Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyuna halaaa 60FPS gelmedi PS5 için. Çok mu zor ya kırık konsolda var 60FPS yaması. Olm 1 hafta uğraşırsınız en fazla ya. Neden neden anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold rush kupasını kazanmak istiyorum da, arkadaş aynı görevde o kadar çok şey istiyor ki bunları aynı anda yapmak Sekiro bosslarından daha zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu platinleyen uzaylıdır hocam zaten,adamlar kupaları çok abartmış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    105 tane görevin içinde en az 20 tane “şu dakika içinde bitir” diyen görev var çok kolay (özellikle epilogue görevleri). Onlar da sinematikleri skipleyerek yapılıyor zaten. Yapamadığınız görevi direkt geçin, tek seferde yapılacak çok kolay görevler de var özellikle 4. ve 5. bölümlerde.

• Getirin şu yeni nesil yamasını da oyunsuzluk zamanında oynayalım işte be. 

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Ben platinleyeceğim hocam kafaya koydum

başarılar ve şimdiden tebrikler hocam 🤚🏻😁

• uzun1911 kullanıcısına yanıt
    Epilogue kısmında firesiz ilerliyorum hocam. 32 oldu kaldı 38 görevlerin istediklerine adapte oldum da dakika şartı arayan görevleri genelde o süre içinde bitiremiyorum çok sinir bozucu. 15 dakika uğraş, her şeyi doğru yap ama dakika olayından ötürü altın değil de gümüşte kal

• Aşığım bu oyuna

Sinematikleri geçmeyi unutma hocam. Onları da süreden sayıyor garip bir şekilde.

• uzun1911 kullanıcısına yanıt
    Geçiyorum hocam. Beni en çok sinir eden şey, npc yavaşladığında senin de yavaşlamak zorunda kalman. Zamana karşı yarışırken beni çok geriyor bunlar

• 44 gitti 26 kaldı. Özellikle süre isteyenler çok yorucu süre isteyenlerde ve o ana kadar istediği headshot rakamlarına ulaşılamadığında restart checkpoint işe yaramıyor. Bu da ekstra yoruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 24 Mart 2024; 20:35:11 >
  • Tüm Challangeları 2 kere bitirdim hem xbox hem pc de. Kumar kısımları adamı delirtir gerçekten. Şanslı kısımdan sayıyorum kendimi, beklediğimden çabuk bitirmiştim hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 25 Mart 2024; 1:25:23 >
  • ps5 var rdr2 çok iyi oyun vs ama dilden dolayı anlamadan oynuyorum öyle   napıcaz ya

anlamaya çalışsam vs. çok uzun iş cümleler hızlıca geçip gidiyor zaten. aynı anda google çeviri açıp cümleleri çeviriyor ama çok yavaş. cümle geliyor geç kalıyor sonraki cümleye geçiyor zaten. ahh pc mi toplasam?

• youtube da yayıncıların türkçe yama ile rdr2 oynamaları bile çok zevkli geliyor benim oynamamdan.

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Oyunun ingilizcesi zor bir ingilizce degil gerci ama yine de bu oyunu turkce oynamanin zevki baska olurdu. Biz turkce altyazi bile gormuyoruz ama millet kendi dilinde seslendirmeli oynuyor boyle bir oyunu

• 64 gitti 6 kaldı. Single kupalar bitince online tarafta yardımcı olmak isteyen olursa nickim fifaonbes15

• Platinlemiş kadar sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 27 Mart 2024; 4:16:36 >

• Bu da zor bir kupaydı ama bir taktiği var. Kazanmak isteyen olursa yazsın yardımcı olurum.

• Gambler challenge 8'i tasarlayan ve uygulayanlara sevgilerimi iletiyorum neyse ki çok uzun sürmedi. 1 saatte bitirebildim. Bugün de tüm gambler challenge'ları bitti.

Single tarafta sadece bunlar kaldı.

• 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.