Şimdi Ara

Red Faction: Armageddon Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
15.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synan_synan

quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

oyunu indirdim oynuyorum fena değil ama birincisi daha güzeldi benim kanaatime göre

oyunu nerden indirdin dostum :)

mamunda
  • Sürekli aynı eleştiri yapılmış, sanıyorum ki bu eleştileri yapanlar daha ergen gençler. Hiç kimse yeni başladığı işi dört dörtlük bir performansla yapamaz çünkü o havaya girmesi için biraz zaman geçmiş olması gerek. Sanıyorum ki o eleştirileri yapan gençlerin eline bahsedilen kağıdı versen onu bile doğru düzgün okuyup yetiştiremez. Kendinizden utanmalısınız. Hayatları sadece oyun oynamak olan sizler, bize bu imkanı sunan ve video incelemesi bölüme yeni katılmış birini "bidaha .... kişiden başkası yapmasın berbat bir incelemeydi" diyerek adamı işinden soğutuyorsunuz. Yineliyorum kendinizden utanmalısınız.

Çeviri anlaşılıyordu ses tonunuza biraz daha baharat katarsanız yakın zamanda harika işler çıkartabilirsiniz.

brovazZ
  • fizik motoru iyi, iyi yansıtılan kızıl gezegen atmosferi ve bunu tamamlayan çok hoş detaylar çok da kötü olmayan kaplamalar demişsiniz.... Bunlar 7.7 puan mı ediyor?
  • videoyu izlemedim okuduklarımadan 7.7 puan iyi bana göre,başka sitede izlediğim kadarıyla.
  • Gökhan Abinin sesi tanıdık gelmedi diye, aslında çok anlaşılabilir konuşmasına rağmen siz anlamıyorsunuz diye incelemeye berbat denilmez. Emeğe saygı. Eminim incelemeye berbat diyenler bundan çok daha kötüsünü yaparlardı. Sanki uzmansınız. =_=
  • Gökhan abi morel bozucu yorumlara aldırma hiç kimse ilk atlamada başaramaz :) ilerki incelemelerinde çok daha usta bir şekilde hazırlayacağını düşünüyorum senden video incelemeler dışında video rehberler beklediğimizide unutma.
  • ilk denemeniz bile olsa ciddiye alırım baktıqıma qore siz biraz hızlı okuyorsunuz we hiç bir şey anlayamıyoruz bence bu konuşmayı yawaslatırsanız sorun cozulcek anlarsınız biz oyun sewerler oyunun bizi tatmin etmesini isteriz siz böyle hızlı qiderseniz biz oyunun konusunuda oynanısınıda anlamayız we aldıqımızda ben bunu almamalıydım derizsiz bizi kötü düşüncelere sürüklersiniz ve bu bir oyuncu için kötü olur...
  • Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ilk denemeniz bile olsa ciddiye alırım baktıqıma qore siz biraz hızlı okuyorsunuz we hiç bir şey anlayamıyoruz bence bu konuşmayı yawaslatırsanız sorun cozulcek anlarsınız biz oyun sewerler oyunun bizi tatmin etmesini isteriz siz böyle hızlı qiderseniz biz oyunun konusunuda oynanısınıda anlamayız we aldıqımızda ben bunu almamalıydım derizsiz bizi kötü düşüncelere sürüklersiniz ve bu bir oyuncu için kötü olur...

Dinime küfreden müslüman olsa
  • Nasıl bir incelemedir ki bu verilen puanların düşük olmasına rağmen neden düşürüldüğü söylenmesin...Oyunun kusurlarını bilemezsek sizlerin verdiği ya da vereceği puanlara güvenip nasıl oyun alacağız...Erdinç İyikul dışında video incelemeleri düzgün bir şekilde yapabilen yok...Bu da bu siteye bir bakıma zarar verir ve sizleri takip etme isteği ve sizlere karşı olan inancı sarsar...Unutmayınız
  • yanlış anlaşılmazsın sadece Gökhan Yılmaz için söylemiyorum ama diğer editörler de batırıyorlar video incelemeleri...Erdinç İyikul dışındakiler zarar veriyor sitenin bu kısmına
  • Şunun yerine Duke Nukem incelemesini yapsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narwhal

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ilk denemeniz bile olsa ciddiye alırım baktıqıma qore siz biraz hızlı okuyorsunuz we hiç bir şey anlayamıyoruz bence bu konuşmayı yawaslatırsanız sorun cozulcek anlarsınız biz oyun sewerler oyunun bizi tatmin etmesini isteriz siz böyle hızlı qiderseniz biz oyunun konusunuda oynanısınıda anlamayız we aldıqımızda ben bunu almamalıydım derizsiz bizi kötü düşüncelere sürüklersiniz ve bu bir oyuncu için kötü olur...

Dinime küfreden müslüman olsa

Sesli güldüm

Ayrıca o kadar övmüşsünüz sonra 7 lerde bir puan verişsiniz.Grafikler muhteşem bence en az 8 oynanış kötü bence 6.5 felan verirdim sesler gayet iyi en az 8.5.Oynanışta siper alama falan yok en büyük eksik.Çok fazla düşman var ve vuruş hissi çok fena.

• sadece şunu sölicem bu oyun en az 9.3 yada 9.3 hak ediodu
  • çok güzel olmuş inceleme eline sağlık evet biraz ciddiye almış gibi bir konuşması var biraz daha rahat olsaymış tadından yenmezmiş.
  • Puanı biraz fazla olmuş bu oyunun alacağı not 65'i geçmemeli.
  • Gökhan abi biraz yavaş ya oyunu Güzel İncelemiş Ayrıntılarına bakmış ama biraz yüksek verseymiş fena olmazmış
  • siz oyundan bahsetmişiniz genelde grafik nasıl ses nasıl oynanabilirlik nasıl çok az bahsedilmiş.oyunda neyin ne olduğunu söylemişiniz genelde.fizikten çok bahsedilmiş diye düşünüyorum o kadarda güzel değil bence BF3 teki yıkılmalar yanında sinek vızıltısından az kalır...
  • Hiç birşey anlamadım.

Ayrıca grafikleri o kadar övdünüz övdünüz 7 puan verdiniz.Burada bir dengesizlik var.
  • İncelemen için çok teşekkür ederiz Gökhan abi. Bence güzel incelemişsin ama biraz monoton anlatıyorsun. Yeni incelemelerini bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.