Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Sanki renderli gibi duruyor videonun bazı kısımları. Render değilse de Kesin PS4Pro grafikleridir bu 1080P ile.

Rockstar oyuniçi neyse onu gösteriyor GTA5 bile videolardaki grafikler renk paleti neyse oldgen konsollarda bile öyle çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Şahane gözüküyor grakikler ve çevre detayları. Nasıl bekliyeceğim bilmiyorum

ps3 için çıktığında koşa koşa gidip aldığımız günler geldi abi aklıma, bu sefer kapısında yatarız artık
  • Alınık Ps3 konsol + RDR oyun bak depreşti yine.
  • Pc cilere harbiden üzüldüm.Bu şahaseri oynayamamak ne demek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi hemen imza kampanyası başlatabilir mi? Türkçe Altyazı istiyoruz.

• Sony Rockstar ile anlaşma yapmış online içerikler daha önce gelecekmiş PS4'e
  • Önce Nintendo Switch sonra Red Dead Redemption 2, kesinlikle harika bir gün...
  • Zamanlamayı yine çok iyi yapıyor Rockstar. Tıpkı Gta 5'de olduğu gibi hem eski nesil konsollara hemde yenilerine satacak oyunu. Muhtemelen Gta 6'da PS5 zamanına gelecektir. 2019-2020 gibi. Westworld dizisi de bayağı fayda sağlayacaktır satışlara diye düşünüyorum.
    Adamlar yıldız ne yapsınlar ama
  • PS3'e vatandan Goty versiyonu aldığım günü bile unutmadım daha.Çıkar çıkmaz spottan kutulu olarak alırım aynı gün shoptodan alıp kargo felan bekleyemem bu oyunda.şimdiden sabırsızlanmaya başladım bu oyun için.umarım bi güzellik yapıp 1. oyunun remastered'ını çıkarırlar PS4'e yoksa beklemesi daha zor olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 20 Ekim 2016; 19:11:43 >
  • Bob Ross tablosu gibi oyun yemin ediyorum. E3 e sakladıkları için hikayeden, oyundan hiç bir şey göstermeden yine ağzına etmeyi beceriyor herifler. Wiçır 3'den bir üst ileri gitmişler, karakter modellemelerinde zannetmiyorum ama level design, ışıklandırma vs uçmuş. Vejetasyon gerçek olamayacak kadar iyi. Wiçır da anlatılanlar masal gibi olduğundan daha renkli ve olağandışı modeller görüyorsun ama bunda işlenen filtreler daha bir ağzını yamultuyor.

Main platform PS4 olduğuna göre Pro da normalde işlenen her detayı bağırtır bunlar. Bir sene ızdırap var şimdi.

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

• Oyunda baya gore olacak gibi hissediyorum. Neden bilmiyorum ama içime öyle bir his oluştu. O gördüğümüz adamın içini açan güneş ve geniş alanlar,huzur veren ormanlar,akşam ormanda yakılan ateş ve yıldızların ardından vahşi batının acımasızlığını bir anda hissettirecek gibi duruyor. Çatışmalarda falan hani öyle abartı parçalanmaları falan kastetmiyorum ama kan efektleri sağa sola dağılışı vuruş hissiyatı falan baya fena olacak gibi hissettiriyor.
  • Tüyler diken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Birisi hemen imza kampanyası başlatabilir mi? Türkçe Altyazı istiyoruz.

Aynen bu tarz şeylere erkenden davranmak lazım oyun gold olduktan sonra millet altyazı bekliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Aynen bu tarz şeylere erkenden davranmak lazım oyun gold olduktan sonra millet altyazı bekliyor

Lütfen birileri bir adım atsın. Erkenden başlarsak olabilir.

• Bir ben mi sıkıldım red dead redemption oynarken ; ana görevler zevkliydi de tüm yan görevler etkinlikler vb. hep aynı idi sonlara doğru baya sıkmıştı bitirmeden bıraktım
  • Üstteki resimler bir bildiğin yazdırılıp eve tablo olarak asılmalı.Oyun oynamak için makine almayı düşünüyordum bilgisayarda karar kılmış gibiyim.PS sahipleri iyisiniz tepe tepe oynayın oyunu umarım PC yede çıkarda bizde bu oyunu keşfedebilirz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülgen35

Bir ben mi sıkıldım red dead redemption oynarken ; ana görevler zevkliydi de tüm yan görevler etkinlikler vb. hep aynı idi sonlara doğru baya sıkmıştı bitirmeden bıraktım

Ben de sıkılmıştım bitirmeden sattım pek sarmadı. Ps4 üm olsa da almazdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Lütfen birileri bir adım atsın. Erkenden başlarsak olabilir.

Yaparsa Sony Türkiye yapar, ama kendi özel oyunu olmayan oyuna destek verirler mi bilmem.

• Oynamayı çok istiyorum ama daha RDR oynama fırsatım olmadı.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.