Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef ama şöyle yapıyorum ben tek gezerken yada görev de bile olsam map dan gideceğin yeri işaretle sinematiğe gidiyorum iki kere X bas o gidiyor sürekli basmıyorum otomatik gidiyor en azından sürekli X e basmaktan kurtarıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bf1 veya bf4 oynadın mı bilmiyorum ama oradaki gibi klan kurmaya yarıyor isminin başına [TURK] Gibi clan ismi geliyor galan

• Outrageous2344 O kullanıcısına yanıt
    Halâ aynı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Yazık bu oyundan çok umitliydim hikaye modunun 5de 1 bile yok. Hani nerde tren banka soygunları içerik yok. Aynı şeyi yapıp yapıp duruyosun midem bulanmisti en son . Hikaye modunun en guzel yani canlı dunyaydi . Online modda boş boş geziosun

• Daha önce GTA 5, Half-life 2'de yaşadığım en üst oyundan keyif alma eşiğine bu oyun da ulaştırdı beni.

Gerçekten mükemmel bir oyun herşeyiyle. Rockstar az ama öz oyun çıkartıyor. Fiyatını son kuruşuna kadar hakedecek nadir oyunlardan.

• Kendim AMV Tarzında Treni Sevdiğim İçin 2 Dakika Uzunluğunda 1 Video Yaptım Umarım Beğenirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 20 Temmuz 2020; 19:7:21 >
  • PS4 sürümünü zorrent sitesinde gördüm az önce.Yeni düşmüş,[DUPLEX] diye bi grup paylaşmış.

RDR2 PS4'ün eski kırılmış olan sürümünde çalışıyor muydu ki?Yada yeni çıkan oyunlar.
  • Her bitirdiğimde bir umut google a "read dead redemption 1 remastered" yazıp konulara bakıyorum. Kır şu inadı Rockstar yap yeni motorla ilk oyunu, sevindir garipleri!

• quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Her bitirdiğimde bir umut google a "read dead redemption 1 remastered" yazıp konulara bakıyorum. Kır şu inadı Rockstar yap yeni motorla ilk oyunu, sevindir garipleri!
    Bende yapacaklarını düşünüyorum fakat yapımı tahmin ettiğimiz kadar basit olmayabilir, çünkü eski oyuna göre mekanikler oynanış vs her şey değişmiş durumda ve bunları ilk oyuna adapte etmeleri için senaryo yapısını vs biraz değiştireceklerdir.

Bu oynanış yapısıyla grafiklerle rdr1 oynamayı bende çok istiyorum, umarım kısa zamanda gelir. Bir ihtimal hikaye ek paketi çıkarsalar o da çok güzel olur.

• Oyunu Bitirmeyen Arkadaşlar Uzak Dursun İzlemesin
  • 28 Temmuz salı günü güncelleme geliyor arkadaşlar. Yeni meslek ve yeni outlaw pass

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Story mode oynuyorum sadece guncellemem sart mi ?

• şart değil

İçerik hakkında tam bilgi var mı hocam?

• Negan kullanıcısına yanıt
    efsanevi hayvanlar ve balıklar diyorlar ama tam bilgi yok.

Anladım hocam teşekkür ederim, inşallah yeni bir hava getirir oyuna 3. kez satın almıştım

• Size bir soundtrack bırakayım. Kendisi Red Dead Revolver'in soundtrack'i oluyor.

-----

• Saint Denis Merkezindeki Çay Ocağını Farelerden Kurtarıyoruz

Oyunu Bitirmeyenler İzlemesin
  • Güncelleme ne zaman yayınlanacak? Aleti sabah açtım ne Gta'da ne de Rdr'de güncelleme mevcut değil.

• büyük ihtimalle saat 16.00 gibi

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.