Şimdi Ara

Renault 9 broadway renkleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
12.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende 1998 renault broadway var ruhsatta aracımın rengi Beyaz (Kristal) Yazıyor ama araç metalik gümüş gibi gri renkte acaba bu renk ruhsatta böylemi yazıyor. Bu renkte aracı olan varsa ruhsatta ne yazıyor arkadaşlar bana bildirebilirmi.

• resim atabilirsen daha acıklayıcı olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

resim atabilirsen daha acıklayıcı olabilir.

tabi arkadaşım
    http://carpictures.duble.com/Renault/9%20(Ar)/1.jpg
    buradaki RN Bendeki RNİ herhalde farketmez.
  • gri ana renk olmadığından ruhsatta sorun yaşanmaması adına beyaz yazılmıştır bir sorun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1ersen

quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

resim atabilirsen daha acıklayıcı olabilir.

tabi arkadaşım
    http://carpictures.duble.com/Renault/9%20(Ar)/1.jpg
    buradaki RN Bendeki RNİ herhalde farketmez.

Bende de ayni seri RL var beyazrenk ruhsattabuz beyazi die gecior.Arkadasın söyledigi gibi olabilir.
  • yardımlaınız için sağolun, en üstte aracın resimlerini de attım.
  • Bazı modellerde bu renk ruhsatta Beyaz (Kristal), Kristal, Gümüş yada Gümüş Gri olarak geçiyormuş yani vizede bir sorun olmaz diyorlar.
  • Biraz hortlamış olacak konu ama dün ruhsatımı yenilemiştim aynı durum başıma geldi yazmadan edemedim.

Şubede tüm bilgileri kontrol etmiştim ama renk kısmını atlamışım.
    Aracım metalik gri olmasına rağmen renk Beyaz (kristal) olarak geçmiş. Eski ruhsatta Kristal yazıyor, emniyet sorgulamasında ise Kristal Beyaz olarak geçiyordu ama beyazın başa gelmesi beni korkutmuştu. Çünkü renk itilafı hem muayenede hem de trafik kontrollerinde ciddi sorun olur.
    Tekrar şubeye gidip düzelttirmeyi düşünüyordum.
    Sorun olmayacağını öğrenmem çok iyi oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox913

Biraz hortlamış olacak konu ama dün ruhsatımı yenilemiştim aynı durum başıma geldi yazmadan edemedim.

Şubede tüm bilgileri kontrol etmiştim ama renk kısmını atlamışım.
    Aracım metalik gri olmasına rağmen renk Beyaz (kristal) olarak geçmiş. Eski ruhsatta Kristal yazıyor, emniyet sorgulamasında ise Kristal Beyaz olarak geçiyordu ama beyazın başa gelmesi beni korkutmuştu. Çünkü renk itilafı hem muayenede hem de trafik kontrollerinde ciddi sorun olur.
    Tekrar şubeye gidip düzelttirmeyi düşünüyordum.
    Sorun olmayacağını öğrenmem çok iyi oldu...

Aracım Broadway di vizeden tek seferde geçti renk gümüş gri di ama ruhsatta ise Beyaz (Kristal) yazıyordu. Yani sorun olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.