Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben açıkçası bu şekilde çıkabileceğine ihtimal vermiyorum. Olamaz yani. Bu resimler üst düzey detaya sahip. Gta'nın ilk trailerları da çok detaylı oluyordu ama tıpa tıp aynısı çıkmıyor. Gameplay videosunun farklı olacağını düşünüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

Pc fanboylarina aciyorum.

Usta yanlış anlamada fanatiklik sende almış başını yürümüş.Asıl ben sana üzülüyorum, sakın yanlış anlama içimden geçeni yazıyorum,hiç bir art niyet arama sakın.Ülke ekonomisi ortada ,kazanılan para ortada.Kazandığımız üç kuruşuda (170-200tl arası)oyunlara veriyoruz,ardından multiplayer için yıllık ücret derken baya uçuyor.Neyse çıkan oyunların büyük bir bölümüde, Türkçe alt yazı seçeneği bile yok.Hem pc,hemde ps4 var elimde kesinlikle fanboylukmuş,fanatiklikmiş alakam yok.Sadece mantığıma ve keseme uygun olana göre hareket ediyorum.Beni tanıyan az da olsa vardır, kesinlikle Playstation'ı çok seviyorum ama maddi sıkıntısı çok fazla geldiği için rafa kaldırdım.

• Oyunun Türkçe altyazılı olması için kampanya başlatılması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    O trailer büyük ölçüde benziyordu abarti bi downgrade yoktu. Oda neslin sonunda çıkması kaynaklı. Bu grafikleri normal Ps4 ün verebileceğini düşünüyorum ama 900p olur muhtemelen. Pro rahat açar.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Hayvancılık öğrendik

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Gta5 in ilk trailerini aç bak hocam. O ilk trailerdeki görüntü ps3 yada xbox ile alakası var mıydı?

Bu yayınlanan görüntü olsa olsa pro nün fullhd yüksek detay hali olabilir.

Evet hemen hemen aynisiydi cimler, yollar kaplamasi dusuktu, duyurulan ilk videoda bile kaplamalar dusuk neyse o.

Adamlar aciklama yapmis sanirim goruntuler ps4ten diye, beni baglamaz gerci proda akarim ps4te de gayet iyi olur.

• Arkadaşlar oyunun konusu belli mi? Ps3'de oynamıştım hayal meyal hatırlıyorum baya güzeldi,özellikle sonu.

Birde en azından neden Türkçe altyazı vermezler anlamıyorum.

• Arkadaşlar sony ile partner oldular acaba imza başlatsak yüksek sayıya ulaşsa ps türkiyede en azından bir şekilde kitleyi gösterse fena olmaz mı ? Yine olmazsa olmaz ama şansımızı denememiz gerekiyor.Kimse birşey denemedikçe olma ihtimalide olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 21 Ekim 2016; 3:53:39 >
  • Heyecanlanmadım ama çok özlemişim RDR evrenini... Hevesle izledim :) Bu trailer mevcut PS4 sürümüne aitse, PS4 PRO almak gerçekten farz olabilir :)
  • grafikler gayet normal görünüyor. çıkamaz falan diyenler alıp oynamaz. onlar da rahat eder biz de.

şimdi bu amacı oyun oynamak yerine göz banyosu yapmak olan boş beleş ergen kitleyi sallamadan konuya devam edersek;

önce gta v'in tanıtım videolarına, bir de şimdiki haline bakın. sonra grafikler konusunda kaygılanmamanız gerektiğini anlayın :)

kaldı ki efsaneler arasına adınız çoktan yazdırmış bir red dead redemption gerçeği varken, 2.sinde grafik kalitesi başlarda konuşulacak bir konu olmaktan çıkıyor zaten.

oyundaki canlı çeşitliliğini gözümüze gözümüze sokmuşlar.
    o gece ormanda ateş yanan manzaradaki gökyüzüne bittim. insan sabah olmasın ister resmen.
    konu ile ilgili tek bir bilgi kırıntısı bile yok ama tahminimce o 7 kişi bizim peşimizdeki adamlar olabilir.
    oyun red dead redemption sonrasında geçiyor çünkü elektrik direkleri (sokak lambası) vs. var

efsane geri dönüyor. beklemekten başka çare yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 21 Ekim 2016; 7:27:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

g.
    oyun red dead redemption sonrasında geçiyor çünkü elektrik direkleri (sokak lambası) vs. var

Süper gözlem hocam tebrik ederim.
    Oyun "Redemption 2" diye geldiğinden belki ilk oyundaki karakterler olabilir diye düşünüyorum ben. Diğer türlü Red Dead 3 derlerdi gibi geliyor ama belli olmaz firmaların düşündükleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

Pc fanboylarina aciyorum.

