Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5.1 lollipop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tableti aldık ama link zamanlar kullanıyorduk. Bir kaç ay sonra açıyım dedim. Açılmamaya başladı garantisis falanda bitmiştir şimdi. Şarja takıyorum eskiden üstünde ışık falan yanardı şimdi oda yanmıyor. Nasıl çalıştıra bilirim acaba sorun nedir. Servise falan vermek istemiyorum. Servise para yedirene kadar gider yenisini alırım. Zaten bir kere değişime gitti yenisini gönderdiler yeniside böyle çıktı.

Ekleme: EFI Shell version 2.40
    Current running mode 1.1.2
    Device mapping table.....
    Diye bir şey çıktı bunu nasıl giderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Look At Me -- 25 Şubat 2017; 23:2:52 >
  • Tablete yeni güncelleme gelmiş 25.02.2017 yayın tarihi olarak görünüyor ama her seferinde paket ayrıştırma hatası veriyor. Bu tablette recovery mode yok mu? Direk flashlama yapsam adb bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: budamigoldiil

quote:

Orijinalden alıntı: wersin3230

Rom flashlama isleminde cihazinizdaki tüm veriler silinir.

cihazınızı kapatınız

link te mevcut olan driverı ve flash toolu indirip driver->flash tool sırası ile kurunuz

Flash tool'u açıp 'Browse' tuşuna basınız

linkte mevcut olan software'i indirip

içinde ki flash dosyasını seçiniz

tabletiniz üzerinde bulunan ses+/- ve power tuşlarına aynı anda basılı tutarak tabletinizi DNX modunda açınız

tabletinizi USB kablosu aracılığı ile bilgisayarınaz bağlayanınız flash tool üzerinde Start tuşunun belirdiğini göreceksiniz start tuşuna basıp yükleme işlemini başlatınız.Ilk açilis uzun sürer bekleyiniz.

driver :

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i_Quad_5.1/IntelAndroidDrvSetup1.10.0.zip

Tool :

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i_Quad_5.1/PlatformFlashToolLite_5.5.2.0_win32.exe

Rom:

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/A8i%20Quad%204.4%20to%205.1/I861B1C_1601001_64_20160115.rar

Dostum bu rom 5.1 mi kitkatmi

burdaki linkte a8 quad diyor. bu arm işlemcili farklı model. a8i intel z2580 x86 işlemcili. yanlış rom atmayın. a8i için rom yoktu sayfalarında. reeder sayfaları ölü hep.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba,
    Benim cihaz açılırken resimdeki gibi bir ekran çıkıp öyle kalıyor.Sıkıntıyı anlayabilen var mı?

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM
  • reeder A8i Q2 root yöntemi varmı ?
  • Bu tableti icat eden adam sirf kullanilmasin diye icat etmis mubarek ne bir kilif var ne bir kap var kasa desen elini degmeden darmadagin oluyo parayi cope atmak resmen

• Arkadaşlar selam. 2 GB ramli A8i Quad alayım diyorum performansı nasıldır? Mobile legends gibi yüksek seviye oyunlar oynamak için almayı planlıyorum. Aynı zamanda internet ve dizi film filan içinde kullanırım. Ama merak ettiğim mobile legends de kasma yapar mı? LG G3 telefonum var ve durduk yerlerde kasabiliyor ama bildiğim kadarıyla G3 antutu dan daha fazla score alıyor. O yüzden merak ettim bu tablet kasar mı diye?
  • Konu 2013 de açılmış, bu ürün güncelliğini kaybetmiştir sanırsam. Bu ürün gibi f/p oranı yüksek, alanların memnun olduğu bu fiyat aralığına bir ürün önerirmisiniz bana. Youtube ders ve film izleme amaçlı kullanacağım, oyun vs oynamam.
  • beyler 2 gb ramli olan q2 versiyonunu almamı tavsiye eder misiniz? Sıfır jelatinli kutuda alacağım 300 lira diyorlar.

merak ettiği bazı sorularım var;

1. işe gidip gelirken film dizi izlemek için kullanmak istiyorum. O nedenle alternatif önerilere açığım.

2. bu modele windows kurma imkanımız var mı?

