Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

Bu mesaj silindi.
    Herkes biliyor zaten birşey söylemene gerek yok, umarım seninde emeğini malını çalarlar bir gün ondan sonra buraya gelip puhahaha diye gülersin yine
  • gülerim gülerim rahat ol sen daha hiç başlamadan yama cüretlidir yazanlara daha çok gülünür
  • İyi devam et gülmeyede git biraz terbiye öğren. Tabikide ücretlidir yazacak önceden bilgilendirecek sen bu piyasayı ne zamandır takip ediyorsunda başlığı eleştiriyorsun? Ücretli zoruna gittiyse girme bu konuya faakat belli ki çok zoruna gitmiş gelip buraya saçmalıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 9 Ekim 2019; 13:4:49 >
  • Bu konuda cahilim aydınlatın, orjinal oyunlar da anonim tarafından yapılan yamalar oyuna nasıl ekleniyor? Sonuçta steam veya launcher gibi programlar üzerinden oyunu açıyoruz ve dosyada değişiklik olduğunda oyunu nasıl açıyor ki?
  • Dil dosyaları kontrol edilmiyor genelde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

İyi hoş güzel demişsiniz ortada bir emek var. İnsanlar yamaya sahip olabilmek için ücret ödüyor, fatura kesiliyor mu, vergi veriliyor mu? İşini hakkıyla yapan çevirmenlerin, tercümanların hakkı ne olacak? Oyun firmasının haberi var mı vs vs. Malı kim götürüyor belli değil yani.
    Üstelik gelmişsiniz birde ücretsiz yama çıkaranlara laf atıyorsunuz. Sanki proje sahibinin oyun firmasıyla bir sözleşmesi varmış gibi.

Neyse iyi forumlar size ;)

Alıntıları Göster
    Kardeşim Yıllardır boş muhabbete takılmış gidiyorsunuz. Yıllardır size yüz kere bin kere anlatılmıştır bu konu yamalar da vergi falan yok açın resmi yazıları az okuyun yapımcı firmanın hakkını savunuyorsun sözde ama yama ücretsiz çıksa herkes den önce gidip o yamayı uygular oynarsın ama burada gece gündür eşşek gibi çeviri yapanlar ufak da olsa bir karşılık bekleyince düşman olursunuz sizin gibi zihniyetler yüzünden bu ülke de bir halt ilerlemiyor çünkü hep aynı kafasınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu mesaj silindi.
    Hangi 5bin hocam 15-20bin diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençlik ne kolaycı ya, ingilizce öğrenirsiniz oynarken fen mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Gençlik ne kolaycı ya, ingilizce öğrenirsiniz oynarken fen mı?
    anadilde oynamanın keyfi ayrı. yurtdışına çıktığında bile ingilizce konuşup, insanlarla gayet iyi anlaşabiliyosun ama bir türk gördüğünde türkçe muhabbete girdiğinde insanı daha iyi hissettiriyor.
  • Defalarca yazdık vergi veriliyor mu, muhabbeti yapmayın bunu yapanların geneli yamanın ücretli olmasından dolayı ellerinde arguman yok durmadan aynı şeyi yazıyorlar. Açıkca yazın ben yamaya para vermek istemiyorum 15-20 tl vermemek için 10 sayfa yorum yaparım yeterki beleş olsun diye açıkca yazın vergi resmi olayların altına sığınmayın
    Ücretsiz çevirmek isteyen varsa çevirsin bekleyin o zaman indirirsiniz yada ücretsiz çeviren yok mu diye konu açın veya bir kişi veya grupları ücretiz çevirin diye gazlayın.
  • Başarılar diliyorum arkadaşlar. Umarım yamayı en kısa zamanda bizimle buluşturursunuz.

• RDR2 PC facebook grubumuza bekliyoruz herkesi.
    https://www.facebook.com/groups/756410198142029/

• ücretli olması çok doğru. ps4 te oynadım ama Türkçe oynamak için tekrar oynarım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücreti steam cüzdan kodu ile yapabilsek şahane olurdu havale işlemi çok zahmetli geliyor bana☹️

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Ücreti steam cüzdan kodu ile yapabilsek şahane olurdu havale işlemi çok zahmetli geliyor bana☹️
    aynen kardeşim baya zahmetli..İnternet Şubesine gir ıban yaz..ücreti yaz göndere tıklaa ohooo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 9 Ekim 2019; 14:48:47 >
  • Birkaç sayfa text olarak çevirebilirim ben de fışkırt özel mesaj olarak

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Sorma ya ya ölüm ölüm yakında bankamatikte yok ben internetten yapmayı bilmiyorum bankamatikten yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 9 Ekim 2019; 15:6:5 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.