Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
55.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende onu diyorum zaten game pass saçma bir sistem yukarıda ki yazımdan sistemi savunduğum gibi bir düşünce mi çıkardın? Ben 20-30 tl olsun ama tek seferlik internet geretirmeyen yani direk dosyaların bize verildiği şekilde olmasını istediğimi söylüyorum bir çok yama gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ve pas sistemi ilk basta 20 tl.tekli satıs yok.işinize gelirse dediler
    tepkiler çıg gibi birden patlayınca tekli satış 50[int baglantısı mecbur her seferinde]sonra game pas 15.tepkiler durmayınca.tekli satış 30
    acaba hiç kimse tepki vermese idi.2.3 ay sonra game pas 50 tl.tekli satış 100 tl olurmuydu düsünmek lazım
  • Ben senin şurada ki düşünce karşıyım paralı olamaz hemen şikayet edin, engelleyin, atın bunları falan gibi düşüncelerine karşıyım. Benim ingilizcem var ve oyunu konsolda bitirdim zaten ama bu işin düzenli bir şekilde ve kaliteli olması için bundan sonraki süreçte, ücretli olmasını mantıklı buluyorum.

• zeoce kullanıcısına yanıt
    zaten senin dedigin bu sistem yıllardır var.örnek animus projesi.kim sikayet etti hıc kimse.etmemde zaten neden ,isteyen abone olup destek veriyor,isteyen yama çıkınca tek seferlik ücret ödüyor.istiyen yamanın bedava yayınlanmasını bekliyor 2.3 ay.
    bak her kesime uygun degilmi hemde yok efndim program kurucaz pc ne.yok efendim int baglantın olmadıgı zaman bakar kalırsın ögle.sorunlar yok
  • Hocam derdinizi anlamadım ki sizin zaten hata yapmışlar ve bizlerde tepkimizi gösterdik hala şöyle olurmuydı ? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi? Tarzında konuşuyorsunuz. Sistemler zaten böyle düzelir bu olmaz burası hayalı dersin diğer düzeltilir ve makul bir sisteme dönüşür. 20-30 tl herhangi bir uygulama veya internet bağlantısı gerektirmeden direk dosyaların verildiği bir sistem gayet makul ama hocam sizin derdiniz bedava olması başka bir şey değil pass miş veya şuymuş falan değil adamlar 10 tl pass falan yok siye çıkarsaydılarda siz yine paralı hemen şikayet edin dicektiniz

• E tamam ben buna herhangi nir yerde kötü demedim ki ama burada şu var adamlar istersen bağış yap diyor anladığım kadarıyla bu çok dahs güzel bir şey ama diğerleri 20 tl ver yamayı al tarzında olsa ben bunda da kötü bir şey görmüyorum gayet haklarıdır iyi bir iş çıkarmışsalar. Forumda ki bir çok kişinin derdi 1 tl bile olsa ücretle satıldığı için.

• ben en basından beri yıllardır ücretli yamalara karsı degilim.ama sistem anımus projesi nın aynısı olması lazım.her kesime hitap etmeli.istiyen aylarca abone olabilmeli.istiyen tek sefer.istiyen 2.3 ay bekleyip bedava.aynı anımus projesi.ve ögle program falan ,nt baglantısı zorunlu .olmaz olamaz.olursada sonuçları böyle olur
  • tam anlamıyorsun,yada anlatamıyorum.anımus grubu.ile ananyomous grubunun sistemlerini karsılastır incele fark ortada.ananyomous sadece nasıl daha fazla para koparırım derdinde.cok net belli.tepkiler burda baslıyor. mesela sen sanırım hiç ananyomous tan yama almadın.simdi sana int baglantısı mecbur kılıcaklar ve pc ne program yukleyeceksın.alıcakmısın yamayı
  • İngilizce olduğun için genellikle yama kullanmıyorum ama dediğinizi bende istemiyorum zaten ama yani internet bağlantısı aylık üyrlik falan kesinlikle istemiyorum ama şikayetler üzerine aylık sistem falsn kaldırıldıktan sonra 30 tl ye tek seferlik alım olduğu zaman yine şikayet ettiniz bedava istiyoruz diye ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca amacı para koparmak demişsiniz :) normali bu değil mi zaten telefon operatörleri internet sağlayıcıları veya diğer hizmet verenler amme hizmetimi yapıyor hayır paranı almak için hizmet veriyor ve paranı aldığı içinde bunu iyi bir şekilde yapmak zorunda aynı şekilde yama ekibi de paralı olduğu zaman işlerini düzgün ve kaliteli bir şekilde yapıp iyi bir kalite sunmak zorunda.

