Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Hocam kusura bakma da kafandan hukuk uyduruyorsun.
    Türkçe yama anlaşmalarında çeviri şirketlerinin açıklama yapmamasının sebebi, çeviri şirketiyle oyun yapımcısı arasındaki SÖZLEŞME. Sözleşme dediğin iki tarafın karşılıklı iradesiyle kurulur tek taraflı olarak değil. Sözleşmede oyun yapımcısı diyor ki sen bu oyunu çevireceksin, çevirdiğini kimseye söylemeyeceksin, ben de sana şu kadar para vereceğim. Çeviri şirketi de diyor ki tamam ben oyunu çevireceğim, paramı alacağım, sen resmi duyuru yapana kadar da bu GİZLİLİK ANLAŞMASINA uyacağım.
    Sözleşme, anlaşma bunlar hep iki tarafın karşılıklı iradesiyle kurulan şeyler. Kimse tek taraflı olarak birine bu konuda konuşmanı yasakladım katiyen itiraz da edemezsin diyemez.

Alıntıları Göster
    Discord'da alıntıladığı mesaj:

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)

Adamın tek dediği şey kitle olarak gücünüzün farkında değilsiniz. Demeye çalıştığı şey tam olarak şu. evet bize take2 ihtar çekti ama bunu yukarıda açıkladığım sebeplerden açıklayamıyorum. mail atarak yamayı talep edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktifProje -- 17 Temmuz 2020; 19:49:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Hocam madem gönüllülük esasıyla iş yapıyorsun, çok hayırseversin evdeki televizyonunu bana verir misin? SEKTÖRDEYMİŞSİN ayrıca.
    Gel Anonymous'un mantığıyla televizyon çalıp sana satayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom Snake -- 17 Temmuz 2020; 19:48:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama çıkmaz artık arkadaşlar şikayet eden üyeler size bir yama çevirip özelden sunarlar artık.

Bu hak, hukuk sevici türk oyuncu düşmanı üyeleri el üstünde tutun sevin onura edin...
  • Burada binlerce üye var ve işin içine para girince bunlara düşmanlık edecek de pek çok üyenin olacagını düşünmeleri gerekirdi. Sonuçta yaş olarak çok da küçük değiller bu anonymous da kiler. Adam oturdugu yerde 50tl yi x kişi ile çarptı oo ben bunları şikayet edeyim böyle şey olmaz dedi işte sonuç ortada..

Yemin ederim ben şikayet edenlerin oyun oynadığını bile sanmıyorum, oynuyorlarsa bile ingilizce yamaya ihtiyaç duymayacaklarına eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 17 Temmuz 2020; 19:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venom Snake

Gel Anonymous'un mantığıyla televizyon çalıp sana satayım

Alıntıları Göster
    Tamam anladık kedi-mundar olayının güzel örneğini sergiliyorsun da yeter ya. Yak kınanı bak keyfine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makarnacı321 -- 17 Temmuz 2020; 19:51:36 >
  • Eğri oturup doğru konuşalım burada iki taraf da kabahatli. Adamların oyunu üzerinden yama yapıp para kazanamazsın, bir tarafından kan alırlar. Nitekim "kitle elindeki gücün farkında değil" lafından ben onu anlıyorum. Arkadaş üstü kapalı bir şekilde "Kına yakabilirsiniz, şikayetleriniz firmanın dikkatini çekti ve en sonunda başımıza musallat oldular, yasal uyarı aldık ve iptal etmek zorunda kaldık" demiş.

Ama diğer yandan şu okuldaki "Hocam geçen hafta ödev vermiştiniz" diyen tipler gibi sizi şikayet edelim de görün gününüzü tavrında olan arkadaşlar da tüy dikti olaya. Evet yapılan şey yanlıştı ve etik değildi belki ama ortalığı bu kadar velveleye vermeseydiniz 2 gün sonra oyunu türkçe oynuyor olacaktınız, buyrun şimdi kimse oynayamayacak.
  • Keşke buradaki konuyu kapatsalardı 1 ay önce falan yeteri kadar kitleleri vardı zaten. Sadece discord da ki üyelerin yarısına verseler fazla fazla yeterdi ama işte malesef..Amatörce davranışların ve ülkemiz deki insanların ne kadar kötü niyetli olduklarını bilmemenin sonucu bu oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Residentevil8

