Şimdi Ara

REMINGTON PG400 Tıraş Makinesi Seti Incelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
67.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende bu ürünü almayı düşünüyorum traş başlıkları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.mesela norma traş başlığı çene kısmıda dahi yüzdeki bütün tüyleri eşit kesebiliyormu? 17mm lik traş başlığıylada traş olunabilir mi?
  • Ben bu ürünü aldım fakat sorum şu kullandığımız bıcaklarıda yağlamak gerekli mi? İç tarafı yağlıyorum fakat bıcakları yağlamıyorum suan.
  • arkadaşlar Remington MB450 traş makinesi almayı duşünüyorum kulanan varsa düşüncelerini yazabilir mi.saygılar
  • Sıfırı ne kadar yapıyor ve göğüs için 3 numara mesela yapabilir mi? Ve koltuk altını sıfır?

http://www.kliksa.com/urun/remington-pg-350gp-8-in-1-erkek-bakim-kiti/900154549

pg350 ile farkı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyid Battal Gazi -- 5 Ekim 2015; 23:12:02 >
  • Üç dört senedir kullandığım ve çok memnun olduğum PG 400 dün zortladi artık çalışmıyor. Şarjdada çalışmıyor. Sanırım pili tamamem bitti. Ne yapabilirim fikri olan var mi? Ya da aynı ayarsa bir makine önerecek olan.
  • Yıllardır kullandığım Remington PG350 çalışmamaya başladı, sanırım pili bitti, pil alabileceğimiz bir site

varmı, makinaya uygun fransada aşagıadaki siteyi buldum,
    http://www.batteries4pro.com/fr/recherche?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=Remington+PG350&submit_search=Rechercher

Türkiye de benzeri bir yer varmı, hem pil ile hemde elektrik ile çalışabilen Remington ürünleri var mı,

pil bittiğinde makinayı kullanabilelim,

• PG350 nin pil değiştirmesini sormuştum, bu konuyla ilgili araştırma yapanlara

yardımcı olması açısından, pilleri kendim değiştirdim, pillere ulaşmak için

öncelikle açma kapama düğmesini çıkarıp altındaki vidayı açmak gerekiyor,

2 adet AAA şarjlı pil ve lehim yapmak için havya lazım, piller lehimli çünkü,

değişimden sonra ilk gün gibi çalışmaya başladı,
  • arkadaşlar bu makinenin numaralı sakal kesim aparatını kırdım nerden alabilirim. Sıf başlığı yok diy yenisinimi alacağız
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.