Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağolun el altında dursun, ileride enjektörden tamamen emin olursak alırız.

Fiyatı yazmamış da ne kadar acaba bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Arayıp sorman lazım fiyat temsili

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendalrodi

Arayıp sorman lazım fiyat temsili
    Galiba sorun enjektörden kaynaklı değil, bizce ona benziyor.

Mazot çok çabuk bitiyor gibi geldi biz de ondan şüphelendik de.

Ustaya görünmedi ama, ondan sonra nolur bakalım.

• Geçen clio arızasıyla igili yorumlar okudum yakıt çok yakıyo yazmış rolanti vs gibi böyle yapmışlar maf sennsörü veya enjektör yakıt etkiliyomuş

Sen ilk önce yetkili servise git aracı pc bağlasınlar arızası neymiş onu öğren sonra ustaya parça aramaya başlatıcam belki başka bi sıkıntı vardır renault clip cihazına bağlat bi yetkili serviste

Sen ilk önce yetkili servise git aracı pc bağlasınlar arızası neymiş onu öğren sonra ustaya parça aramaya başlatıcam belki başka bi sıkıntı vardır renault clip cihazına bağlat bi yetkili serviste

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendalrodi

Aynen öyle olacak, sağolun cevaplar için
  • Fluence aracımın baskı balata vs. Değişimi yaptiricagim. Ankarada tavsiye edebiliceginiz özel servis varmıdır. Bu güne kadar yetkili serviste yaptirdim tüm bakımları. Yetkili servis Fiyat istedim 2000 tl. Özel servise yaptırmayı düşünüyorum şaşmaz ı biraz gezdim ama karar veremedim yardımcı olursanız sevimirim. 120.000 km de araç

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz kaplan

Fluence aracımın baskı balata vs. Değişimi yaptiricagim. Ankarada tavsiye edebiliceginiz özel servis varmıdır. Bu güne kadar yetkili serviste yaptirdim tüm bakımları. Yetkili servis Fiyat istedim 2000 tl. Özel servise yaptırmayı düşünüyorum şaşmaz ı biraz gezdim ama karar veremedim yardımcı olursanız sevimirim. 120.000 km de araç
    servisin verdiği fiyatta %20 indirim varmıydı peki bende ankarada sürekli yetkili servise götürüyorum kampanya olsun olmasın indirim yapıyolar
  • Evet araç 3 yılı doldurduğu için indirim yapıyorlar

• Yılmaz kaplan Y kullanıcısına yanıt
    Batikent tarafında kurtay oto, sasmazda my renom İnterneten adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. İkisinde orjinal parça kullanır müşteriye alakaları iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz kaplan

Fluence aracımın baskı balata vs. Değişimi yaptiricagim. Ankarada tavsiye edebiliceginiz özel servis varmıdır. Bu güne kadar yetkili serviste yaptirdim tüm bakımları. Yetkili servis Fiyat istedim 2000 tl. Özel servise yaptırmayı düşünüyorum şaşmaz ı biraz gezdim ama karar veremedim yardımcı olursanız sevimirim. 120.000 km de araç
    Araba edc şanzıman mı

• Lastik değiştirmeyi düşünen 17" icon sahipleri.
    2013 model 95 bine dayanan aracımda fabrika çıkışlı 5,5 yıllık bridgestone turanza larım var idi geçen sene değiştirecektim önce maddi sıkıntı nedeniyle sonrada yılbaşına doğru michelin primacy 3 yerine primacy 4 çıkacağı haberini alınca zaten çok fazla kullanmadığım aracıma lastik alımını ertelemiştim.
    2 ay önce fiyat aldığım 225/50R17 98W primacy 4 lastiğe 700x4= 2800 / 9 taksit = aylık 312 lira fiyat almışken kurban bayramı sonrası bayiye gittiğimde 1000x4= 4000 / 9 taksit = aylık 445 lira fiyat alınca mecburen vazgeçmek durumunda kaldım. Bende gittim kapı kapı epey bir bayii gezdim falken, hankook, petlas, kumho ismini ilk defa duyduğum neler neler aynı markanın değişik model versiyonnlarını hepsinde de kendi ebatımın olan lastiğin yanaklarını elledim ağırlığına baktım öptüm kokladım desem yeridir, goodyear bayisinde satılan sava intensa UHP2 225/50R17 98Y yi (4 sibop dahil) 425x4 = 1700 / 5 taksit = aylık 340 liraya aldım. Goodyear lisansı ile üretilen ve made in germany olan lastiği yurtdışı sitelerden ve test sitelerinden incelediğimde olumlu izlenim yaratınca ve fiyatıda çok uygun olunca aldım.
    Şu an tabiki çok memnunum ama çin malı ne olduğu belirsiz bir lastikte alsam ilk sene çok memnun kalınır yeni lastikten, asıl 2 sene sonra bu lastik hakkında yorum yapabilirim, zamana nasıl karşı koyduğu hakkında fikrlerimi ancak o zaman yazabilirim.
    Aldıktan sonra çok memnun kaldığım bir özelliği paylaşmak isterim lastikte RIM PROTECTOR varmış yani jant koruma.
    Bu şöyle bir şey lastik janttan sonra dışa doğru taşan koruyucu bir lastik çember varmış gibi, bu benim gibi park ederken kaldırıma sıfır yanaşması gerekenler için süper bir şey sağ tarafımı hep kaldırıma yakın park etmem gerektiği için sağ ön ve arka jantlarım çizik içerisinde ama artık yeni çizikler olmayacak en azından.
    Ebata gelince daha önce de yazmıştım 110 luk K9K motor malum efsane yüksek tork ve bg nedeniyle buna birde eskiyip sertleşen 205 lastik eklenince arabayı zabt etmek çok zor oluyordu, önce 215 düşünmüştüm, ama 205/55R17 yerine tamamen bire bir aynı çapa sahip 225/50R17 yi alınca 225 in çok isabetli bir karar olduğunu anladım.

