Şimdi Ara

REFERANSLI - ESKİ ÜYELER PSN TOPLULUĞU [ GÜVENLİ İLAN İÇERİR ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
19
Favori
13.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyebilirsiniz.Birkaç yıl aradan sonra ps4e geçtim, ondan önce ps3üm olduğu zamanlarda forumda aktiftim ve birçok alışverişim oldu.Psn:HeavyBlitz90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun soldat88. Üye sayımız 100'ü bulunca, referanslı üyelere özel psn oyun satış takas bölümü başvurusu yapacağım. Umarım kısa zamanda sayımız artar.
  • faydalı bir konu olmuş, tebrikler

imza biraz göz yorucu ama
  • Ekleyin bakalım benide yaş 38 eski üyeyim referans ilanıyla uğraşamam çoğu kişi ile alış verişim oldu bilen biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

faydalı bir konu olmuş, tebrikler

imza biraz göz yorucu ama

Teşekkürler renzokuken : ) İmza el emeği göz nuru. İmzacı arkadaşlar yardımcı olmayınca, autodesk inventor da kendim yaptım.
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    El emeği ise hepsinden değerli

• REFERANSLI - ESKİ ÜYELER PSN TOPLULUĞUMUZA ÖNCEDEN KAYITLI ARKADAŞLARIMDAN İLK MESAJ ATANA EVER BODY GONE TO THE RAPTURE sec OYUNUNU HEDİYE EDİYORUM (Pri sahibini riske atmamak adına, bir başkasına satmaması şartı ile) İyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapsody_izmir -- 7 Kasım 2015; 9:18:09 >
  • Beni de eklersen sevinirim, referans ilanına uğraşmadım hiç ama ps3-ps4 alışverişim oldu çokça, pmden daha fazla bilgi verebilirim gerekirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

Beni de eklersen sevinirim, referans ilanına uğraşmadım hiç ama ps3-ps4 alışverişim oldu çokça, pmden daha fazla bilgi verebilirim gerekirse

Hoşgeldin @mertkosova .
  • 5 yıllık üyeyim ancak Temmuz 2015'ten beri aktif PS4 kullanıcısıyım. Bu süreçte 2 kere oyun sattım 1 kerede aldım. Tamamı sorunsuz alışverişlerdi. Uygunsa listeye eklenmek isterim.

PSN: ayanorhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 6 Kasım 2015; 17:39:40 >
  • Listenin olusturulma amacı ve ilk mesajda soylenenler birbirine biraz zıt olmus. Böyle şeylerin sürekli olarak güncel tutulabilmesi de bir hayli zor. En doğrusu alışveriş yapılmaması gereken üyelerin listesini olusturmak olacaktır.

• Ben bunu nasil dusunemedim.

Hocam o listeyi yasaklamasalar bu kadar ugrasa girermiydik hic.

• Benide eklerseniz sevinirim PSN ID: yenicherry1453

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapsody_izmir

Hayırlı olsun soldat88. Üye sayımız 100'ü bulunca, referanslı üyelere özel psn oyun satış takas bölümü başvurusu yapacağım. Umarım kısa zamanda sayımız artar.

Bende eski inventor cilardanim. Unide bitirme projrmi onunla yapmstm. Asagida resmini ekledm. Hey gidi gunler hey :)
    REFERANSLI - ESKİ ÜYELER PSN TOPLULUĞU [ GÜVENLİ İLAN İÇERİR ]

• Merhabalar,

Beni de ekler misiniz ? Forumda eskiyim ve bir çok sorunsuz satış yaptım. Profilim açık. Ordan da bakabilirsiniz :)
  • Hoşgeldiniz @cobalt_evan @Jukka @ganyotcu1453
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Hayırlı olsun soldat88. Üye sayımız 100'ü bulunca, referanslı üyelere özel psn oyun satış takas bölümü başvurusu yapacağım. Umarım kısa zamanda sayımız artar.

Bende eski inventor cilardanim. Unide bitirme projrmi onunla yapmstm. Asagida resmini ekledm. Hey gidi gunler hey :)
    REFERANSLI - ESKİ ÜYELER PSN TOPLULUĞU [ GÜVENLİ İLAN İÇERİR ]

@spacemonkey Bitirme projesi için kamyon kasası isteyenleri bile gördüm. Forklift tasarlayarak çıtayı yükseltmişsin tebrik ederim : ) Hediye mesajıma ilk mesaj atan sen oldun. Dilersen oyunun bilgilerini PM ile ileteceğim.

• quote:

Hoşgeldiniz @cobalt_evan @Jukka @ganyotcu1453

Günaydın :) hoşbulduk. Bu arada psn ıd : Aziz1903BJK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    Benide ekle hocam yeteri kadar yıl ve referans var :) psn: MuyuTech

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hoşgeldiniz @cobalt_evan @Jukka @ganyotcu1453

Hoşbulduk hocam faydalı bir konu gercekten uzun süre varlıgını sürdürmesi dilegi ile herkese merhaba :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.