Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
55.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: singlemalt

Bu mesaj silindi.
    Hadsiz insan sen kimsin de hakaret ediyorsun. Hesabin hakkinda face hesap incelemesi yapilacak. Gecmis olsun👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Hadsiz insan sen kimsin de hakaret ediyorsun. Hesabin hakkinda face hesap incelemesi yapilacak. Gecmis olsun👍

Alıntıları Göster
    Face ne allah aşkına bari onu doğru yaz. Fake demeye çalışıyorsun anladığım kadarıyla, bilmediğin şeyi kullanma bari deki içinden ben bilmiyorum kullanmayım bu da cahil insan özelliği. Tükçe de değil kullandığın kelime sahte hesap de işte. Cahil kelimesi hakaret değildir onu da bil. Hesap tek hesabım anonymousla da bağım yok merak etme ama gerçi senin algında ya onlar ya da onlara karşı olanlar var. Dünya bu yama konusundan ibaret değil ama senin dünyandan emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaceİnMirror

Bu mesaj silindi.
    Erol da olmasa yüzümüz gülmeyecek şu forumda her gün canım sıkıldıkça postlara girip Erol Abacının yorumlarını okuyorum ve keyfim yerine geliyor :) Doping st by Er0l
  • Karbonat Erol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-9BF23F064 G kullanıcısına yanıt
    İnternet ulaşılamaz bir yer değil ettiğin her küfürü kaydettim ss leride linkleride kayıtlı olarak elimde. Yok öyle hakaret edeyim küfür edeyim internet nasıl olsa. Mahkemede anlatırsın. Avukatım ben, erol abacıya hakaret davası açmak isteyen kim olursada ücretsiz bir şekilde davasında yer alırım.

• Guest-9BF23F064 G kullanıcısına yanıt
    Yan çarıyla gelmiş küfür ediyor :) şikayet ettim kendini yorma :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @conjure @BlogKaan@XanthiN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kdays -- 31 Ağustos 2020; 19:27:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.