Şimdi Ara

Rehber: Yurtdışından Ps4 veya Xbox One nasıl alabiliriz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
8.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: OverdoLive

Sizlere kötü bir haber;

Amazon.de de de Xbox One Day One Edition'lar tükendi!!!

Xbox One için artık en mantıklısı Türkiye'ye erkenden getiren teknoloji mağazalarından almak...

Ön sipariş vermeyenler düşünsün

xbox one ve ps4 birliktemi aldınız siz*?

Evet ps4 amazon.camdan aldım x1, amazon.de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ps4 1299TL dan açıklandı hayırlısı olsun
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Amazon.com'da Türkiye için PS4 siparişleri kapatıldı diye duydum. Emin değilimde bir kontrol et istersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Sizlere kötü bir haber;

Amazon.de de de Xbox One Day One Edition'lar tükendi!!!

Xbox One için artık en mantıklısı Türkiye'ye erkenden getiren teknoloji mağazalarından almak...

Ön sipariş vermeyenler düşünsün

Alamayanlar bu habere de üzülecek:

-Avrupa'da sipariş edilen her Day One Edition Paketinin yanında Fifa 14'ün dijital kopyası ücretsiz olarak verilecektir.

Yani Day One Edition:

+60 dolarlık Gold üyelik
    +60 dolarlık Fifa 14 oyunu
    +Özel damgalı Gamepad
    +Özel achievement
    +Yaklaşık 50 dolar değerinde yaklaşık 5 oyun için ek paketler
    +Özel kutu tasarımına sahip olacaklar

Bunların haricinde kutuya yeni eklenen kulaklığımız da var [Bu her sürümde var]

• quote:

Orijinalden alıntı: K.A.A.S

ps4 1299TL dan açıklandı hayırlısı olsun

Bence tam seviyesinde olmuş. Beklenen fiyat.

Xbox One'da 1699 olacaktır.
  • quote:

Amazon.com'da Türkiye için PS4 siparişleri kapatıldı diye duydum. Emin değilimde bir kontrol et istersen...

Şu an kapatılmış olabilir ben ilk açıldığı gibi verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 14 haziranda PS4 launch edition ön sipariş ettim.. (amazon.com) 601.72$.....
    yalnız gümrük masrafları için 172$ aldılar.. amazon müşteri hizmetlerine sordum, bir iki hafta içinde dönecekler, dönmezlerse ben tekrar soracağım.. çünkü 400$ lık ürüne normal şartlarda en fazla 80$ gümrük vergisi gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

ben de 14 haziranda PS4 launch edition ön sipariş ettim.. (amazon.com) 601.72$.....
    yalnız gümrük masrafları için 172$ aldılar.. amazon müşteri hizmetlerine sordum, bir iki hafta içinde dönecekler, dönmezlerse ben tekrar soracağım.. çünkü 400$ lık ürüne normal şartlarda en fazla 80$ gümrük vergisi gider.

1200 lira çok değil mi hocam ? burdada hemen hemen aynı fiyata alınabilir diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

1200 lira çok değil mi hocam ? burdada hemen hemen aynı fiyata alınabilir diye dusunuyorum.

siparişi ilk verdiğimde toplamı 535$ idi.. sonra ne oldu ise 601$ oldu.. o yüzden amazon müşteri hizmetlerine sordum, bir iki haftaya kadar dönecekler neden öyle olduğu ile ilgili.. ama zaten artan meblağ gümrük kesintisi kısmında ve amazon o meblağın fazlasını iade etmeyi garanti ediyor. yani benden 172$aldı ama gümrüğe 100$ödedi ise 72$ iade edecek..

bence de 1200 çok.. ama dediğim gibi oradan bir iade bekliyorum.. iade olmayacak olsa bile eğer PS4 TRye 1aydan fazla gecikmeli gelecekse ki ( PS TR forumunda -link :http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-4-Genel-Konular/PlayStation-4-T%C3%BCrkiye-%C3%87%C4%B1k%C4%B1%C5%9F-tarihi-ve-fiyat/td-p/19592176 - ) kış tatili diyor (ama şubat mı aralık mı kastediliyor bilmiyorum) .. o zaman o kadar beklemek yerine 1200 TLye alabilirim.. benim kafamı kurcalayan tek şey uluslararası garanti meselesi, onu da Sony'ye sormak lazım.

• aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    para iadesi olursa 1050 ye gelecek guzel bende oyle birşey yapabilirim ama on sipariş bitti galiba.taksit olmaması kötü yalnız benim gibi öğrenci için
  • Para iadesi olayını bilmiyordum. Çok iyiymiş artan parayı yolluyorlar demek.

Gümrük hesabı yaptığımda yaklaşık 200-300 TL arası bir ödeme olmalı toplam. Ancak Amazon 540TL alıyor... Eğer geri ödeme varsa en az 200 TL iade edilecek demek; güzel!! Sevindim buna. 5-6 oyun parası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverdoLive -- 26 Ağustos 2013; 17:05:27 >
  • Para iadesi konusunda şüphesi olanlar bu linkten bilgi alabilirler..http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_left_sib?ie=UTF8&nodeId=201117970
  • ps4 siparişi vericem ama vergi ödemesini amozona yaparsak takılmadan sorunsuz elimize ulaşırmı
  • Arkadaşlar amazon.de den xbox one siparişi veriyorum ama anlamadığım bir durum var. gümrük ve vergi masrafları için 159 euro kesiyor. Ama sadece %18 KDV ve gümrük masrafı alması gerekmiyor mu ? örneğin ps4 ön siparişi verince masraflar için kestiği miktar daha az. Bu arada aldığımı paketler ps4 killzone bundle 420 euro fiyatı diğeri xbox one standart edition onun da fiyatı aynı 420 euro (yani alman vergilerini düşünce aynı fiyata geliyor). Kargo bedelleride aynı. Ps4 için prepayment of import fee 65 euro keserken xbox one için 159 euro kesiyor. İki ürünüde amazon global express aracılığı ile alıyorum. Sizce fark neden kaynaklanıyor olabilir. Aradaki fark sonradan iade olur mu sizce ? Deneyimli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurdonanimhaber -- 5 Ekim 2013; 11:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePs3

ps4 siparişi vericem ama vergi ödemesini amozona yaparsak takılmadan sorunsuz elimize ulaşırmı

Bizde öyle umuyoruz
  • amazon.com da ps4 fiyatları yazmiyor amazon. de sitesinde yaziyor neden böle ?
  • quote:

ürününüzü kapınızın önünde sağ salim kucaklayabilirsiniz.

hocam olurda adreste olmazsak en yakın ptt şubesine mi gidiyor ürünler , çok merak ediyorum bizi bulamazlarsa ne yapıyorlar ,,
  • Riwalp kullanıcısına yanıt
    seni bulamadıklarına dair bir belge yazıyolar kapına sıkıştırıyolar genelde şubeye gidiyo ürün yani en yakın ptt şubesine gidersin benim başıma bir kere öyle bir olay geldi istanbul için konusuyorum bana ulaşamadı ptt kapıya evrak bıraktı bende evrak takibiyle buldum ürünümü
  • Varni34 kullanıcısına yanıt
    saolun hocam
  • Guncelleme; Amazon.de den 1800tl ye aldigim konsol icin bu hafta 640tl lik geri odeme yapildi. Yani konsol 1200 TL gibi inanilmaz bir fiyata geldi.
    Alacaklarin goz onunde bulundurmasi gereken bir durum. Elbette garantisini veremem ancak almayi dusunenler odemeyi goze aldigi flyati biraz dusurup konsol icin daha olumlu bakabilir. Indirim gunlerinde tanesi ortalama 50 tl den 12 oyuna karsilik geliyor bu fark :) Ya da ek aksesuarlar, kontrolculer... Gerci euro su gunlerde 3 un altina dusmuyor ama yine de bilginiz ola

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.