Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
55.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Bir de sürekli veryansın mesajları atıyorlar. Sen milleti devirmeye çalış, şikayet edilince emeğimiz yok oldu.
    Yapsaydınız madem 40 50 lira arası bir şey şimdi herkes mutlu mesut oynuyordu.
    İnsanları enayi yerine koymaktan vazgeçin. Paragöz olduğunuz için patladı elinizde.
    Yama ilk başta 50 liraya 2 saat sonra 30 liraya düştü sen ne diyon kardeşim 40-50 filan ahahah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

Yama ilk başta 50 liraya 2 saat sonra 30 liraya düştü sen ne diyon kardeşim 40-50 filan ahahah

Alıntıları Göster
    Aylık ödeme olarak başlattılar başta. Sonra tek fiyat olarak 50 verdiler. Aylık ödeme muhabbetinden ötürü patladı zati ellerinde.
  • dava olayını geçin. ortada satış yok ürün yok neyi dava edecekler.
    o zaman bende satıyorum rdr2 yaması 100 liraya beni de dava etsinler o zaman
  • arkadaşlar dc kanalında yamalar hala satışta bazıları.hep beraber şikayete devam.burda ki sak sakcılara aldırmayın ,dc de kurup kurup yollamışlar.horizon zero dawn.yaması yine ticari emellere alet olmak üzere.ben şikayetimi ettim.maliye kaldı bi tek onuda yamayı satın alıp ögle şikayet edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

Bu mesaj silindi.
    Sayfalarca tartisan yorum yapan burayi bos birakmayan sensin.ne aglayip duruyorsun gunlerce.tabiki sikayet edicem,edicez.kanunen yasak suç.rdr2 yamasi yok olabilir.ama diger yamalarda yasak kanunen suç.bu kadar basit kardes.10 ksii email atsinda bakalim satabileceklermi o yamalarida😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Sayfalarca tartisan yorum yapan burayi bos birakmayan sensin.ne aglayip duruyorsun gunlerce.tabiki sikayet edicem,edicez.kanunen yasak suç.rdr2 yamasi yok olabilir.ama diger yamalarda yasak kanunen suç.bu kadar basit kardes.10 ksii email atsinda bakalim satabileceklermi o yamalarida😂😂😂

Alıntıları Göster
    Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptaliRed Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptaliRed Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Alıntıları Göster
    Tek kelime ile rezillik ya :D

• Yukaridaki eski mesajlarini görupte de hala sıkılmadan yaziyorsan sendeki proplem buyuk
    Bide milleti gaza getiriyorsun sana cevap vermek seni muhattap almak bile zul bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi hocam sen nedersen onu yapicam söz.simdi bu yama isleri kanunen yasak sende biliyorsun herkez biliyor.bakalim sen utanicakmisin? Bakalim kivirmadan cevap verebilecekmisin bu kadar insanin onunde.
    Ne yapmamiz lazim haydi hodri meydan adamsan net cevap verirsin.sikayet et yada etme diyerek
    Söz sen ne dersen onu yapicam👍

• Konuyu kirletmeyin bakalim fuat kamis hocamiz ne cevap verecek.50 kere yasak kanunen suc ise gidin sikayet edin demisti.bakalim simdi ne cevap verecek hep birlikte gorelim👍sozum söz sikayet etmeyin kanunen suc olsada derse(tukurdugunu yalarsa)birdaha bu konuya yazmam.👍net soyluyorum hep beraber gorelim gelicek cevabi

• herif translate yamaları övüyor ama translate yamalar ile oyun oynamak yerine burada çeviri yapan grupları çekiştirmeye harcıyor zamanını. acınası bir insansın dostum, yemin ederim tiksinmeyle karışık bir acıma hissettim sana karşı. kendini bu kadar küçük düşüreceğine git yamalarınla oyun oynayarak mutlu olmaya çalışsana. sefil hayatın en azından bir nebze de olsa çekilecek bir kıvama evrilir.
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145314404

burada cevabımı verdim okursun bir zahmet. SS'de atayım yorulma.Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.