Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • u-crew ve animus projesi gibi grupların oyunların aylardır, yıllardır ücretli satılıyor 15-20 liradan başlıyor 40 tl ye kadar oyun satıyorlar

onlardan birine bir tane laf etmediniz, onlardan birini bile şikayet etmediniz gidip böyle büyük bir projenin altına girip 7 ayda çeviriyi biteren adamlara saydırıyorsunuz haftalardır. bide gidip şikayet edip köstek oluyorsunuz. yazıklar olsun böyle forum halkına ya.

samimiyseniz gidin u-crew ve animus projesinin parayla sattığı oyunlara da aynı muameleyi yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Temmuz 2020; 20:27:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu ekip yani dünyada ki kimsenin ne hacker grupları ne başka kimseler, kıramadığı bir şeyi mi kırdı?
    R*'ın bu tip durumlarda nasıl baş belası olduğunu bilmeyen yoktur. Biz şuan bilmiyoruz belki ama kimlere kimlere neler etti allah bilir. Adamlar hiçbir şekilde oyunlarının düzenlenmesini istemiyor.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    savunduğum tartışılmalı değer: hırsızlık yapmamak...
    peki ya sen rdr 2 oynadın mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    İş para değil para ile satılan bir yama yok olay şikayet edenler üstüne, firmanın oyunun dosyalarını daha doğru düzgün açan bir program yok iken bunu açıp üstünde oynama yapan bir grup olduklarını görmeleridir. Yoksa firma yamayı para üstünden yasakladığı falan yok olay çok farklı. Artık önlerinde 2 yol var yayınlanmayacak (bu çok daha olası) yada torrent vs. üstünden yamayı sızdıracaklar ama o sızdırma firmayı rahatsız eder ve başlarını ağrıtır mı bilemem o sıkıntılı duruma kendilerini sokmazlar.

Bu ne gibi sonuçlar verir bu bölümde artık öyle uzun çeviri yükü oyun yama bir daha göremeyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makarnacı321

Tamam anladık kedi-mundar olayının güzel örneğini sergiliyorsun da yeter ya. Yak kınanı bak keyfine

Alıntıları Göster
    Birader senin aksine oyunu anlamak için kimsenin çeviri yapmasına ihtiyacım yok, sen o güzel canını sıkma hiç

Ben oyunu bitirip rafa kaldıralı 2 sene oluyor.

Burada kimse kimseden haksız kazanç sağlamasın diye dil döktük de senin kafa yapısındakiler anlamamakta amma ısrarcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom Snake -- 17 Temmuz 2020; 20:55:11 >

• Sırf şu yama için çevremde sistem toplayanlar oldu her kes için kötü bir durum.
  • Gaksital kullanıcısına yanıt
    Konuya basite indirgeme. Kapitalizm ve liberalizm üzerine yazdıklarım üzerinden bir yanıt verirsen o zaman doğruya ulaşabiliriz. Dogmatik ve zamandan - mekandan bağımsız ahlak kuralları yoktur. Şartlar ahlakı belirler.

Ben bir gamepass kullanıcısıyım dolayısıyla bu oyuna resmi yollardan erişimim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 17 Temmuz 2020; 20:31:30 >
  • kerim35 kullanıcısına yanıt
    Gamepass sistemi nedir? Yama için farklı bir ödeme sistemi miydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ortada satış, yayımlama vs olmadığı için davalık yada ihtar çekmekik birşey yok.
    ama şirket yayımlayamazsın dediyse illaki el altından biyerden yayımlanır diye düşünüyorum
    en mantıklı bence oyunun resmi olarak türkçe olacağıdır. öyle olacaksa da umarım witcher 3 gibi olmazda bu çeviriyi kullanırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur3435 -- 17 Temmuz 2020; 20:31:46 >
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim şaka mısın? Adamlar adminlerini hazırlamış milleti kışkışlamış. Kendi ortamlarını oluşturmuş haramını helaline bakmamış. Tek tek yollamışlar fake hesaplarla. Daha hala çalışma emek diyorsun ulan zaten komple kaçak yapılanmışlar hala gelip emek diyebiliyorsun. Son zamanlarda da utanmayıp parasız emeğiyle uğraşıp az buz translate yapan yamaları da kaldırtmışlar bizim bu isyanımız olmasa istedikleri gibi at koşturuyorlardı. Aynı şeyi bu kovulan garibanlar için de söylesene.

