Şimdi Ara

Reeder Reedpad A7S new ANA KONU - İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
14.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alalı 3 gün oldu genel olarak memnunum aletten satın alma amacımı karşıladı. telefon özelliği olmasına rağmen telefon olarak kullanmayı düşünmüyorum ama sim kartı çıkardığımda whatsapptan numaralar siliniyor numaraları tablete nasıl kopyalarım? sim kartı takıp tel olarak kullandığımda karşı tarafın sesi geliyor, arama yapabiliyorum ama karşı taraf benim sesimle birlikte tuhaf seslerin geldiğini söylüyor. telefon olarak kullananlar bu sorun sizde de var mı?
  • hayır bende öyle bir sorun yok
  • y.m.y kullanıcısına yanıt
    peki sim karttaki kişileri nasıl tablete kopyalayabilirim bir bilginiz var mı? contacts+ uygulamasını kullanıyorum ve kopyalama seçeneğini bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidic

peki sim karttaki kişileri nasıl tablete kopyalayabilirim bir bilginiz var mı? contacts+ uygulamasını kullanıyorum ve kopyalama seçeneğini bulamadım

Selam Contact+ ya gerek yok bende yüklü değil su anda tel olarak kullanmıyorum diye. Digerinden daha kolay olanı anlatayım önce Contact+ yı kaldırın sonra tekrar kurarsınız .
    Stok romda Kişler (rehber kısayolu yok o yüzden) whatsapp dan " ... " secenekler tıklayın "kişiler"e tıklayınca stok yüklü android kişileri (rehberini) açacak burada sağ altta "..." var. burada içe/dışa aktarı seçin.
    Kişleri kopyalamak istediğiniz kaynağı seçin kısmından sim kartı seçin (avea turkcell vs. yazar)
    ileri'ye dokunun
    sonra buradan nereye kopyalamak isterseniz onu seçin. Seçeneklerde gmail hesabı hotmail hesabı ve Tablet seçeneği var (diger heaplarınızda olabilir).
    Tablet i seçebilirsiniz ben rehberimi gmaile kopyalıyorum kaybolma çalınma ve silinmeden tekrar gmailden çekebiliyorsunuz. Gmail hesabınızı seçin yada Tablet siz bilirsiniz. ileri diyin...
    Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 3 Mart 2014; 20:43:14 >

• nova launcher kurunca tabletin orjinal arama ve rehberi menüye geliyor
  • mshell kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bu işime yaradı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.m.y

http://www.reederapps.com/yazilimlar/

ReederA7Snew/ klasöründe rom dosyası ve yükleme kılavuzu var

Acaba bu link verdiğin ROM içinde tablettekinden farklı mı?
    ReederA7Snew-15.02.2014 adı tarihi yeni gibi ama içeriği yeni mi? senin güncelleme ekranında hangi sürümü yüklü bakabilir misin?

Bendeki derleme sürümü: KEP_MR7062H1C2.20131227 27-12-2013 tarihli sitedeki tarih 15-02-2014 güncellemeli miyim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 5 Mart 2014; 0:03:14 >

• bilmiyorum ben kurmadım linkte a7snew klasöründe kılavuz ve rom var bi kurmayı dene istersen
  • nova launcher kurdum telefon özelliği nasıl aktive ederim
  • mydonnoz M kullanıcısına yanıt
    hattı tak nova launcheri aç aşağıda ortadaki uygulama menüsünün yanında telefon ve rehber simgesi var telefon kısmından arama yapılıyor
  • mshell kullanıcısına yanıt
    ben kurucaktım ama bilgisayar dsteklemedi sen kur istersen bu arada yeni güncelleme geldi 06-03-2014
  • Bende Bimeks'ten aldım bu cihazdan. İnternet için kullanacaktım sadece. Oldukça tatminkar. Wifi çok güçlü çekiyor. Ve inanılmaz hızlı işlemcisi var.
  • cihaz unlockroot ile rootlanabiliyor

buradan indirebilirsiniz

Unlock Root Programı ile Root Yapma
    Başlamadan Önce

Root yapmak cihazınızı garanti dışı bırakabilir.
    Bataryanızın %70 ve üzeri dolu olduğundan emin olun
    Usb driverlerinin bilgisayara yüklü olduğundan emin olun

Unlock Root Tool İle Cihazı Root Etme

Unlock Root Tool bilgisayara masaüstüne indirin.
    Çift tıklayarak çalıştırın ve programı yükleyin. Sonra programı açın.
    Cihazının hata ayıklama modunu açık hale getirin: Menü>>Ayarlar>>Geliştirici seçenekleri>>USB hata ayıklama.
    Cihazınızı usb ile bilgisayara bağlayın.
    "Root" butanına tıklayın. o sizin cihazını arayacaktır.

Reeder Reedpad A7S new ANA KONU - İnceleme

Cihazınız görününce kendi cihazını seçiniz.
    Cihazınızı seçer seçmez root işlemi başlayacaktır.
    Root tamamlanınca ekranda doğrulama mesajı göreceksiniz.
    Cihazınız yeniden başlatınız.

• Nova Launcher kurdum. Hala arama menüsü ve tuşlar gelmedi. Birde güncellemeyi nasıl yapıyoruz?
  • Beyler bu tablet kafama takıldı. Internet bağlantısı, oyun oynama, özellikle navigasyonu nasıl ? Kimileri yüklü geliyor demiş bu durumun aslı var mi ?
  • modern combat 4 zero hour highta kasmadan oynuyorum internetsiz navigasyon sygic öneririm internet süper hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.m.y

modern combat 4 zero hour highta kasmadan oynuyorum internetsiz navigasyon sygic öneririm internet süper hızlı

Sygic paralı mı hocam ?
  • ben apk şeklinde indirdim
  • y.m.y kullanıcısına yanıt
    tamamen 3g açık kaç saat süresi var
  • az önce aldım, hediye vericem buradaki yorumlara bakıp aldım..haydi hayırlısı :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.