Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.960
Cevap
276
Favori
459.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel bilgi hocam.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Bir arap atıdır gidiyor ama bilginiz olsun oyunun en iyileri arap atları değil. İlk önce şu bilgiyi düzeltmek lazım, beyaz arap atı para vermeden alabileceğiniz en iyi at, oyunun en iyisi değil ve arap atları arasında en kötüsü. İkinci olarak oyunda en iyi diye bir at yok; hız, sağlık ve enerji olarak üç farklı kategorinin üç farklı en iyi atları var.

Hız olarak; Missouri Fox Trotter, ana hızı 7, en üst seviye üzengiden +2 ve yarıştan +1 geliştirme ile 10 oluyor. Bu hıza çıkabilen Thoroughbred ve Nokota cinsi atlar da var ama bunların enerji berbat.

Sağlık olarak; Gold Turkoman, Silver Turkoman, Dark Bay Turkoman ve Rose Grey Black Arabian

Enerji olarak; Rose Grey Black Arabian, bu at Missouri'den yavaş ama en yüksek sağlık ve enerji ortalamasına sahip yani diğer bir değişle yorulmadan en uzun süre koşabilen at kendisi
    Bende beyaz ve siyah arap, gold turkoman ve missouri fox trotter var. Beyaz arapı oyun başından beri kullandığım için bağ maksimum oldu, turkoman da 3. Seviyede bu ikisi arasında şunu gözlemledim; bir çatışma sırasında turkoman daha az tedirgin oluyor ve daha çabuk sakinleşiyor. Yırtıcılara verdikleri tepki aynı. Yorumuzdan sonra fox trottera yoğunlaşacağım ve onuda gözlemleyeceğim. Neticeye göre tek at bırakacağım. Ayrıca bu belirttiğiniz yarış hangi bölümde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: matea3535

Arkadaşlar buradaki olay nedir haritada kuru kafa ve büyük ev gösteriyor gittim ama birkaç ev ve klise var hiçbirinin içine girilmiyor

buradaki olay nedir bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Yapabiliyorsunuz, konuda Kıyafetler ve Görünüm kısmında açıklaması var.
    Simdi okudum en fazla 4 tane kayit edilebiliyirmus o yuzden bende kaydetme cikmiyordu tesekkurler. Isterseniz bu bilgiyi ekleyebilirsiniz rehbere hali hazirda 4 tane kayitli outfit varsa baska kaydedilmiyor.

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Yarışmayı teklif eden siyahi bir kadın var, haritada rastgele ortaya çıkıyor onunla iki kez yarışıyorsunuz.
  • Ben saint denis'de stable'da 795 $'a satın aldım. Belki siz de bulursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne yaptıysam health, stamina ve dead eye barını fulleyemedim.

• Challengeları tamamlamanız lazım, challengelar bitince son seviyeye çıkıyor.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam Son seviye 8.seviye mi? Ben de en son 8 de kaldı ve o sağlık hız ve dead eye çemberi tam daire dolmuş değil.Hepsi yüzde 75 den sonra yükselmiyor Bu da mı son seviye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet51 -- 10 Kasım 2018; 21:43:3 >
  • Oyunla ilgili ne konuşsak olay oluyo ne konuşalım Allah rızası için

yapmayın bu kaçınçı söylememdir bilmem az Relax ya

Ucunda devlet kurup batırmıyoruz en nihayetinde. :)

• ahmet51 kullanıcısına yanıt
    8.seviye sağlık, enerji, dead eye artırmak için yapılan şeyleri yaptığınızda çıkan en yüksek seviye. Son seviye 10.seviye, 8'den 10'a çıkmak içinde oyunda bulunan 9 challenge'ı yapmanız lazım.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler

• 11.11 kuponlarını topladım en uygun fiyattan alıcam, bakalım, umarım pişman olmam.
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Oraya gittim etraftaki yazılardan okuduğum kadarıyla salgın nedeniyle terkedilmiş bir kasaba orası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trapper dan craftladığımız saddles nedir? at ile alakalıysa nerden görüp değiştirebiliyoruz nedir bunun olayı?
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Aynen bende çözemedim onu

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Trapper kıyafetlerin yanı sıra hayvan derilerinden at eyeri de yapabiliyor. Stable'a gittiğinizde sahip olduğunuz eyerler kısmından Trapper'a yaptırdığınız eyerleri seçip kullanabilirsiniz.
  • Yaklaşık 2 haftadır her gün 3-4 saat oynuyorum. Ana görev çok az yaptım %40'da şu an Story. Ne zaman ana görev yapmaya koyulsam ana görev dışında her şeyi yapıyor buluyorum kendimi. Açık dünyası hiçbir oyunla yarıştırılamaz. Şimdi gel de diğer oyunlardan zevk al. Ah Rockstar ah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 10 Kasım 2018; 22:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

8.seviye sağlık, enerji, dead eye artırmak için yapılan şeyleri yaptığınızda çıkan en yüksek seviye. Son seviye 10.seviye, 8'den 10'a çıkmak içinde oyunda bulunan 9 challenge'ı yapmanız lazım.

Aslında 9 değil 90

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam işte 9 başlık altında 90 tane var.
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.