Ayrıca ben yine şikayet etmedim başta dedim ki galeyana gelmeyeyim yorum yapayım. İyi güzel yaptım yorumumu iğneleyici dil kullandığım sivrizeka dediğim için 4 gün ban yedim ne kadar zoruma gitti biliyor musun küfür etmediğim halde ban yemek. Forumdan kovulanların halini sen düşün. İşte o zaman anladım dinsizin hakkından imansız gelir. Yazdım take2 mailimi yolladım utanmadan bu yaptığımla bile dalga geçtiler. Geldi fake hesapları take2 ehe ehe yazdılar bir önceki tartışma konusuna öylesine kibirli öylesine gözü dönmüşlerdi ki gerçekten utanmadan yazdığım maille bile dalga geçtiler. Şimdi ne oldu başa mı döndük o zaman yazayım son bir kez daha Beyler konuyu kitleyin forumdan çekiliyoruz

Tanıdık geldi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeTeRPaNN -- 17 Temmuz 2020; 20:33:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadymarsh

Gamepass sistemi nedir? Yama için farklı bir ödeme sistemi miydi?
    Her ay para atesliyorsun :) sebebini bende bilmiyorum okumadım o kadar

• Bu arada Rockstar ya da Take Two'nun oyuna resmi Türkçe ekleyeceğine inananlar var ise, size şu kadarını söyleyeyim, Milli Piyango'dan büyük ikramiye çıkma olasılığı, oyuna resmi Türkçe gelme olasılığından daha fazla. Boş yere hayallere kapılmayın.
  • birileri bu türde bir baş ağrısı çekecekse bunun watch dogs oyununu kendileri çevirmemiş olmasına rağmen sırf tool'a sahibiz diye çeviren adamdan yamayı ücretsiz alıp yıllar sonra bile parayla satan u crew gibi para delisi bir ekibin olmasını isterdim. madem adalet savaşçılığına soyundunuz yıllardır gözünüzün önündeki soygunu görebilmeyle başlasaydınız keşke ikiyüzlü insanlar. forum kuralları olmasa bu laflardan çok daha fazlasını hak ediyosunuz da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mkmazie -- 17 Temmuz 2020; 20:58:9 >
  • Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)

• Periah kullanıcısına yanıt
    oyunu oynadın mı diye bu yüzden sordum. sana kapitalizmi dutch van der linde mi öğretti

• Arkadaşlar R* neden Türkçe dil desteği getirmemekte ısrarlı bir firma sizce?
  • Hayatımda oynadığım en iyi oyun diyebilirim Rdr 2 için. Böyle güzel bi oyunun yaması için yazık oldu.

50 tl ilk başta pahalıydı kabul ama sonrasındaki 30tl gayet makul bir fiyattı. Açıkcası paralı çeviri işini ben de doğru bulmuyorum ve alacağım tek paralı çeviri de sanırım Rdr 2 olacaktı.

Rockstar'ın Gta serisi dışındaki oyunları da dahil olmak üzere onlarca oyunu ücretsiz olarak yamalanmış hali hazırda. Rockstar işin içine kendi oyunları üzerinden gelir elde edilmesi girince araya girmiş belliki.

Ne diyeyim.. Yamayı şikayet edenler zil takıp oynasın :) Benim için sorun yok İngilizce de oynarım ama sizi bilemem. Elinizde mükemmel bir oyunu Türkçe oynama fırsatı vardı ve bu fırsatı ellerinizle ittiniz

• Aslında bu işler ile Take Two ilgileniyor bence, sonuçta yayıncılar. Mesela CD Project yayınıcısı Bilkomdu ve o sayede TR dil desteği açıkladın Cp2077'nin.
  • Epic games oyun iade olasılığı var mı acaba? 20 yıldır ticaret yapıyorum her türlü insan gördüm ama yaptığı işi bu kadar sulandıranı görmedim. Bi de millete oyunu aldırdılar. Verin çeviriyi ben yayınlayayım ya bu nedir arkadaş.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    tabii bu senin varsayımın. diğeri de benim varsayımım.

elimizde somut bir delil olmadığına göre ikimiz de kesin konuşamayız.

ama şu var;

1) ne zamanki para olayı gündeme geldi, o zaman sıkıntı başladı. 7 aydır gelmeyen ihtarname, para meselesi çıktıktan 15 gün sonra geliverdi.

2) bedava dağıtılan gta V yamasında hiçbir sorun olmamıştı, rdr2'de neden sorun oldu?

haa senin söylediğin sebepten de rahatsız olmuş olabilirler elbette... sonuçta modlamaya allerjisi olan bir firma rockstar...

ama işte dediğim gibi para istediğini böyle uluorta açık açık duyurursan; adama o parayı yedirmezler, yedirmediler de zaten... firmanın Türkiye'deki avukatının yarım saatini almıştır bu iş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 17 Temmuz 2020; 20:42:40 >
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.