASSAT A ,508 E ,MONDEO YA,SUPERB YE,İNSİGNİ YAYA. ÇOK PARA VERMENİZE GEREK YOK. ONLARDAN DAHA FAZLASINI LATİTUDE DE BULACAKSINIZ. PARANIZ ÇOKMU GİDİN MERCEDES ALIN. VEYA ÜSTTEKİLERİ ALIN AĞIR SERVİS BAKIMLARIYLA UĞRAŞIP DURUN.AMA LATİTUDE YE HERKEZ SAHİP OLABİLİR. MANUEL 110 HP TAVSİYEMDİR. SERİ VE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.İÇERDE TIK SES YOK.BOSE MÜZİK SİSTEMİ MÜKEMMEL ÖTESİ. . BENCE EXECUTİVE ALIN.... RENAULT KALİTESİ TÜM DÜNYAYI SARDI TABİ TÜRKİYE YİDE. PİŞMAN OLMICAKSINIZ... 69000TL ŞUAN... EN FULU MANUELİ...

hangi renault bayisinde çalışıyorsun kardeş reno dışı nerdeyse okadar para vermenize gerek yok dediğin passatla aynı çakma gibi duruyor ha bu kötü araba diyorum anlamınada gelmez

BURAK KARDEŞ SEN ÖNCE BİR TEST SÜRÜŞÜ YAP. ONDAN SONRA KONUŞ. HAA BEN RENAULTTA ÇALIŞMIYORUM. RENO KULLANIYORUM... PASSAT TA KULLANDIM AMA RENA DAHA GÜZEL....

• Latitude 1.5 Privilege ' de Elektrikli Açılır Tavan 2800 TL ama
    2.0 olanlarda 3200 TL.
    Bu fiyat farkının sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselsedat88
    Latitude 1.5 Privilege ' de Elektrikli Açılır Tavan 2800 TL ama
    2.0 olanlarda 3200 TL.

Vergi farki.araclarin motor hacimlerine gore olan farklar aksesuarlarada yansitiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

quote:

2.0 olanlarda 3200 TL.

Vergi farki.araclarin motor hacimlerine gore olan farklar aksesuarlarada yansitiliyor

nekadar saçma bişey bu ya.
  • quote:

quote:

quote:

2.0 olanlarda 3200 TL.

nekadar saçma bişey bu ya.

Renk farki alan fiyatlardada boyle.ornegin skoda icin 1.6 larda 900 lira iken 2.0 larda 1200 lira.alfa romeo guilettada 8c kirmizisi diye bir renk var.1.4 motorda 2000euro iken 1.75 motorda 2800 euro.

• quote:

Arkadaslar Ankara Celik otoda bej renk latitude var.privilige model.arabada navigasyon vardi.fakat dikkatimi ceken su oldu.aracin yaninda bulunan standta aracin motor ozellikleri ve donanimi vardi.altindada alinabilecek opsiyonlar yaziyordu.dikkatimi ceken iki tane navigasyon fiyati vardi ikiside 1250 lira yaziyordu.ilkinde direk tomtom yaziyordu.ikincidede nav2 yaziyordu.sordugumda iki cesit navigasyon var dediler.oysa katalogta birtek gorunuyor.bilen varmi?

bizim aracımız expression teknoloji paketli.navigasyon konusunda bize tercih imkanı sunmadılar.direkt tomtom navigasyonu takmışlar
  • quote:

quote:

Arkadaslar Ankara Celik otoda bej renk latitude var.privilige model.arabada navigasyon vardi.fakat dikkatimi ceken su oldu.aracin yaninda bulunan standta aracin motor ozellikleri ve donanimi vardi.altindada alinabilecek opsiyonlar yaziyordu.dikkatimi ceken iki tane navigasyon fiyati vardi ikiside 1250 lira yaziyordu.ilkinde direk tomtom yaziyordu.ikincidede nav2 yaziyordu.sordugumda iki cesit navigasyon var dediler.oysa katalogta birtek gorunuyor.bilen varmi?

bizim aracımız expression teknoloji paketli.navigasyon konusunda bize tercih imkanı sunmadılar.direkt tomtom navigasyonu takmışlar

Renault mais bayisindede ayni direk tomtom geliyor.zaten ne katalogta ne web sitesinde nav2 diye birsey yok.direk teknoloji paketi icinde geliyor.acaba yanlismi yazdilar diye bayiye sordum.iki tane navigasyon yaziyor diye.o da net bir cevap veremedi.

