Şimdi Ara

|Regnum| Ashbringer EU | Casual | Horde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk olarak herhangi bir topluluğa rakip olmak niyeti ile hareket eden bir oluşum değiliz ve olmayacağımızı özellikle belirtmek isteriz.

Bizde "hype" döneminde herkes gibi popüler server seçimi ile yıllardır özlemini duyduğumuz Vanilla'ya heyecanla atıldık. Fakat bulunduğumuz serverlarda 10-15k aralığı sıralar maalesef bizi server arayışına iten tek sebepti. Akşam işten eve geçtiğimizde zaten kısıtlı olan vaktimizi sıra bekleyerek geçirmek yerine Ashbringer'da devam etme kararı alan arkadaşlar ile fikir paylaşımlarımız sonucu dün akşam itibariyle kurulmuş bulunmaktayız.

Şuan için yaklaşık 10-12 kişiden oluşan, tanışma aşamasında, 30'lu yaşları geçirmekte olan bir ekip ile sosyal bir topluluk olma yolunda ilerlemeyi umut ediyoruz. Hırslardan, dramadan uzak, aklı yaştan önce başında, sohbet ederek ve keyif alarak bu oyunu oynamak isteyen arkadaşları da aramızda görmek isteriz.

Boş vaatlerde bulunmak yerine olayı akışına bırakarak ilerlemek; zamanı geldiğinde neler başarabileceğimizi kendimiz görmek hedefindeyiz. Başta da belirttiğim üzere kimse ile rekabete girmek gibi bir hırsımız yoktur ve zaten buna ayıracak vaktimiz de bulunmuyor.

Sakin bir ortamda, sohbet ederek vakit geçirmek isterseniz;

/w Panzher
    /w Psikotrex

ile 19:00'dan sonra iletişime geçmeniz yeterlidir. Katılım için "Başvuru Formu" vs. tarzı gereksiz işlerle uğraşmanız gerekmemektedir.

Discord;https://discordapp.com/invite/WkQHFkH

Herkese keyifli oyunlar.

• Keyifli ortam isteyen yeri geldiğinde dungeon, pvp yapmak isteyen herkes çekinmeden yazabilir. Açıkçası pek bir şartımız yok formdur vs.. gereksiz hırslı olmasın belli bir olgunlukta olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 4 Eylül 2019; 13:23:47 >
  • Başarılar arkadaşlar
  • başarılar, toxic guildler arasında mental olarak güzel bir yaklaşımınız var umarım istediğiniz gibi bir ortam oluşturursunuz
  • tam istediğimiz bir kafa yapısında birilerini bulmak ne güzel, iki arkadaş başlıyacağız kısmetse size denk geldiğimiz iyi oldu en kısa zamanda oyun içinden iletişime geçeceğim sizinle...
  • Teşekkürler arkadaşlar

@yuhyuhyuh bekleriz dostum. 20:00'den sonra genelde giriyoruz
  • Ashbringer da hem horde hem ally tarafinda baya türk oyuncu var, sanirim classicin twisting netheri burasi olacak biz arkadas ile ally deyiz ama yine de basarilar
  • Arkadaşlar 1 haftalığına yurtdışına çıkacağım için önümüzdeki cuma ya da cumartesiye kadar oyuna giremeyeceğim. Bu süreçte diğer arkadaşlar guild alımına yardımcı olacaktır. Dönüşte bomba gibi geliyorum
  • Merhabalar,

Yaşım 29 wowda yeniyim daha önce oynamamış biri olarak solo warrior ile başladım oyun içinde yardımlaşabileceğim birilerini arıyorum. Özellikle işten sonra akşam 19:00 dan sonra girebiliyorum, haftasonları biraz daha farkediyor.

Mümkün olursa tanışmak, aranıza katılmak isterim

Sevgiler
  • alivebomb A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Deneyim; topluluk olarak hiç önemsemediğimiz bir kavram.

Konu açarken de değindiğimiz üzere keyif alarak oyun oynamak amaçlı, isteyenin sohbete katıldığı, isteyenin sessiz sakin zamanını değerlendirdiği, imkanlar dahilinde bilgi ve oyun içi paylaşımları gerçekleştirmeye çalıştığımız bir oluşumuz. Şartlar oluşursa ilerleyen zamanda Raid vb. programlar elbette ortak karara bağlanacaktır.