Keşke buradaki konuyu kapatsalardı 1 ay önce falan yeteri kadar kitleleri vardı zaten. Sadece discord da ki üyelerin yarısına verseler fazla fazla yeterdi ama işte malesef..Amatörce davranışların ve ülkemiz deki insanların ne kadar kötü niyetli olduklarını bilmemenin sonucu bu oldu...
    yasalara uymak, telif hakkına saygı duymak demek kötü niyetli olmak demekmiş.

adamlar sebep bile söylemedi. seni adam yerine koymadı.hala...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 17 Temmuz 2020; 20:4:26 >
  • doruk91 kullanıcısına yanıt
    Sivri zeka lafına 4 gün ban atan admini buna temiz bir 10 gün ban atar. Diğer gruplara diğer tekil kişilere çektirdiğiniz zulmü take2 da size çektirecek. Ne kadar iğrenç bir grup olduklarını şu son hafta fake hesaplarla yüklendikleri şu forumda gördüm daha gam yemem artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13. Burç çıkmış bakmak lazım bunlara yılan burcundalar mı diye

• Venom Snake kullanıcısına yanıt
    Arz Talep meselesi. Adamlar bu kadar büyük bir ekiple bu kadar büyük bir oyunu çeviriyorsa ücret,bağış isteyebilirler.

Kaldı ki, İngilizce öğrenmek dahi para karşılığı olan bir durumdur. ya devlet öğretmenine öğretmesi için para verir. yada sen öğretmene aylık ücret verir öğrenmeyi beklersin bu kadar basit.

ben bu projede çalışmış olsam bedevaya dağıtılmasını istemem. ücret yoksa yamada yok olsun bi zahmet.

o kadar salladım bu konuda ancak, bu süreçte yanlarındayım. neredeyse 1 yıldır emek verdikleri projeyi bedava yayınlamak istemiyorlarsa, Evet hiç yayınlamasınlar.

Konuyada kilit vurulsun, bu noktada artık bu yama ve ekip hakkında konuşulmasına gerek yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 17 Temmuz 2020; 20:3:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

yasalara uymak, telif hakkına saygı duymak demek kötü niyetli olmak demekmiş.

adamlar sebep bile söylemedi. seni adam yerine koymadı.hala...

Alıntıları Göster
    Yasalara telif haklarına ne kadar duyarlısınız pes vallahi aynı şeyi animusun ucrew in yamaları için de yaptınız mı? ülkede onlarca hırsızlık olurken neredesiniz? örneğin şuan her alışverişinizde fahiş vergiler veriyorsunuz bunun için ne yaptınız kanıtlarmısınız? Ülkede ki fahiş fiyatları ticaret bakanlığına şikayet ettiniz mi ? Bunlar için ne yaptınız soruyorum size ne yaptınız? ben cevap vereyim koca bir hiç yaptınız...

Bırakın bu işleri be bırakın en büyük hırsız bu yamayı şikayet eden kötü niyetlilerdir hepimizin oyun zevkini çaldınız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 17 Temmuz 2020; 20:8:6 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    hocam şikayet et bu kişiyi, cevap verme...

mesela hırsız demiş sana ben senin yerine şikayet ettim.
  • ruhun bir anarşist ama gerçekte önüne ne verirlerse onu yiyen birisin.

politika ile her şeyi kıyaslamaya girme istersen. çünkü hiçbir şey elde edemezsin.
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Daha yaziyon ya bak bu sikayet edenlerden biri sensin kulagin cinliyor mu?

• Venom Snake kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sevincini git başka yerde yaşa ya yeter anladık tamam, bu kadar boş yaptığın yeter !

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam. Aklı başında olan insanları görmek güzel.
  • açıp ingilizce başlıyorum oyuna.

her anlamadığım cümlede birilerinin kulaklarını çınlatıcam forumdan
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Evet ben ettim ısrarla ettim o son hafta ne cin olduklarını gördüm. Forumdan kovduklarının ahını düşünüp utansınlar ne güzel oldu değil mi? Büyük balık küçük balığı yutar

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.