son bir not orj de 600mm + 400mm olan sileceklerimi de 600mm + 450mm olarak bosch aero twin plus ile değiştirdim. Sağ tarafa 400 yerine 450 rahatlıkla oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabitkale -- 22 Eylül 2018; 14:0:12 >

• Merhaba arkadaşlar 2015 model fluence aracım var acaba bu araçlar için orjinal halı paspas üretildimi servisi aradığımda kauçuk paspas olduğunu söylüyor sadece
  • merhabalar herkese bende fluence almayı dükünüyorum 2015 ve 2016 model olabilir touch paket ile touch plus arasında cok donanımsal fark varmıdır.forum baya aktif sayfalar çok fazla hepsini okuyamadım. ople astra j kasa 1.3 dizel manuel aracım var onu satıp otomatik fluence almayı düşünüyorum.bu arabaların periyodik bakım listesi gibi bir tablo varsa elinde olan arkdaslar payasırsa sevinirim. 60000 de triger değişimi oluyormu araclarda.tesekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasrhere

merhabalar herkese bende fluence almayı dükünüyorum 2015 ve 2016 model olabilir touch paket ile touch plus arasında cok donanımsal fark varmıdır.forum baya aktif sayfalar çok fazla hepsini okuyamadım. ople astra j kasa 1.3 dizel manuel aracım var onu satıp otomatik fluence almayı düşünüyorum.bu arabaların periyodik bakım listesi gibi bir tablo varsa elinde olan arkdaslar payasırsa sevinirim. 60000 de triger değişimi oluyormu araclarda.tesekkür ederim
    touch plusta ekstra olarak anahtarsız giriş ve çalıştırma ,hız sabitleyici,gündüz ledleri ve ledli arka stoplar,katlanır ayna geliyor yetkili serviste 3 ay önce 20bin bakımını %20 indirimli 680tl ye yaptırdım triger kayışıda 4 yıl yada 80bin kmde değişir mazot filtresi ise 40bin kmde
  • teşekkür ederim .touch ta hız sabitleyici yokmu? birde bu arabayı alırken nelere dikkat etmemi önerirsiniz(otomatik almayı düşünüyorum)
  • quote:

teşekkür ederim .touch ta hız sabitleyici yokmu? birde bu arabayı alırken nelere dikkat etmemi önerirsiniz(otomatik almayı düşünüyorum)
    hayır touch donanımda hız sabitleyici yok maalesef...ben aracı tek kullanacağım için manuel tercih ettim ve kullanımı gayet güzel debriyaj yumuşak vites geçişleri güzel birde dizelin torku eklenince zaten dur kalk trafik hariç çok vites değiştirmiyorum otomatiğe gelirsek edc şanzımanın tipik arızaları var en sık rastlanan otomatik vites kutusunu kontrol ettirin oluyor birde 1-3-5.viteslere geçerken araba 2-4-6 ya geçmiyor kavrama arızasından bunlar sık duyduğum sorunlar ama genel kanı şu dsg powershifte göre daha sorunsuz bir şanzıman imiş
  • daha once uzun sureli otomatik araba kullanmışlığım yok arasıra içim oldukça fabrikadaki passatı alıyorum o yuzden yardım istedim.touch o zaman baya boş bir arabaymıs touch plus yada bütçeye uyarsa icon bakmak gerekiyor demekki
  • quote:

daha once uzun sureli otomatik araba kullanmışlığım yok arasıra içim oldukça fabrikadaki passatı alıyorum o yuzden yardım istedim.touch o zaman baya boş bir arabaymıs touch plus yada bütçeye uyarsa icon bakmak gerekiyor demekki
    bütçeye uyarsa icon almak mantıklı çünkü iconda kalite hissi epey farkediyor sürücü yolcu kapı üstleri falan yumuşak plastik olarak geliyor birde koltuklar yarı deri yarı kumaş arkada havalandırma kanalı ve kol dayama var klima dijital görsel açıdan göze baya hoş geliyor
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.