Aramıza katılmak ve zaman gibi bir değeri bizlerle paylaşmak isterseniz mutluluk duyarız.

/w Panzher
    /w Psikotrex
    /w Baé

kişilerle 19:00'dan sonra herhangi bir zaman aralığında oyunda gördüğünüzde iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Keyifli oyunlar dilerim.
  • oyuna yeni başladıysan warriordan baska bir class'a yönelmeni öneririm. warrior ilerleyen levellerde tamamiyle iteme baktığı için -item düşüremediğinde- çok fazla ölmem seni kanser edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Arkadaşlar 1 haftalığına yurtdışına çıkacağım için önümüzdeki cuma ya da cumartesiye kadar oyuna giremeyeceğim. Bu süreçte diğer arkadaşlar guild alımına yardımcı olacaktır. Dönüşte bomba gibi geliyorum
    Döndüm arkadaşlar. Tam gaz devam. Haftaiçi 20:00'den sonra oyun içinde bana ya da diğer arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

• Bu arada EU'nun en dengeli 2 serverından birisi Ashbringer.. 60'da ortalık toz duman olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 15 Eylül 2019; 21:42:36 >

• Server'ı bıraktınız mı ne oldu tam 1 haftadır her gün pm attım 3 kişiye 3ü de oyunda yoktu :D
  • Başarılar dilerim
  • alivebomb A kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Oyunu bırakmadık, bırakmayı da düşünmüyoruz :)

Guildte ki her üyemiz için oyuncu alımı açıktır. Dilediğiniz birine /w atarak katılım gerçekleştirebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzher -- 23 Eylül 2019; 20:51:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebomb

Server'ı bıraktınız mı ne oldu tam 1 haftadır her gün pm attım 3 kişiye 3ü de oyunda yoktu :D
    Çoğunluk çalışan olduğu için bazı zamanlar oyuna girmek zor oluyor. Akşam oyuna gireceğim bir aksilik çıkmazsa, bekleriz
  • https://discordapp.com/invite/DGwUcmU

Discord kanalımız yenilenmiştir.
  • Asla tavsiye etmiyorum guildi. Özellikle 1 kabadayı var millete küstah terbiyesi deyip klandan kovuyor ben savundum arkadaşı diye beni de kovuyor. 1-2 arkadaş var çok dost canlısı falan ama böyle insanlar oyunu zehir ediyor işte. Bir de bunu yapan adam 36 yaşında ama görseniz çocuk gibi konuşuyor.
  • Az önce tartışma konusu hakkında kısa bir bilgim oldu; bazı özel işlerim nedeni ile şehir dışında olduğum için çok detaylı bilmiyorum konuyu ve tartışma sebebinizi.

Şimdi ben şunu sormak isterim; guildi tavsiye etmeme sebebiniz bir kişi ile yaşadığınız bir problemden mi kaynaklı? Kişisel konularınızı bütün bir topluluğa karşı öfke ile yorumlamak çok olgunca bir davranış mı sizcede? Haklı veya haksız olduğunuzu bilmiyorum. Haklı da olabilirsiniz savunduğunuz konu hakkında. Fakat bunu bizimle konuşmayı beklemeden sosyal bir topluluğu kötülemek amaçlı bir tavır sergilemeniz de bana çok iyi niyetli gelmedi.

Burası en baştan söylediğim gibi; hırs ve egodan uzak, sosyal bir topluluk amacı ile oluşturuldu. Kavun değil ki insanoğlu koklayıp anlayalım gelen her üyemizi. Kişisel problemlerinizi kendiniz çözemiyorsanız, bizimle de iletişime geçmeyi bekleyip yapıcı tavırlar sergilememize müsade etmiyorsanız; konu bizim ve dolayısı ile topluluğun dışında kalıyor.

Lütfen bu konu burada uzamadan anlamsız tartışma ortamı sonlansın. Konu hakkında yapıcı olmak isterseniz online olduğum da iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli oyunlar dilerim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.