Şimdi Ara

Reddeden Kız Neden Yine Konuşmak İster ki

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yapay Zekanın Yanıtı

Reddeden Kızın Konuşmak İsteme Nedenleri

Bir kıza açıldığın ve reddedildiğin zamanlar olabilir. Bu durum üzücü olsa da, reddeden kızın ileride yine konuşmak istemesinin çeşitli nedenleri vardır.

• Kararsızlık: Reddeden kız, başlangıçta seni reddetmiş olsa da, daha sonra fikrini değiştirmiş olabilir. Daha fazla zaman geçirdikten veya seni daha iyi tanıdıktan sonra sana karşı hisler geliştirmeye başlamış olabilir.

• Sınırları Test Etme: Bazı kızlar, sınırlarını test etmek için seni reddedebilirler. Bu durumda, reddettikleri kişinin onların peşinden koşmasını ve çabalamasını isteyebilirler.

• Yalnızlık: Reddeden kız, zamanla yalnızlık hissetmeye başlamış olabilir. Bu durumda, seninle tekrar iletişime geçerek arkadaşlık veya daha fazlasını aramaya başlayabilir.

• Farklı Bir Bakış Açısı: Reddeden kız, başkalarından senin hakkında farklı bir bakış açısı almış olabilir. Bu, sana karşı hislerinin değişmesine ve seninle tekrar konuşmak istemesine yol açabilir.

Reddeden Kızla Tekrar Konuşmalısın mı?

Reddeden kızla tekrar konuşup konuşmama kararı kişiseldir. Birkaç faktörü göz önünde bulundurman gerekir:

• Reddedilme Nedeni: Reddedilme nedenini biliyorsan, bunun geçerli olup olmadığını düşünmelisin. Neden hala oradaysa, tekrar konuşmak anlamsız olabilir.

• Kendi Hislerin: Reddeden kıza hala ilgi duyup duymadığını düşün. Eğer hala hislerin varsa, tekrar konuşmayı denemek isteyebilirsin.

• Zamanlama: Reddedildikten sonra bir süre beklemek, duyguların yatışmasına ve daha net düşünmene yardımcı olabilir.

Eğer tekrar konuşmaya karar verirsen, saygılı ve dürüst ol. Reddedilmeni hatırla ve ona karşı baskıcı olma. Dürüstçe hislerini ifade et ve onun kararına saygı duy.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Cepte tutmak istiyor takma, mutlu gorun, yeni kiz bul. Yoksa pisman olursun o kiz senin icin bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveofsebastian

Cepte tutmak istiyor takma, mutlu gorun, yeni kiz bul. Yoksa pisman olursun o kiz senin icin bitti.

+1
  • quote:

Cepte tutmak istiyor takma, mutlu gorun, yeni kiz bul. Yoksa pisman olursun o kiz senin icin bitti.

Demek öyle vay be

Bu kadar düşmüşüz yani

Dünden beri efkarlıyım zaten iyice kafayı yicem
  • Etrafındakilerin onu takmadığı bir zamanda can sıkıntısına oyuncak olarak kullanmak ve zamanı gelince tekrar çöpe atmak için.
  • egomu okşayacak biri olsun istiyordur umursama sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

quote:

Demek öyle vay be

Bu kadar düşmüşüz yani

Dost acı söyler canım kardesim, kızların doğasında var bu oyunu kurallarına göre oynayacaksin. Dediklerimi yaparsan senden daha cok acı çeker seni ister.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki ona bunun çok onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemeyi denedin mi?
  • quote:

quote:

quote:

Demek öyle vay be

Bu kadar düşmüşüz yani

Dost acı söyler canım kardesim, kızların doğasında var bu oyunu kurallarına göre oynayacaksin. Dediklerimi yaparsan senden daha cok acı çeker seni ister.

Hee bugün başka kızlarla konuşurken araya girmesinin nedeni demek buydu vay çakal

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bortecine-

egomu okşayacak biri olsun istiyordur umursama sakın

+1
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Demek öyle vay be

Bu kadar düşmüşüz yani

Hee bugün başka kızlarla konuşurken araya girmesinin nedeni demek buydu vay çakal

Bak tekrar söylüyorum bu dediklerimi kızı elde etmek için yapma yoksa istediğini elde ettigin zaman tekrar basa donersin. Bu saatten sonra o kızla iliski yasaman senin için iyi olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Demek öyle vay be

Bu kadar düşmüşüz yani

Bak tekrar söylüyorum bu dediklerimi kızı elde etmek için yapma yoksa istediğini elde ettigin zaman tekrar basa donersin. Bu saatten sonra o kızla iliski yasaman senin için iyi olmaz.

Ama yapacak bir şeyim de yok çok seviyorum onu söz geçiremiyorum kendime bakmamak istiyorum ama bakıyorum konuşmamak istiyorum ama konuşuyorum ne olacak bu halim başka kız da yok bana göre

• Boşta kalmış. Hazır elimin altında gel deyine gelecek, git deyince gidecek birisi var vakit geçireyim diyor. Sakın salaklık yapıp kendini rezil etme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bortecine-

egomu okşayacak biri olsun istiyordur umursama sakın

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orcunsau

Boşta kalmış. Hazır elimin altında gel deyine gelecek, git deyince gidecek birisi var vakit geçireyim diyor. Sakın salaklık yapıp kendini rezil etme...

Yapmam size güveniyorum
  • Yara bandı arıyor kullanıp atıcak olay bundan ibaret
  • tekrar teklif et cepte tutma diyorlarda sen takma 1 hafta dene eğer tekrar istemesse sende sal boşa gitsin..
  • Git ve ona badem bıyığın kim olduğunu göster.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin yılmamanı istiyo direnmeni istiyo onun için savaşmanı istiyor savaş onun için kap onu NASIL BİŞEYSİN SEN BE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.