Şimdi Ara

REDLİNE KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kaç kişinin redlinesi var,ne model,ne sorunları var,yazılımı iyimi,görüntü kalitesi,ve bunun gibi şeyleri paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül iz -- 23 Nisan 2008; 9:17:54 >

• Epey suphe ederek gecen ctesi 100x ya d a100cx tam bilmiyorum o modelini aldim. 120 ytl'ye. bir tane de scart hediyesi ile beraber. uydudan sifreleri alip, kendisi kirar hale gelmesi cok guzel.

evde daha once next vardi, standart bir uydu. redline'in goruntu kalitesi next'i cidden katliyor. kanal gecisleri daha hizli. arayuzu cok daha kotu ama, artilari yaninda pek onemli degil.
  • ne alırsanız alın donanım kalitesi çok önemli............
  • Bendeki redlinede şu sorunlar var,aynı tp olması halinde,PIP görüntü veriyor ama bunu yapması için o tuşa basınca cihazda bot yazarak mavi ekrana geçiyor ve cihaz kapanıyor,bunu neden yaptıgını anlamadım,birde arka arkaya işlem yapınca,yani çoklu taşıma,silme,favori oluşturma gibi o zaman çok işlem yapınca takılıyor bir müddet öyle kalıyor,

evet donanım kalitesi iyi olsun onu biliyoruzda bunu denemek için oraya buraya taşımak için aldık yani ne olursa olsun önemli degil gerekirse evin tam karşısında çöp konteyneri var basketleriz
  • çok iyi özetlemişsin dostum

quote:

Orjinalden alıntı: Plaid

Epey suphe ederek gecen ctesi 100x ya d a100cx tam bilmiyorum o modelini aldim. 120 ytl'ye. bir tane de scart hediyesi ile beraber. uydudan sifreleri alip, kendisi kirar hale gelmesi cok guzel.

evde daha once next vardi, standart bir uydu. redline'in goruntu kalitesi next'i cidden katliyor. kanal gecisleri daha hizli. arayuzu cok daha kotu ama, artilari yaninda pek onemli degil.
  • menü görüntüsü çok berbat hiç hoş degil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulgazi

menü görüntüsü çok berbat hiç hoş degil..

sizce öyle olabilir,siz işi goldmaster markasına otomata baglamışsınız,başkada sizce iyi yok,yada bu fiyat aralıgında yok ama bence önemli degil,
    ben uydudan güncellemeyi seviyorum,buda bitince tam evin karşısında basket mesafesinde çöp var,anladınız,yoksa evde 2 uydu cihazı daha var evime goldmaster giremez,heleki 11000 serisi diye ad degiştirerek halka sattıgını sandıgı hilkat garibelerini hatırlayınca.
  • elma ile armudu birbirine karıştırmayın. gizli saklı degil goldmaster markası topfield tabanlı cihazları şu an piyasada satılan aynı katagori içerisindeki cihazlar içinde donanım kalitesi yönünden çok iyidir.
    ben bu forumda tek topfield tabanlı cihazları tavsiye etmiyorum.yanlışınız var yazılarımı iyi analiz edememişsiniz.
    insanların tercihine (kriterlerine) göre marka ve modeller söylerim..
  • quote:

elma ile armudu birbirine karıştırmayın. gizli saklı degil goldmaster markası topfield tabanlı cihazları şu an piyasada satılan aynı katagori içerisindeki cihazlar içinde donanım kalitesi yönünden çok iyidir.
    ben bu forumda tek topfield tabanlı cihazları tavsiye etmiyorum.yanlışınız var yazılarımı iyi analiz edememişsiniz.
    insanların tercihine (kriterlerine) göre marka ve modeller söylerim..

Analiz kelimesinin anlamını bildiginiz hiç sanmıyorum,aliden ögrenipde veliye satmayın,ancak komik olursunuz,ben ne okudugumu neyin ne oldugunu bilirim,analizide bilirim,elmayıda armutuda,hatta mangoyuda onun için fazla havalannmayın çakılırsınız bilgi konusunda,beş para etmez goldmaster markasından bahsediyorum ben,ben topfield ve kaon tabanlıları bilirm,onlarada bir şey demedim,

milletinde çok umurundadaydı taban,maban,insanlar bakıyor gece sapık kanalları hangi cihaz fazla gösteriyora,kim takar tabanı,tabana bakan olsa bu ülkede arçelik,vestel gibi kötü ürünlerein satmaması lazım heleki next gibi kötünün hiç satmaması lazım,işinize bakın her konuyada goldmaster,donanım kalitesi gibi yazmayın kimse buna bakmıyor,papagan gibi tekrarlarda sıkıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül iz -- 23 Nisan 2008; 12:23:40 >

