Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (781. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl dalga geçiyor anlamadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedya

Kutulu oyun sadece hızlı bir şekilde oyunu yüklemeni sağlıyor kapladığı yer neredeyse aynı o yüzden kutulu oyun almayı bıraktım
    Ben zaten bu oyunun boyutu çok yüksek diye kutulu aldım, bunu bileydim hiç almazdım, psnden alırdım. Bendeki makinenin hafızası da 500 gb, şimdi 100 gb silecek bir şey bul makineden işin yoksa, of.

• maicole kullanıcısına yanıt
    Haklısın bende öyle zannediyordum fakat mantık olarak bakarsak o boyuttaki veriyi diskten okuması da zaten çok zor . Ayrıca örneğin bende Gta disk birde Batman var disk çok sevmeme rağmen oyun değişikliği için tak çıkar sorun en güzeli harici harddisk alıp dijital almak imkan olursa ona yönelmeni tavsiye eserim

• Şu şarkı spotifya gelsin artık be kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 7 Ocak 2019; 14:52:27 >
  • CoreGame kullanıcısına yanıt
    https://open.spotify.com/track/03lJRHYFJyLz5HMQRHtpu0?si=GkCpCbgVQOqDTiRN8L68-Q
    https://open.spotify.com/track/5aozioXEMgxyttOvxCsckp?si=n-SJuUkBQYahP0akqIEP5Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 7 Ocak 2019; 16:13:3 >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar merhaba

Beyaz arap ati yakalanip aliniyor ya isabella gölünün kenarlarinda o ati bir türlü bulamadim cikmiyor bende bir kere onlineda yakalayip almistim ama story modda bulamıyorum bir türlü

Ogluma söz vermistim basimin etini yedi bilen var mi?

• Bir arkadaşım sordu da ben unuttum kurulum yaparken emin olamadım .oyunda Almanca dil desteği var mıydı?
  • SATILDI* yorumu silemiyorum

RED DEAD REDEMPTION 2 harita kodlu 2cdli satıyorum beyler isteyen varsa.
    **SIFIR***

280 TL kargo hariç karşı ödemeli yollarım

-Enpara
    -Garanti
    -CepteTeb
    -İşbank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HzVolkan -- 7 Ocak 2019; 18:22:9 >
  • By_Conqueror kullanıcısına yanıt
    Hocam atın çıktığı bölgeye gelin hafızaya alın. Çıkana kadar oyunu tekrar yükleyin. Sürekli load game. göl gibi birşeyin çevresinde başka hayvan ararken çıkmıştı bana. Oyunu yeniden yükleyip çevreyi araştırın yoksa load game yapın çıkana kadar. Bana gündüz çıkmıştı saatinin de önemi olabilir ona da dikkat edin.

• oyunu 2 ay önce bitirdim birdaha girmek istemedi canım nedense bana hep böyle oluyor yahu bitirdiğim oyunu birdaha açıp oynama hissi gelmiyor hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: eonmg

Hocam atın çıktığı bölgeye gelin hafızaya alın. Çıkana kadar oyunu tekrar yükleyin. Sürekli load game. göl gibi birşeyin çevresinde başka hayvan ararken çıkmıştı bana. Oyunu yeniden yükleyip çevreyi araştırın yoksa load game yapın çıkana kadar. Bana gündüz çıkmıştı saatinin de önemi olabilir ona da dikkat edin.
    Teşekkürler hocam 8-9 kez denedim gelmedi yinede neden gelmiyor anlamadim. Ama dediginizi ara ara denemeye devam edeceğim

• Saiki kullanıcısına yanıt
    Bende tam hatırlamıyorum ama Twitchte almanca olarak oynayan birisini izlemiştim sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Conqueror

Teşekkürler hocam 8-9 kez denedim gelmedi yinede neden gelmiyor anlamadim. Ama dediginizi ara ara denemeye devam edeceğim

Alıntıları Göster
    Eski bir yöntemse güncelleme ile gitmis olabilir.
  • İlk oyunun müzikleri biraz yavan kalsa da RDR2nin müzikleri çok iyi

Sabah İTÜ Maslak'a uğradım. Bir eski mezun olarak manzarayı bildiğimden inşaat fakültesine çıkan ağaçlı yolda yürüdüm. kar da varken oradan gideyim dedim. Tam yolun ağzında aklıma geldi kulaklığı taktım ve şunu açtım

karlı uzun yolda yürürken dinlemek muhteşemdi

sonra kütüphanede işim vardı, kafelere yaklaştığımda çalma listemde sıradaki şarkı şu idi

Sanki yürüyüşüm ve yüz ifadem değişti, gören de kütüphaneyi soymaya gidecek sanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 8 Ocak 2019; 11:9:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Bu tarz bir oyundan neden üst düzey bir stealth mekaniği bekliyorsun? Hitman ya da Deux Ex mi oynuyorsun? Ya da başka bir oyun? Stealth mekaniği bu oyuna uygun mu sence? Bu oyunda stealth mekaniği olması demek bütün oyun yapısının değişmesi demek.
    oyun %100 stealth olsun demiyorum stealth mekaniği de olsun ana görevlere yan görevlere yedirilsin diyorum bir kovboy bazen işlerini gizlice de halledebilir

• ya arkadaşlar bu Ms Hobbs avlanma görevi var ya sırayla mail yoluyla hayvan anlamamızı istiyor blue jay bat crow beaver cedar waxving isteyen liste yani son listeye nasıl geçebilirim bir önceki liste tamamlandı bütün avlara tık koymuş ama diğer liste post ofislere gelmemiş görünüyor ms Hobbs on vocations falan diyor

• ilk oyunun da müzikleri harikaydı bunun daha da güzel telefona yükledim sürekli dinliyorum.
  • By_Conqueror kullanıcısına yanıt
    Benim başıma da benzer birşey geldi, Valentine de ki sağlıkçının arka odasındaki dalavereyi keşfettim, silahlı çatışma başladı hem maskeyi takmadım hem de iyi oynayamadım. sonra load yapıp tekrar gelince , "O işler bir kere olur, ayağını denk al" türünden birşeyler söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

Benim başıma da benzer birşey geldi, Valentine de ki sağlıkçının arka odasındaki dalavereyi keşfettim, silahlı çatışma başladı hem maskeyi takmadım hem de iyi oynayamadım. sonra load yapıp tekrar gelince , "O işler bir kere olur, ayağını denk al" türünden birşeyler söyledi.
    en güzeli oyunu sıfırdan başlatsam bulurum heralde. zaten çok ilerleme olmadı %13'de felandı.
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.