Usta yanlış anlamada fanatiklik sende almış başını yürümüş.Asıl ben sana üzülüyorum, sakın yanlış anlama içimden geçeni yazıyorum,hiç bir art niyet arama sakın.Ülke ekonomisi ortada ,kazanılan para ortada.Kazandığımız üç kuruşuda (170-200tl arası)oyunlara veriyoruz,ardından multiplayer için yıllık ücret derken baya uçuyor.Neyse çıkan oyunların büyük bir bölümüde, Türkçe alt yazı seçeneği bile yok.Hem pc,hemde ps4 var elimde kesinlikle fanboylukmuş,fanatiklikmiş alakam yok.Sadece mantığıma ve keseme uygun olana göre hareket ediyorum.Beni tanıyan az da olsa vardır, kesinlikle Playstation'ı çok seviyorum ama maddi sıkıntısı çok fazla geldiği için rafa kaldırdım.

Yok, yanlis anlamadim. Oyun isi keyif isidir keyfe harcadigim paranin hesabini yapmam aksi takdirde o is keyiften eziyete donusur. Multiplatform oyunlari pc de konsol exc. leri de konsolda oynayip maksimum kazanc en az maliyetle hallediyorum. Rdr2 oynayamadiktan sonra $60 in cebimde durmasinin hicbir anlami yok dunyaya bir daha gelmeyecegiz, maksimum keyif almak lazim.

• Gelde bekle şimdi arkadaş
  • Evet bende gördüm açıklamayı. PS4'ü öldürmüşler hemen konuda.
  • Daha oyuna 1 sene var...

Türkçe altyazı için ne yapmamız gerektiğini bilen arkadaşlar varsa örgütlenelim; facebook, twitter yardıralım.. Ya da başka bişey...

Bu R* 'ın oyunları TÜRKİYE'de "Uncharted" dan daha mı az satıldı arkadaş! Kaldı ki dublaj falan istemiyoruz, en azından "altyazı"yı hakediyoruz!

• RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

• https://videos.rockstargames.com/v2/reddeadredemption2-fghtffyrdmns-en_us-1080p.mp4

Ham hali, yani youtube tarafından içine edilmemiş hali.
  • Süper be, God of War ve Red müthiş olacak oyuncular için

• Millet şimdiden grafik böyle şöyle diye tartışması yapmış bence oyunun geldiğini şükür edin grafiği boşverin zamanında grafiğe aldanmıyorduk ne ara böyle grafik hastası olduk yahu. En çok saçma sapan görevleri bile özledim, o yere tüküren bir kıl birisi vardı adını unuttum şimdi 5 yıldır oynamıyorum onu bile özledim be. Bonnie ablamız vardı kütür kütür erik gibiydi. John Marston'un o sesini bile özledim ne güzel böyle içten damarlı konuşurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

Daha oyuna 1 sene var...

Türkçe altyazı için ne yapmamız gerektiğini bilen arkadaşlar varsa örgütlenelim; facebook, twitter yardıralım.. Ya da başka bişey...

Bu R* 'ın oyunları TÜRKİYE'de "Uncharted" dan daha mı az satıldı arkadaş! Kaldı ki dublaj falan istemiyoruz, en azından "altyazı"yı hakediyoruz!

Sadece bu değil çıkacak diğer tüm oyunlarda sabit hale gelmesi lazım artık bu Tr altyazı desteğinin ülkemizdeki oyuncu sayısı göz önüne alınınca ama adamlar bizi pek sallamıyor mesele bu işte genede sesimizi duyuralım tabi belki faydası olur.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.