Şimdi Ara

Renault Captur Resmi Resimler Çıktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
15.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elmanders

Renault Captur Resmi Resimler Çıktı

Ön Symbol ile aynı

ön clio ile aynı hocam.hem sembol ün ön tampon altı yeni jetta dan kopyala yapıştırla alınmış resmen
  • Ben beğendim. Acaba ne zaman çıkar piyasaya.
  • Hormonlu clio
  • clioyu biraz şişirmişler yükseltmişler. Bide renault ne zaman konsol yapmayı öğrenecek
  • valla şöyle rengini siyah yada beyaz düşündüm sonra o krom kaplamaların olmadıgını düşündüm sonra bi xenon ların olmadıgını dusundum de bi moka benzetemedim..

• [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=ALQTa6-6eNM&feature=player_embedded#!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=ALQTa6-6eNM&feature=player_embedded#!]

Fermuarlı koltuk kılıfları ve çekmeceli torpido ilginç olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Sportage'a benzettim.

aynısı sportage resmen captur'dan kopyalanmış

• clio platformunda yapılmış, juke, mokka gibi araçlara rakip. clio'nun tasarımını temel almışlar yani sportage'den kopya falan değil.

2008 ile aynı anda piyasaya girecek, kadınlar ve genç aileler için ideal araç tutabilir. ben 2008'i daha çok beğendim ama son zamanlarda fiyatta saçmalamak çok moda.

bu araçlara bakmadan önce herkese şunu söyleyelim ford kuga 180 beygir 4*4 tam otomatik 65.000 tl.

bu araçların üst segmentinde, her açıdan döver. yani bu araçlar 40.000'in altında fiyata başlayıp en fazla 50.000 tl olmalı. c segmentinden pahalı olmamalı asla.
  • captur'da da 1.2 120 tce+edc kombinasyonu olacak
    motorlar:
    Energy TCe 90: 113g of CO2/km (4.9litres/100km)
    TCe 120 EDC: 125g of CO2/km (5.4litres/100km)
    Energy dCi 90: 95g of CO2/km (3.7 litres/100km)
    dCi 90 EDC : 104g of CO2/km (4.1litres/100km)
  • nezamn asatılmaya başlancak acaba edc otomatik viteslisi olması güzel
  • Torpido kapağı tasarımı çok başarılı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Mokka aveonun crossover hali, bu da clio'nun. B sınıfı crossoverlar çoğalıyor ama renaultun dizel motorları sayesinde şansı çok daha yüksek. Juke hem tipi, hem fiyatından kaybediyordu. Sportif yapacağız diye arka koltuğu bebek koltuğu kadar yapmışlardı.

mokkanın aveoyla alakası yok.

mokka aveo ile son derece alakalı aynı platformdan yükseliyorlar. corsa ve aveo'da aynı platformda.

gamma 2 platformu

http://en.wikipedia.org/wiki/GM_Gamma_platform

• gayet güzel olmuş .
  • guzel olmus lakin bunda cam tavan yokmu? hic gözükmüyor resimlerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

clio platformunda yapılmış, juke, mokka gibi araçlara rakip. clio'nun tasarımını temel almışlar yani sportage'den kopya falan değil.

2008 ile aynı anda piyasaya girecek, kadınlar ve genç aileler için ideal araç tutabilir. ben 2008'i daha çok beğendim ama son zamanlarda fiyatta saçmalamak çok moda.

bu araçlara bakmadan önce herkese şunu söyleyelim ford kuga 180 beygir 4*4 tam otomatik 65.000 tl.

bu araçların üst segmentinde, her açıdan döver. yani bu araçlar 40.000'in altında fiyata başlayıp en fazla 50.000 tl olmalı. c segmentinden pahalı olmamalı asla.

ford kuga oldukça iyi araç, bunlarla da kıyaslanmaz ama bu fiyat sanırım benzinlidir. bir araba parası da yakıta vermek gerekir.

bu sayılanların içinden qq dahil benim en çok ilgimi çeken mokka. diğerlerine göre açıkça güven veriyor. onunda dizelini almanın anlamı yok.

• Arkası hiç olmamış bence.
  • ilk aracımı alacağımız zaman dedem de bizle gelmişti renault plazaya clio grand tour beğenmiştik ona da gösterdim bak dede dedim bu şu karşıdaki arabayı beğendim.

aracın arkası bize dönüktü arkada da kocaman CLIO yazıyor

dedem dediki -hee tamam şu cülo güzel araba güle güle kullanın oğlum.

bu arabayı görünce nedense aklıma direk bu geldi bende istemsiz bir şekilde hee cülo dedim buna hayırlı olsun bakalım güzel araç fenal değil ama çok fazla clioyu andırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyii

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

clio platformunda yapılmış, juke, mokka gibi araçlara rakip. clio'nun tasarımını temel almışlar yani sportage'den kopya falan değil.

ford kuga oldukça iyi araç, bunlarla da kıyaslanmaz ama bu fiyat sanırım benzinlidir. bir araba parası da yakıta vermek gerekir.

bu sayılanların içinden qq dahil benim en çok ilgimi çeken mokka. diğerlerine göre açıkça güven veriyor. onunda dizelini almanın anlamı yok.

ya bunlar urban crossover hepsi mokka, kuga, urban cruiser, juke falan filan. kuga ise suv ila crossover arasında konumlanmış. hiçbir açıdan kıyaslanmaz tabi. şahsen ben 4*4 olmadıktan sonra böyle araçları anlamsız bulanlardanım.

4*4'ü en uygun fiyatı veren ise kuga.

•  Renault Captur Resmi Resimler Çıktı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.