Şimdi Ara

renault capture mi chevrolet trax mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • renault capture mi chevrolet trax mı karar veremiyorum yada başka model tavsiyeniz varmı

• Mitsubishi asx
    hem bir üst segment suv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üst segmentte seçenek çok fiyatta farklı gibi geldi şu an hatırlamıyorum ama kia sportage 1.6 Hyundai ix35 nissan qashqai seçenekleri var
    zaten üst segmente kararverirsem sanırım ix35 yada kia düşünürdüm 2. elde değerini daha az kaybediyor onlar ama taraxla capture nasıl bilmiyorum hiç kullanmadım suv gibi mi otomobil gibi mi kararsızım hangini alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14cengiz

üst segmentte seçenek çok fiyatta farklı gibi geldi şu an hatırlamıyorum ama kia sportage 1.6 Hyundai ix35 nissan qashqai seçenekleri var
    zaten üst segmente kararverirsem sanırım ix35 yada kia düşünürdüm 2. elde değerini daha az kaybediyor onlar ama taraxla capture nasıl bilmiyorum hiç kullanmadım suv gibi mi otomobil gibi mi kararsızım hangini alayım

Tamam da asx o saydığın arabalardan daha ucuz
    51e alanlar var invite donanım.
    Yoksa captur nere asx nere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinli mi düşünüyorsunuz ?
  • asx müthiş
  • asx daha mantıklı ama illa ki bu ikisinden biri tercih edilecekse trax derim.
  • Arkadaşlar yazmış zaten ben de asx diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar şu an internet sitelerinden aldım
    asx liste 56550
    trax liste 48790
    capture liste 47740
    aslında dizel bir araç düşünüyorum şu an chevrolet aveo sedan lt kullanıyorum ve çok memnunum ama suv yada suva benzer :) (trax ve capture bence suva benzer araç) hevesim tuttu
    kullanan arkadaşlar vardır belki yorumlarını yazarlar diye de beekliyorum
  • Üç aracıda kullanmadım ancak dışarıdan görünüşe bakarak yorum yapacak olursam Trax . Çok daha şık ve kaliteli duruyor.
  • Captur lste fiyatı üstünden indirim için bastırın çok indirebilirsiniz.Bence trax daha güzel olur.
  • araştırmadım detaylı olarak ama nedense trax ı daha sağlam görüyorum .
  • Dizel alacaksan Captur
    Benzinli alacaksan Trax
  • Az daha zorlayın ASX alın bence. Piyasada reklamı fazla yapılmadığı için bilinmiyor ama kullananlar çok memnun. Yakıt tüketiminin de sakin kullanımda 7.5 litre civarında olduğu söyleniyor. Burada herkes bir şeyler yazacaktır. Arada gerçekten değerli yorumlar da kaynar gider. Bence en iyi sonucu Kullanıcı Yorumlarından alacaksınız. Eğer Mitsubishi ASX hakkında geniş bir kullanıcı yorumu okumak isterseniz BURADA bulabilirsiniz. Bu arada hangi araba olursa olsun mutlaka test sürüşü yapın. Çekinecek bir şey yok. Zaten test sürüşü yaptırmak için kampanya yapıp duruyorlar, sonuçta binlerce lira veriyoruz.

• chevrolet in Avrupa ve türkiyeden çekilecek olması trax yada diğer chevrolet araçlarını nasıl etkiler trax almak mantıksızlık mı olur acaba
  • 14cengiz 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hangi markaya karar verdiniz ?

Paylaşırsanız sevinirim..

Teşekkür ederim..
  • Ferrari kullanıcısına yanıt
    Neden Trax ?

Paylaşırsanız sevinirim..

Teşekkür ederim..
  • mersahin kullanıcısına yanıt
    Neden Trax ?

Paylaşırsanız sevinirim ..

Teşekkür ederim ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.