• haddinizi aşan sözler ediyorsunuz ..saga sola sadırmayın.her insan neyin ne oldugunu sizden ögrenmeyecek..
  • kavga etmeyelim sakin olalım
  • kimse burda terbiyesizlik yapma hakkına sahip degil..
  • işe bak yaa
  • arkadaşlar gül-iz isimli arkadaş burda redline hakkında görüş istemiş ama konuyla hiç alakası yok redline ile ilgili bilgi ben yazim sana bari
    geçen gün teknoshop mağazasına girdim bilgisayarla ilgili sanıyordum neyse girip çıkmadan dedim bir uydu fiyatını sorup öyle tüymek istedim bir tane model gözüme çarptı REDLİNE CX104 modeli fiyatı 225 ytl idi sonra bunu inceleyebilirmiyiz dedim neyse bişe demedi taktı bunu kanal hızı normal görüntüsüde gayet güzel ama kanal sayfası çok geniş yani bir sayfada 30 kanal arası dolaşıp seçebiliyoruz ondan sonra menüye gelince menü sade bir düzen çokda farkı yok klasik yani ön paneldeki vdf ekranına gelince ekran parlak olduğundan dolayı kanal isimlerini yazarken pek parlamıyor gene yazıyor mavi renkte kayma seçeneği yok uzun isimli kanallarda yarım şekilde gösteriyor onun dışında cihaz güzel çift modül ve kart girişi var ama uydudan kendini güncelliyormu bilmiyorum sormadım ama satıcı dedi ama inanmadım her dedikleri doğru olmaz benden sana redline hakkında görüşlerim umarım anlamışsındır nasıl cihaz olduğunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 23 Nisan 2008; 21:57:40 >

• quote:

haddinizi aşan sözler ediyorsunuz ..saga sola sadırmayın.her insan neyin ne oldugunu sizden ögrenmeyecek..

TERBİYENİ TAKIN,ADAM GİBİ CÜMLE KUR,SALDIRMAK HAYVANLARA YAKIŞIR,BİR DAHADA BENİ SENİ UYARMAK ZORUNDA BIRAKMA,UKALALARI SEVMEM.

yukarda yazdıgımı iyi analiz et,edebilme kabiliyetin varsa
  • quote:

kimse burda terbiyesizlik yapma hakkına sahip degil..

Terbiyesiz ve kendini bir şey sanan kişi bizzat sensin,bütün foruma yazdıklarını gözden tarafsızca geçirirsen anlarsın ama kendine karşı taraflı olacagın kanısında degilim,sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se_co

arkadaşlar gül-iz isimli arkadaş burda redline hakkında görüş istemiş ama konuyla hiç alakası yok redline ile ilgili bilgi ben yazim sana bari
    geçen gün teknoshop mağazasına girdim bilgisayarla ilgili sanıyordum neyse girip çıkmadan dedim bir uydu fiyatını sorup öyle tüymek istedim bir tane model gözüme çarptı REDLİNE CX104 modeli fiyatı 225 ytl idi sonra bunu inceleyebilirmiyiz dedim neyse bişe demedi taktı bunu kanal hızı normal görüntüsüde gayet güzel ama kanal sayfası çok geniş yani bir sayfada 30 kanal arası dolaşıp seçebiliyoruz ondan sonra menüye gelince menü sade bir düzen çokda farkı yok klasik yani ön paneldeki vdf ekranına gelince ekran parlak olduğundan dolayı kanal isimlerini yazarken pek parlamıyor gene yazıyor mavi renkte kayma seçeneği yok uzun isimli kanallarda yarım şekilde gösteriyor onun dışında cihaz güzel çift modül ve kart girişi var ama uydudan kendini güncelliyormu bilmiyorum sormadım ama satıcı dedi ama inanmadım her dedikleri doğru olmaz benden sana redline hakkında görüşlerim umarım anlamışsındır nasıl cihaz olduğunu..

Bilgiler için teşekkür ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: gül iz

quote:

arkadaşlar gül-iz isimli arkadaş burda redline hakkında görüş istemiş ama konuyla hiç alakası yok redline ile ilgili bilgi ben yazim sana bari

birşey değil arkadaşım sadece amacım seni bilgilendirmekti öyle konuyu falan hortlatmam ben ne gerekiyorsa paylaşırım özellikle bildiklerimi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 23 Nisan 2008; 22:47:50 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gül iz

quote:

birşey değil arkadaşım sadece amacım seni bilgilendirmekti öyle konuyu falan hortlatmam ben ne gerekiyorsa paylaşırım özellikle bildiklerimi..

Beni yanıtladıgınız ve konuya bilginizi aktardıgınız için tekrar teşekürler,iyi geceler dilerim

• Redline'nın uydudan güncellemeli ilk cihazlarından rl-14500 xxx turbo modelini 3 sene kadar kullandım.. O zaman günlük emu'larla izleniyordu.. yani uydudan cihaz hergün günceleme alıyordu.. Yeni model cihazlar (cs serisi ota) çıkınca günlük güncellemeler 7-8 ay daha destek olarak sürdü.. Son 3 aydır bu eski modellere uydudan güncelleme sonlandırıldı..
    Yeni redline modellerinin hepsi uydudan güncellemeli.. Her güncelleme ile 20-25 gün arası açılabilen kanallar izleniyor.. Redline teknik destek olarak güvenilir bir firma...
    Ama ben yeni redline serilerinden tekrar almadım;değişiklik olsun diye seoul gt5000 modelini aldım.. Seoul'de aynı redline gibi ota makina.. uydudan güncelleme ile uzun bir süre emu ile açılabilen kanalları seyredebiliyoruz.. Uydudan güncelleme kullanıcı açısından çok büyük bir rahatlık... Redline veya Seoul hangisi olursa olsun ikisi de teknik destek olarak güvenilir...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.