Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veterangamer

ilk oyunun da müzikleri harikaydı bunun daha da güzel telefona yükledim sürekli dinliyorum.
    Witcher 3 ün müzikleri bambaşka ama ana oyunun müziklerinin yanı sıra HoS dlc sinin müzikleri tek başına oyun sektörüne ders verir nitelikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lothraine

Witcher 3 ün müzikleri bambaşka ama ana oyunun müziklerinin yanı sıra HoS dlc sinin müzikleri tek başına oyun sektörüne ders verir nitelikte.

Alıntıları Göster
    sen oyle yazinca gaunter o dimm in muzigi geldi aklima ilk oyunda born unto trouble,faraway train ve dead and alley i cok severek dinlerdim halada dinliyorum.2. Oyundada gayet basarili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

sen oyle yazinca gaunter o dimm in muzigi geldi aklima ilk oyunda born unto trouble,faraway train ve dead and alley i cok severek dinlerdim halada dinliyorum.2. Oyundada gayet basarili.

Alıntıları Göster
    Are u immortal da cok iyidir. Tuyleri diken diken eder.

• Oyuna daha yeni başladım. Valentine'da bile boş boş dolaşıp NPC'lerle konuşmka saatlerce oyaladı beni şuana kadar. Avlanmak, keşfetmek, görev yapmak falan hak getire . Acaba ben de mi sıkıntı var?

En son GTA V'te böyle boş boş dolaşıyordum ana hikaye 6 ayda bitti hikayeye tekrar geri döndüğümde bazı şeyleri unutmuştum bile.
  • Oyun mükemmel olmuş ilk oyundan çok daha güzel. bırakmak istemiyorum. bunca yıl bekledik R* iyi iş çıkarmış.
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Yeni başlayanlar, bazı yan görevler ve oyun içi spontane gelişen işlerde dikkatli olun (mesela Efsane hayvan avı) zira bazen, tekrar load edildiğinde aynı noktaya dönülmüyor ve görev ortadan kalkıyor. Oyunda böyle bir bug var.
  • Yenimi başladınız hocam sizde ?

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    Oyunda bug yok görevler ile ilgili veya efsanevi hayvanlar ile ilgili.

• Dün AC odyssey aldım taktım oynuyorum Allahalla dedim bu nasıl ps4 oyunu ps3 gibi gözüküyor adamların suratı felan iyi değil at sürmek çok gerçeksiz felan adam alexios diye bağırıyor cevap vermek istedim felan . Gözlerim RDR 2 den sonra Ac yi ps3 oyunu olarak görmeye başladı sonra biraz alıştım tabi ama bu rdr ne yaptı ise bana oyunları begenemez oldum içimde öyle saçma bir his ile oynuyorum oyunları umarım zamanla geçer berbat birşey çünkü bir zamanlar w3 den sonra da olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Ocak 2019; 11:40:19 >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    evet yeni başladım fırsat buldukça oynuyorum. oyunun %30 undayım.
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Odyssey in grafikleride iyidir size garip gelen şey atmosferdir

• Rdr 2 kalitesinden sonra başka oyun oynanmaz oyun sektörü finalini rdr2 ile yapmıştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet 80 levellere kadar nasıl kasmış aklım almıyor cidden

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    80 level kasılacak bir online yok. Modları bile seçemiyoruz şansımıza ne denk gelirse. Daha çok ekmek yemesi lazım rdr nin gta online yakalaması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 9 Ocak 2019; 13:57:36 >
  • bende oyuna yeni basladim story mod'ta para nası kasılıyor en baslarda?
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Hileli olarak mı yoksa normal yoldan mı? Normal yoldan çok az para veriyor yani para biriktirmek başlarda sıkıntı ortalara doğru birikiyor

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Haritada free takıl, O'Drisscol ve Lemoyne Riders çetelerinin kamplarına denk geleceksin random olarak. Kampa dalıp herkesi öldür. Cesetleri ve L3+R3 yaparak kampta parladığını gördüğün herşeyi loot yap. Sonra üzerlerinden çıkan saat, kemer tokası, yüzük vs gibi itemleri rehincilere sat.

• Oyunda anlayamadığım bir mevzu var biz kelle koltukta iş yapıyoruz para kazanıyoruz çete ile yaparsak bölüşüyoruz. Ama kamp için bağışı ben yapıyorum herşeyi ben karşılıyorum neden? Bu kadar adam var kampta ye iç yat işi biz yapıyoruz parayı biz kazanıyoruz onlar bedava hayat yaşıyor. hani o kadar para getiriyoruz kampta 1 defa veren çıkmadı. gerçek hayatta faturaları ben ödüyorum bari oyunda ödetmeseler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Millet 80 levellere kadar nasıl kasmış aklım almıyor cidden

80 ne ki 100 rank olan var hemde online açıldıktan 1 hafta sonra o seviyeye ulaşmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Cete icinde de bagis yapan oluyor ama cok az genelde 3-5 dolar falan. :) Defteri incelersen orada kimin ne kadar bagis yaptigi yaziyor.

• 
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.