• [Forumda ki bir çok kişinin derdi 1 tl bile olsa ücretle satıldığı için] bunun içinde diger yama grupları her yamayı 2.3 ay sonra bedava yayınlıyor.onun için tepki oluşmuyor
    ananyomous un en buyuk hatası burda baslıyor.yılların tecrubesi olan anımus grubuna bir baksınlar önce,biesey bilmiyolarsa örnek alsınlarama nerde walkurde o sistem. daha cok para para derken milleti kendine düşman etti. en başta beni

• quote:

Orijinalden alıntı: zeoce

İngilizce olduğun için genellikle yama kullanmıyorum ama dediğinizi bende istemiyorum zaten ama yani internet bağlantısı aylık üyrlik falan kesinlikle istemiyorum ama şikayetler üzerine aylık sistem falsn kaldırıldıktan sonra 30 tl ye tek seferlik alım olduğu zaman yine şikayet ettiniz bedava istiyoruz diye ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca amacı para koparmak demişsiniz :) normali bu değil mi zaten telefon operatörleri internet sağlayıcıları veya diğer hizmet verenler amme hizmetimi yapıyor hayır paranı almak için hizmet veriyor ve paranı aldığı içinde bunu iyi bir şekilde yapmak zorunda aynı şekilde yama ekibi de paralı olduğu zaman işlerini düzgün ve kaliteli bir şekilde yapıp iyi bir kalite sunmak zorunda.
    30 tl lik odemede .yine pc ne onların programını kuruyoruz.yine internet baglantı mecburıyetı var

amacı para koparmak zaten .ama tepkiler walkur bey aylarca fiyat acıklamadı dediki biz bu işi para için yapmıyoruz.siz oyuncular için ugraşıyoruz[her fiyat soruldugunda] hatta birirsi hocam batman yaması gibi 40 olmaz demi,demisti.walkurde yok yav sanki oyuunmu satıyoruz 40 tl.siz hiç kafanıza takmayın çok makul olacak diyordu.ve tüm form böm böm bakıyordu acaba kac tl olucak diye.sonuç 50 tl olay bitti o an

• İyi olmuş. Umarım dava falan ile büyük cezalara çarptırılmışlardır.

Gidin ingilizce ögrenin. Bundan kaçış yok. Böyle forum köşelerinde yamaağğğ abeeğğğ diye ağlamazsınız.

• İnternet bağlantısıdır programdır bunların olduğunu bilmiyordum bunlardan vazgeçmemişlerse bende tercih etmezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

ve pas sistemi ilk basta 20 tl.tekli satıs yok.işinize gelirse dediler
    tepkiler çıg gibi birden patlayınca tekli satış 50[int baglantısı mecbur her seferinde]sonra game pas 15.tepkiler durmayınca.tekli satış 30
    acaba hiç kimse tepki vermese idi.2.3 ay sonra game pas 50 tl.tekli satış 100 tl olurmuydu düsünmek lazım
    Kardeş hayatımda senin kadar trol bir insan görmedim her konunun altındasın herkesin emeğine çamur atma peşindesin. Gerçekten bu forumda senin sözüne itimat eden insanlar var mı hala bilmiyorum.

• ne oldu yediler mi cezayı ?
  • uAvcılar U kullanıcısına yanıt
    quote:

Madem bu işten para alınması gerekmiyor siz kendinize öyle bir ekip kurun ve bedavaya yaptırın

Sıkıntı tam burada başlıyor bu yamayı yapan süper zeki kardeşlerimiz yama yapılırken bir kere yamapass çıkaracağız aylık bize şu kadar para vereceksiniz demedi eğer bunu ilk çeviriye başladıklarında söyleselerdi emin olun bir sürü başka ekipde çeviri yapardı bu oyuna zaten çeviri yapılıyor diye kimse bu oyunu çevirmedi diğer oyunlara yöneldiler bu süper zeki arkadaşlarda piyasada tekel kalınca aylık abonelik gibi sistem çıkarmaya çalıştılar kimsede yemedi doğal olarak
  • Bir de sürekli veryansın mesajları atıyorlar. Sen milleti devirmeye çalış, şikayet edilince emeğimiz yok oldu.
    Yapsaydınız madem 40 50 lira arası bir şey şimdi herkes mutlu mesut oynuyordu.
    İnsanları enayi yerine koymaktan vazgeçin. Paragöz olduğunuz için patladı elinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vextaa

hocam olay bence 50 tl olayı deil. 50 tl yi herkes verir çeviri iyiyse. Her zaman derim bir ürün iyiyse kendi reklamını kendi yapar. misal ben witcher 3 korsan indirdim 5. saatin sonunda gittim orjinalini aldım emeğe saygı diyip. Bence insanların patladığı nokta pass sistemi ? 50 lirayı vericem sonra her ay 50 lira vericem. Hocam siz naptınız ya ? tamam emek varda koskoca EA bile tüm oyunları için EA play sistemi altında senelik 65 TL istiyor. Ben her ay alt yazı için 50 tl verceksem olaylar böle boka sarar. Çevirmen arkadaşlarımın emeğine saygım var lakin onlar hangi ülkede yaşıyor ? Türkiyenin içinde bulunduğu durum belli oyunun 160 Tl ye zor alanlar 1/3 fiyatına 50 yi vermez. hele hele her ay hiç vermez. Yapılması gereken belliydi 20-30 liradan koycaktınız sürümden kazancaktınız. Çevirmeden biri demişki 30 liradan çıkcana hiç çıkmasın. Adamki egoya bak. Hocam siz siktir edin çeviriyi felan gidin başka işlerle uğraşın.Saygı istiyoruz illa saygı duycaksınız diyorsunuz ama hesap ortada insanları zikmeye kalkmayın. ahanda böle patlarsınız.
    Ohooo sen tamamen yanlış anlamışsın. 50 lira tekli satış fiyatiydi bir daha para vermene gerek kalmıyordu. Dediğin olay pass sistemi gibi 15 lira veriyorsun her ay tüm çevirilere ücretsiz ulaşıcaktın. Yeni çıkanlar dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 30 Ağustos 2020; 12:13:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.