3. kullanan arkadaşlar kaç saat ekran süresi aldığını yazabilir mi?
  • marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bizde var tablet çökmüş firma sağolsun rom dosyalarını biryere yüklemediği için flashlayamıyoruz rezalet
  • A8ic quad modelini yaklaşık 8 ay kullandım. 2015 de aldım. 300 TL ye. Cihazın oyun performansı iyi akıcı. Wot blitz i orta grafik de gölgeler ve çim kapalı şekilde 55-60 FPS de oynuyordum. Cihaz ele iyi oturuyor. Ancak almayı düşünen A8i quad i alsın.

Neyse soruna geleyim cihazın ekranını geçen sene kırdığım için uzun süredir hiç kullanmadım. Hard format atıp bıraktım . Geçen gün tamircide yaptırdım. Ekranı incelerken cihazdaki android simgeli bir programa tıkladım , ..... Program durdu dedi kapandı. Neyse ekran gitti. Şarj bitti sanıp eve geldim , baktım ki EFI SHELL 2.40 hatası var.

Nette arastırdık ettik denedigimiz yazılımlardan birinde %25 de kalıyor flash atarken ( alttaki resim)

Reeder a da mail atmıştım geri dönmüşler , verdikleri yazılımları indirdim. 2 farklı flash programı vardı.Biri üstteki resimdekinin aynı, diğeri de alt resimdeki. Alt resimdeki ile yapıyoruz %5 de kalıyor , üstteki M ile başlayan pro ile de %0 da kalıyor.

Sorunu bir türlü çözemedim. Bir kaç yerden aldığım cevapda , reeder yanlış cihaz yazılımı atmış .netten bulduğumuz ilk resimdeki yazılım doğru olanmış. Ya biz bir yerde yanlış yapıyoruz yada cihazda eMMC sorunu varmış . A8ic nin yazılımılı arayan varsa link atabilirim. Benim cihaz A8ic Quad.

Nasıl bi cihaz anlamadım durduk yere sistem nasıl çöker hayret. En son yaptığım işlem hard format sadece. Root , flash vs hiç bir şey yapmadım daha önce cihaza.

Sorunun çözümünü yada nedenini bilen varsa yeşillendirsin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cezzar_TR -- 25 Kasım 2017; 21:31:36 >

• reeder a8i 32 gb tabletin, pilini değiştiren varmı, nerede bulunur?
  • Almış Olan Varsa Memunmusunuz?
  • Mediatek işlemci fena degil, pilde 4 saat ekran süresi veriyor. Kasanın arka kısmı fena değil lakin ön kısımda saçma sapan açıklıklar var, servis yorumlarından hoşnut olmadığım için göndermedim. Yani alınacaksa sağına soluna bakılıp alınmalı bana ücretsiz geldi, benzer fiyatta daha iyi bir alternatif var mı bilmiyorum.

• Bu tableti almayın arkadaşlar. açılmıyor cihaz. 3-4 kez servise gönderdim çözüm bulunamadı. tablet aylardır atıl bir şekilde köşede duruyor. reeder'in yanından geçmem bir daha.
  • Eski bir konu ama yinede sorayım sadece reeder a8i youtube ve online film izleme için nasıldır cihaz iş görürmü ? Birde bu gün piyasasında 300 TL vermeye değermi ?
  • Arkadaşlar tabletimi satmış bulunmaktayım. Tableti alalı 5 sene olmuş. İlk yıllar gerçekten çok işime yaradı. Üni için almıştım, faydasını gördüm ama son 3 yıldır çok çok az kullanmıştım. Ben de evin bir köşesinde durmasın diye sattım.
  • Arkadaşlar merhaba. elime bu tabletten geçti bi yerden. ama bi sıkıntı var. tabletin power tuşuna basınca ekrana ışık geliyor reederin logosu oynamaya başlıyor sonra intelin logosu geliyor sonra yine reederin logosu oynamaya başlıyor ve devam etmiyor. tablet bi türlü başlayamıyor. biraz eski sanırım. bir kaç sefer açıldı biraz baktım ettim sonra yeniden başlat deyince bu aşamayı bir türlü geçemedi. sorun nerede? yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcio_nobre

Arkadaşlar merhaba,
    Benim cihaz açılırken resimdeki gibi bir ekran çıkıp öyle kalıyor.Sıkıntıyı anlayabilen var mı?

Bende aynı şekilde bu kısımda kaldım ilerleyemiyorum.

Bunun bir çözümü var mı ??

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.