Şimdi Ara

[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.237
Cevap
129
Favori
73.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence sıkıntı değilse iota bırak 2018 güzel şeyler olacak gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu sahibi arkadaşa teşekkürler. Sağlam bilgi kaynağı olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba cexio'dan hesabıma dolar olarak para göndermek istiyorum.deposit olarak kartım kayıtlı onaylı. Ancak withdraw kısmında şöyle yazıyor "You have no cards available for withdrawal in selected currency." kartım encard ( finansbank ) işbankası kartımda var ancak daha önceki deneyimlerimden ondan da gelmiş parayı çekmek zor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 50 yere komisyon ödemeyelim. İng bank bu konuda nasıl birde yardımcı olursanız sevinirim.
  • edit:çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 18 Aralık 2017; 4:10:51 >
  • btcde beklemedeyim. kendime hedef koyuyorum şu kadar olursa satıp ethere geçicem diye ama ya tekrardan yükselirse diye satmıyorum btcyi
  • Beyler ben geçen hafta wings e yatırdım parayı bugün güzel yükselmeye başladı bilgisi olan var mı ? Daha yükselir gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

NXT 28 aralık airdroptan anında elinizdeki nxt in %50 si kadar ignis kazandıracak . 1.2 dolar seviyelerini görmesini bekliyorum şuanda fiyatı 0.6 0.7 dolar arasında . ben airdrop beklemeden 26 sı gibi çıkmayı düşünüyorum. ytd.

ignisin şuanki piyasa değer 1.8 dolar, yani hiç artmasa bile 28 aralıkta elinizdeki her next için otomatik 0.9 dolarlık bir tokenınız olacak.

evet bu mesajı attığımda 0.60 seviyelerindeydi şu anda 1.1

• quote:

quote:

NXT 28 aralık airdroptan anında elinizdeki nxt in %50 si kadar ignis kazandıracak . 1.2 dolar seviyelerini görmesini bekliyorum şuanda fiyatı 0.6 0.7 dolar arasında . ben airdrop beklemeden 26 sı gibi çıkmayı düşünüyorum. ytd.

ignisin şuanki piyasa değer 1.8 dolar, yani hiç artmasa bile 28 aralıkta elinizdeki her next için otomatik 0.9 dolarlık bir tokenınız olacak.

evet bu mesajı attığımda 0.60 seviyelerindeydi şu anda 1.1

NXT fork dan yararlanmak için, bittrex de tutsak olmuyor mu?

Cuzdana mı çekmek lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binance para çekerken hesap onayı istiyor mu? Kimlik fotosu falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2btc ye kadar hesap onayı istemiyor.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    borsa ben destekliycem diye açıklama yapmadıysa cüzdana çekmek gerekiyor. borsanın duyurularını takip etmek lazım.

• Btcturk hesabı ne kadar sürede onaylıypr 1 hafta oldu hala onay bekliyorum maillere dönüş yapmıyorlar.

• 6 bin TL'ye 3 küsür Eth almıştım 20-25 gün önce. şuan 11.800 TL yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 19 Aralık 2017; 12:29:50 >
  • Monero alacabileceğim bir altcoin borsası önerebilir misiniz? Biance dondurulmuş görünüyor. Bu halde almak istemiyorum.
  • arkadaşlar myetherwallet.com adresime 0,004(3,5 usd) ethereum düşük fee imkanı olup gönderebilecek arkadaş var mı onun enpara hesabına ücretini göndereyim

token transferi yapmam gerekiyor ama eth sahibi değilim
  • Arkadaşlar konu içeriğini kirletmemek adına referans linki içeren mesajlar silinecektir.
  • https://ico.wcex.co/whitepaper?lang=tr

Sizce çıkacak olan bu coin çok iş yapar mı

Ek olarak refli linklerle üye olanlar her coin aldıklarında %15 bonus coin kazanıyorlar(hangi üyenin linkiyle üye olursanız o üye her alımınızda 50 coin+aldığınız coin miktarının %5 ini kazanıyor(sizden kesilmiyor).Ve şuanda 50 coin hediye.Yönetimin izni olursa refli linkimi paylaşmak isterim

Edit:Bu mesaj üst yönetim tarafından geri getirilmiştir,linki incelemeden refli sanıp silecek adminlerin bilgisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Sinsin Teyze Kızı -- 20 Aralık 2017; 15:6:18 >
  • Merhaba.Konuda paylaştığım yeni çıkacak bir coin ile ilgili mesajım referans linki İÇERMEMESİNE rağmen silindi,bu ilgili coin referans linki ile üye olanlar için bazı avantajlar sağlıyordu o yüzden yönetim izin verirse referanslı linki paylaşırım dedim(MESAJIMDA REFERANSSIZ LİNK KULLANDIM).Sadece "Hayır,izin vermiyoruz" demeniz yeterli olurdu.

Referans İÇERMEYEN mesajımı geri yüklememeniz takdirde keyfi mesaj silmekten üst yönetime şikayet edileceksiniz

• Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    borsada mı tuttunuz yoksa bir yere mi aktardınız?

androidde cüzdan da saklayayım diyorum da btcturk kimlik bilgisi istiyor. bir de papara zorunlu galiba. ben işbanktan havale/eft yapmayı isterdim. 150-200 TL lik alsam o bile yeterdi ama olmayacak sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 19 Aralık 2017; 18:36:47 >
  • Johnny Sinsin Teyze Kızı J kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, mesajiniz ile ilgili ben herhangi bir islem yaptigimi hatirlamiyorum. Bu baslik altindamiydi?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.