Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.390
Cevap
14
Favori
111.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam windows 8 fastboot diye bir şey vardı onu devre dışı bıraktım fakat yine olmadı ya. Dediğin romu nasıl yükleyebilirim başka çözüm alternatifi yoksa eğer?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar kılıf bulamadim bir türlü belkin ipad mini önermiş bir arkadas ama boyutlar farkli olmadi o varmi kilif uyduran kızıma aldım elinde gezdiriyo kırdı kıracak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snooker_16

Arkadaslar kılıf bulamadim bir türlü belkin ipad mini önermiş bir arkadas ama boyutlar farkli olmadi o varmi kilif uyduran kızıma aldım elinde gezdiriyo kırdı kıracak

Tablete özel kılıf bulmak zor. Universal kılıflar uyuyor. Klavyeli olanını 20 Tl gibi bir fiyata almıştım.

• EKRAN KORUYUCU ARIYORUM MARKASI ÖNEMLİ DEĞİL

BU REEDERIN IŞIĞI ÇOK AÇIK EN KISIK TA KULLANIYORUM AMA FAYDA ETMİYORU.
  • benim a8i de dün sapıttı. kapatıp açıyım dedim ilk parlayan kitap ikonunda kalıyor. power ses+ ile droid boot diye bişey çıkıyor. reboot, recovery, restart var. recovery de wipe cache part. yapsam dosyalar kalırmı. ne yapsam bilemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar tablet gereksiz gereksiz kapanıyordu. Şimdi hiç açılmıyor. Bir kere şans eseri boot ekranını açabildim wipe/cache falan yaptım şimdi hiç açılmıyor. Çalışmıyor diye adaptörünüde çöpe attım sizce garanti kabul edermi adaptörsüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Arkadaşlar acil yardım tablette böyle bir şey çıktı

Arkadaşlar şu sorumu yineliyorum yardım edecek yok mu? Kaç aydır öyle boş boş yatıyordu tablet bu ara yine uğraşayım diyorum. Ne yapmam lazım halletmem için?

Servise götüreyim diyorum ama içinde özel fotoğraflar var. Gerçi tablet bu hale geldiyse fotoğraflar çoktan silinmiştir diye düşünüyorum ama emin olamıyorum. Sizce silinmiş midir? Silinmişse servise veririm artık kendim yapamazsam.

• Tablete otg ile klavye bagla.tableti ac.acilirken klavyeden bios ekrani gelene kadar esc tusuna bas birak.biosdan securebootu disable yap.yine olmaz ise rom flaslamayi dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: wersin3230

Tablete otg ile klavye bagla.tableti ac.acilirken klavyeden bios ekrani gelene kadar esc tusuna bas birak.biosdan securebootu disable yap.yine olmaz ise rom flaslamayi dene.

Tamam hocam deneyeyim de rom flashlama nasıl yapılır adım adım onu anlatırsan sana zahmet sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabletin modeli nedir

• quote:

Tabletin modeli nedir

Reeder a8i quad 16gb hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 10 Şubat 2017; 23:2:54 >
  • Rom flashlama isleminde cihazinizdaki tüm veriler silinir.

cihazınızı kapatınız

link te mevcut olan driverı ve flash toolu indirip driver->flash tool sırası ile kurunuz

Flash tool'u açıp 'Browse' tuşuna basınız

linkte mevcut olan software'i indirip

içinde ki flash dosyasını seçiniz

tabletiniz üzerinde bulunan ses+/- ve power tuşlarına aynı anda basılı tutarak tabletinizi DNX modunda açınız

tabletinizi USB kablosu aracılığı ile bilgisayarınaz bağlayanınız flash tool üzerinde Start tuşunun belirdiğini göreceksiniz start tuşuna basıp yükleme işlemini başlatınız.Ilk açilis uzun sürer bekleyiniz.

driver :

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i_Quad_5.1/IntelAndroidDrvSetup1.10.0.zip

Tool :

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i_Quad_5.1/PlatformFlashToolLite_5.5.2.0_win32.exe

Rom:

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/A8i%20Quad%204.4%20to%205.1/I861B1C_1601001_64_20160115.rar

• wersin3230 W kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam ilk dediğin olmazsa bunu yapacağım İnşallah olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Tablete otg ile klavye bagla.tableti ac.acilirken klavyeden bios ekrani gelene kadar esc tusuna bas birak.biosdan securebootu disable yap.yine olmaz ise rom flaslamayi dene.

Hocam ilk dediğin zaten olmadı çünkü secure boot disabled durumda zaten.

Rom flashlama işlemi de olmadı çünkü Flash tool uygulaması ile software içindeki flash dosyasını seçip start tuşuna basmama rağmen flashlamiyor çünkü tablet ölü durumda ses açma kısma ve güç tuşlarına aynı anda basınca dnx modunda bile açamıyorum. Ben mi bir şeyi yanlış yaptım yoksa tablet bitmiş mi artık iflah olmaz mı?

• Tablet kapali ve kablo takilmamis halde iken ses acma ses kisma ve guc tuslarina (3 tusa birden) 5 saniye kadar basili tutun.eger ekranda dnx mode yazisi cikarsa yada cikmasada usb kablo ile pc ye baglayip flashtool ile romu flashlayin.

Tamam hocam bir de şu Flashlama işlemini detaylı anlatır mısın yani Flash tool programı ile neyi açıp start to flash butonuna basmam gerekiyor?

3. Vermiş olduğun linkteki dosyaları indirip zipten çıkaramam lazım sanırım doğru mu anladım? Sonra ordaki flash dosyasını seçmem gerekiyor öyle değil mi? Orada biraz karışıklık oldu onu da anlatırsan çözerim diye düşünüyorum

• 3. Linkteki rom dosyasini once masaustune cikar.

Flashtool programini acip browse den cikardigin romun icindeki flash dosyasini sec.

Tableri dnx moda alip kabloyu bagla

Flashtool programindan start flasha tikla.

Hocam şu ekrandayim doğru yolda mıyım bilmiyorum 😀

Start to flash butonuna bastım bekliyorum ilerleme var mı yok mu anlamadım Flashuserdebug dosyasını seçtim sadece Flash dosyası adında bir dosya yok hocam. Ama bir şey olduğu yok malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 12 Şubat 2017; 18:1:6 >
  • Bu ekran

Edit :fotoğraf çıkmadı bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 12 Şubat 2017; 17:58:15 >
  • quote:

Rom flashlama isleminde cihazinizdaki tüm veriler silinir.

cihazınızı kapatınız

link te mevcut olan driverı ve flash toolu indirip driver->flash tool sırası ile kurunuz

Flash tool'u açıp 'Browse' tuşuna basınız

linkte mevcut olan software'i indirip

içinde ki flash dosyasını seçiniz

tabletiniz üzerinde bulunan ses+/- ve power tuşlarına aynı anda basılı tutarak tabletinizi DNX modunda açınız

tabletinizi USB kablosu aracılığı ile bilgisayarınaz bağlayanınız flash tool üzerinde Start tuşunun belirdiğini göreceksiniz start tuşuna basıp yükleme işlemini başlatınız.Ilk açilis uzun sürer bekleyiniz.

driver :

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i_Quad_5.1/IntelAndroidDrvSetup1.10.0.zip

Tool :

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i_Quad_5.1/PlatformFlashToolLite_5.5.2.0_win32.exe

Rom:

http://reedertablet.com/reeder/yazilim/A8i%20Quad%204.4%20to%205.1/I861B1C_1601001_64_20160115.rar

Dostum bu rom 5.1 mi kitkatmi

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.