• arkadaşlar selamlar,
    ilk 400 km deki izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
    - yakıt tüketimi: izmir şehir içi (çevre yolları dahil) 3 -5 kişi yolcu ile ilk 400 km sonunda, ortalama 6,1 lt/100 km
    - yol tutuşu ile ilgili kesin bir kanaate varamıdım, hızlı bir şekilde viraja girdiğimde araba hafif kayıyor gibi geliyor ama acaba viraj denge sistemi aracı toparlıyormu bilmiyorum.
    - uzun boylu kişilerin el freni olmayan versiyonunu almalarını tavsiye ederim zira bacağınızı sağa dayadığınızda el freni rahatsız edebiliyor.
    - henüz koltuklara alışamadım, çok rahat olduğumu söyleyemem.
    - keskin virajlardan sonra direksiyon kendini iyi toplamıyor, bu durumu servise gösterdim, herşeyin normal olduğunu 1000 km yaptıkdan sonra değerlendirme yapmam gerektiğini söylediler.
    - araç belki birçok benzinli araçdan bile daha sessiz.
    - yolcu emniyet kemeri uyarısı yok. böyle bir araç için büyük eksiklik.
    - çift taraflı elektronik klima gerçekten çok büyük konfor sağlıyor.
    - ben koltuğu en geride ve en aşağıda kullanıyorum buna rağmen arkada yeterli bir diz mesafesi kalıyor.
    - aracın çekişi gayet iyi, 5 kişiyle yolculuk ederken bile hiç çekiş sorunu olmuyor.
    şimdilik bu kadar. diğer arkadaşların görüşlerini de bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunsal

arkadaşlar selamlar,
    ilk 400 km deki izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
    - yakıt tüketimi: izmir şehir içi (çevre yolları dahil) 3 -5 kişi yolcu ile ilk 400 km sonunda, ortalama 6,1 lt/100 km
    - yol tutuşu ile ilgili kesin bir kanaate varamıdım, hızlı bir şekilde viraja girdiğimde araba hafif kayıyor gibi geliyor ama acaba viraj denge sistemi aracı toparlıyormu bilmiyorum.
    - uzun boylu kişilerin el freni olmayan versiyonunu almalarını tavsiye ederim zira bacağınızı sağa dayadığınızda el freni rahatsız edebiliyor.
    - henüz koltuklara alışamadım, çok rahat olduğumu söyleyemem.
    - keskin virajlardan sonra direksiyon kendini iyi toplamıyor, bu durumu servise gösterdim, herşeyin normal olduğunu 1000 km yaptıkdan sonra değerlendirme yapmam gerektiğini söylediler.
    - araç belki birçok benzinli araçdan bile daha sessiz.
    - yolcu emniyet kemeri uyarısı yok. böyle bir araç için büyük eksiklik.
    - çift taraflı elektronik klima gerçekten çok büyük konfor sağlıyor.
    - ben koltuğu en geride ve en aşağıda kullanıyorum buna rağmen arkada yeterli bir diz mesafesi kalıyor.
    - aracın çekişi gayet iyi, 5 kişiyle yolculuk ederken bile hiç çekiş sorunu olmuyor.
    şimdilik bu kadar. diğer arkadaşların görüşlerini de bekliyoruz.

direksiyon konusunu bende denedim, yokuş yukarı bir sokaktan sola döndüm kendi toparladı direksiyon, belki alışkanlıktan bize farklı geliyor olabilir

virajda bende hissettim, sanki toparlıyor gibi bi şey oluyor arabada

hız sabitleyiciyi kullandım uzun yolda, yakıt gerçekten çok farkediyor, sabit hızla 100 le giderken anlık yakıt tüketimi 4 litrelere kadar düşüyor

• Yavuz um,Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.