Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bagaj olayı kimseyi etkilememiş sanırım,herkes memnun gibi,benim gibi memnun olmayıp tam olmasada nisbeten bir çözüm yaptım,aslında komple söküp Megane 2 deki gibi amortisörlü yapmak istedim fakat kenarlarının dar olması nedeni ile olmadı bizde hiç olmazsa lanet olası yay görevi yapan çubukları bari sökelim dedik ve amortisör sistemini bayagı uğraşlar sonucunda uyguladık inanın mükemmel ötesi oldu bagaj müthiş genişledi fotoğraf yüklemeyi denedim ama yüklenmedi sanırım,yüklenmemişse en kısa sürede yüklerim
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sefer4229 S kullanıcısına yanıt
    Iyi olmuş güzel olmuşta asıl mesele o değil ki. O aşağı inen kocaman siyah kollar mesele

• erLK38 kullanıcısına yanıt
    hocam merhabalar bende de 2012 extreme edition 1.5 otomatik dizel fluence var. Aracı 2015 Kasın ayında 75bin km'de iken aldık. Aracınızda kasko var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALENJEKTAZİ

Iyi olmuş güzel olmuşta asıl mesele o değil ki. O aşağı inen kocaman siyah kollar mesele

Vallahi kardeşim dediğim gibi en azından o ıyuz Demir'ler ve aparatlarından kurtuldum 2 haftada bir 10 damacana su dolduruyorum o çubuklar varken 6 tane anca sığmıştı şimdi tam 10 taneyi aldı dediğin gibi kollar ayrı bir sıkıntı artık onunla yaşamayı öğreneceğiz😀Makas menteşeli amortisör takmak lazım o da arası dar olduğu için sığmadı

Bizde su taşıyoruz arkadasinda :D ama şimdilik baya götürüyor , bagajdaki o düzenekle yaşamayı öğrendik biz :D megane 2 tüplü aracimizin bagajindan daha büyük geliyo bize sıkıntı etmedik pek :D ama lazim olursa size danışabilirim bu konuda

• quote:

Bizde su taşıyoruz arkadasinda :D ama şimdilik baya götürüyor , bagajdaki o düzenekle yaşamayı öğrendik biz :D megane 2 tüplü aracimizin bagajindan daha büyük geliyo bize sıkıntı etmedik pek :D ama lazim olursa size danışabilirim bu konuda

Ne zaman isterseniz danışabilirsiniz,ben ve benim gibi bu bagajı takıntı yapan çok kişi var,inanın megane 2 mi sattığıma çok pişman bile olmuştum,neyseki kafam biraz olsun rahatladı😊

Eyvallah çok sağolun , megane 2 de iyiydi ama miladi doldu malesef. Napalım bagajla idare etcez alirken raziydik zaten :D

• arkadaşlar 2016 fluence için önerebileceğiniz bagaj havuzu markası varmı..kullanan arkadaşlar memnunmu
  • Ben yakın Zaman'da gitti gidiyor üzerinden aldım 50 tl den başlıyor fiyatları ama ben 100 tl ye s-dizayn marka aldım çok memnunum,sanayide satan toptancılar var aynı kalitedeki havuza 150 tl dedi banada ucuz almışsın dedi😀Tam araca göre kesilmiş bir ürün hatta aldığım gün o lanet olası demirlerin arkasına damacana katarken kapak açıldı bir miktarda su aktı ama alta geçmeden suyu tahliye ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefer4229

Ben yakın Zaman'da gitti gidiyor üzerinden aldım 50 tl den başlıyor fiyatları ama ben 100 tl ye s-dizayn marka aldım çok memnunum,sanayide satan toptancılar var aynı kalitedeki havuza 150 tl dedi banada ucuz almışsın dedi😀Tam araca göre kesilmiş bir ürün hatta aldığım gün o lanet olası demirlerin arkasına damacana katarken kapak açıldı bir miktarda su aktı ama alta geçmeden suyu tahliye ettim

teşekkürler..
  • Önemli değil

Tam da şuan nette havuzlara bakiyodum :) dışarda piyasada sanayide tuningcilerde felan fiyatlar ne durumda araştırma yaptınız mı hiç ?

• quote:

Tam da şuan nette havuzlara bakiyodum :) dışarda piyasada sanayide tuningcilerde felan fiyatlar ne durumda araştırma yaptınız mı hiç ?

Kendim konyadayım sanayi bayağı bir gelişmiş durumda çok yer gezdim ,dediğim gibi bayağı bir fiyat araştırması yaptım ama içlerinde en kaliteli ve hesaplı olarak gitti gidiyordan s- dizayn markayı aldım100₺ ye,kesinlikle tam bagaja göre ve kaydırma yapmıyor

Teşekkür ederim sağolun

• Arkadaşlar özellikle yeni model sahiplerine bir sorum olacak teyp sürümünden dolayı. Iphone dan bluetooth ile müzik dinlerken radio ekranınızda çalan şarkı isimleri gözüküyor mu ? Özellikle şarkı değiştirdiğinizde ekranda isim hemen geçiyor mu yoksa 3-4 şarkıda bir mi güncelleniyor.Bende bu sorun var kafasına göre isimleri gösteriyor yada hiç göstermeyip audio-track şeklinde ekranda gözüküyor.
  • TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yardımcı olabildi isem?

• Merhaba
    Captur almayı düşünürken, fluence ya göre çok küçük geldiğinden, fluence almaya karar verdik.
    1- Renk olarak sizce beyazmi daha iyi yoksa fildişi mi? (Yollarda o kadar çok ak beyaz varki)
    2- Touch alacak kadar para ayırdık. Birazdaha ekleyin almışken icon alın dermisiniz? Yani üzerine ekleyip icon almaya degermi? Aralarında bariz fark varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba
    Captur almayı düşünürken, fluence ya göre çok küçük geldiğinden, fluence almaya karar verdik.
    1- Renk olarak sizce beyazmi daha iyi yoksa fildişi mi? (Yollarda o kadar çok ak beyaz varki)
    2- Touch alacak kadar para ayırdık. Birazdaha ekleyin almışken icon alın dermisiniz? Yani üzerine ekleyip icon almaya degermi? Aralarında bariz fark varmı?

eğer asker akrabanız varsa veya tanıdığınız oyağın çok güzel kampanyası var..fluence 1.5 dci icon manuel vites modeli renaultun kendi sayfasında 88.700 TL..oyak kampanyasıyla 66,550 TL..biz beyazına yazıldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __ugur__ -- 22 Şubat 2016; 9:04:36 >
  • Nedir bu kapı gergisi arkadaş ya sabahtan beri Sök tak uğrastırdı baya.kendisi sökmek isteyene yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: __ugur__

quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

eğer asker akrabanız varsa veya tanıdığınız oyağın çok güzel kampanyası var..fluence 1.5 dci icon manuel vites modeli renaultun kendi sayfasında 88.700 TL..oyak kampanyasıyla 66,550 TL..biz beyazına yazıldık.

Teşekkürler bilgi için. Bende Oyak kampanyası ile başvuracağım. Fluence karar verdik.
    1,5 dizel Touch plus paketli fiyatı : 64.250 + metalik Renk 1.000 + Alüminyum Jant + 900 + Yedek lastik 350 = 66,500 TL.

Kampanya haricine bu 66.500 TL 83.800 oluyormuş.

Çevremdekiler Fildişi rengini al beyaz piyasada çok var deyip duruyor. Sizce nasıl Fildişi rengi?

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.