Şimdi Ara

Renault 19 Service Manual (Sistem kalvuzu) isteyen buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
12.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar uzun bir arayıştan sonra klavuzu buldum. Renault 19 u olupta kurcalamak isteyenler için oldukça ayrıntılı bir kullanma klavuzu. İngilizce-Resimli

Buyrun

BURADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulphur -- 21 Şubat 2014; 14:47:47 >

• inşallah açabilirim
  • megane1 için de varsa çok çok çok iyi gelirdi acaba bulabilirmiyiz?
    BU ARADA
    link fazlasıyla karışmış burdan devam edebilir isteyen arkadaşlar

ht tp:/r a p idsh a re.com/files/31219691/Renault_19_Manual.ra r

boşlukları silip adrese girebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizra -- 21 Kasım 2008; 2:53:27 >
  • Neredeyse konu açıldıktan 2 sene sonra benim işime yarıyor. Ve link hala yerinde duruyor. Teşekkürler kardeş.
  • linkin müşterisi az oldugu için silinmemiş olsa gerek
  • Arkadaş süpersin valla.Çok gerekli bir şeydi.Böyle paylaşımlar yapan arkadaşlara teşekkürler.Ellerin dert görmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memonet555

Neredeyse konu açıldıktan 2 sene sonra benim işime yarıyor. Ve link hala yerinde duruyor. Teşekkürler kardeş.

Şuna 5 (Beş) sene desek :)
    Çok teşekkür ederim paylaşımın için usta.
  • Kaç sene geçmesine rağmen link yerinde duruyor. İndiriyorum şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lego95 -- 7 Haziran 2012; 17:30:06 >
  • linkin hala çalışması şaşırtıcı
  • Link hala kendinisi koruyorsa bende meraktan indiriyorum. İşime yaramayacak ama bi sanal olarak kurcalayalım.
  • İnceledim. Oldukça yararlı bilgiler mevcut . Sadece Europa için gerekli bilgiler yok , genel olarak araçların parçalarını da tanıtıyor . Aracı baştan aşağı her yerini tanıtmış . Başarılı buldum. Keşke Türkçe versionu olsaymış.
  • Seneler geçti, bana lazım oldu ve link artık yerinde durmuyor.
  • Bu kadar arkadaşın işine yaradığına çok sevindim. Kaç yıl geçmiş :D. 2 ay önce de güzelim Renault 19'umu satmıştım. Tek derdim klima olmamasıydı. Oysa ki uzun yıllar daha kullanırdım. (İzmir'deyim malum)

BURADA yeni link mevcut. Elektrik, mekanik vb. gibi sınıflara ayırılmış şekilde. Ögelerin üzerine tıklayıp scroll down ile tek tek inceleyebilirsiniz indirmeden.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulphur -- 21 Şubat 2014; 14:46:26 >
  • Ben de izmirdeyim. Arkadaşımdan yeni aldım R19 umu (artık benim). Kliması yok. Yazın kafamı dışarı uzatır dil dışarıya salarım :D
  • Renault 19'um olmasa da service manual'lere bayılırım..
    Bende de peugeot 205 ve fiat uno manual'leri var, ama netim aşırı yavaş olduğundan yükleyemiyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sulphur

Selam arkadaşlar uzun bir arayıştan sonra klavuzu buldum. Renault 19 u olupta kurcalamak isteyenler için oldukça ayrıntılı bir kullanma klavuzu. İngilizce-Resimli

Buyrun

BURADA

8 Sene Olmuş Cidden Çok işe Yaradı Saool :D
  • Torentten tüm modeller için tamir kitabını indirmiştim. İçindeRenault 4 ve 5 gibi eski modellerden Modus' ten tutun da Mascott' a kadar tüm modellerin motordan döşemeye kadar(diagnostik ve hata kodları dahil) her tür bilgileri işlenmiş.

Dili Fransızcaydı sanıyorum, kitabı olan arabalardan hiçbiri elime geçmediği için kafa da yormadım. Başına geçsem çözerim.
  • Hala mevcutmu abi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben Kemal Geliyorum kullanıcısına yanıt
    Bende nasıl ındırebilirim abi

• Sulphur kullanıcısına yanıt
    Abi eline sağlık umarım mesajımı gprurusun indiremiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.