Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (645. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam doğru atın özelliklerinde görülüyormuş tamamı dolmuyor demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öldüm ve doğduktan sonra atım yoktu tekrar nereden bulabilirim atımı?
  • Mericuls kullanıcısına yanıt
    online de ahıra gidince veya ışınlanarak şehir değiştirince gelir

• 1 Bardak Su İçmeye Girelim Dedik Bunları Gördük...
    Oyunu Henüz Bitmemiş Arkadaşlar İzlemesin
  • merhaba. doğru başlığa mı yazıyorum bilmiyorum ama desteğe ihtiyacım var. oyunu steamdan sorunsuz yükledim. ancak oyuna girince daha oyun başlamadan bile, ayarlar ekranında dahi feci şekilde kasıyor. kasmaktan kastı kesinlikle oynamaya müsait değil. klavye tuşlarını bile değiştirmeye müsait değil. bir tık yapıyorum 2 dk sonra algılıyor. pc gayet iyi. tüm oyunları oynayabiliyorum. kaldı ki oyuna girince kassa diyeceğim ki grafiklerden. ama daha klavye ayar ekranında intro dahi başlamadan kasıyor. kasa kasa oyuna girdim. bekledim ama düzelmedi. bunu yaşayan var mı?
  • fatherofmelin F kullanıcısına yanıt
    ekran kartı nedir?
  • intel uhd graphics 620
    bellek 4174 mb

teşekkürler,
    https://www.youtube.com/watch?v=rZJgslv759A

Maalesef kartınız çok iyi bir kart değil. Ben bir tane link bırakıyorum Youtube da birkaç video daha var inceleyebilirsiniz.
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    ilaveten radeon rx550 6077 mb yazıyor

2 kart mı var anlamadım.
    yani oyunun menu ekranı bile kasıyor. sebebinin farklı olduğunu düşünüyorum. gta 5, fifa 2020 vs. sorunsuz oynuyprum. en ufak bir takılma yok. işlemci i7 8. nesil
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    gönderdiğiniz videoyu izledim. bu benimkinin yanında jet uçağı gibi. ben oyuna dahi giremiyorum kasıntısından.üstelik tüm ayarlar en basitde.
    intel olarak belirttiğiniz kart islemcinin onboard grafik birimi. Rx550 dediginiz ise harici ekran kartiniz. Red dead’i onboard olarak calistiriyor olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 6 Temmuz 2020; 16:44:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler. harici kart üzerinden nasıl çalıştıracağım?
  • Oyunu aldım. 2 aydır oyuna giremiyorum. Hikaye bölümünü tıklıyorum. Yükleme ekranında 10-15 saniye sonra masa üstüne atıyor. Denemediğim şey kalmadı. Böyle problem yaşayan oldu mu aranızda? Nasıl düzelir bu. Windows da güncel ekran kartı da güncel sürücüler kurulu. Ekran kartı rx580. 12 gb ram işlemci amd phenom 2 1090 tl 3,8 ghz
    oyunun kısayoluna sağ tıkladığınızda grafik işlemci ile çalıştır seçeneğinden rx550 yi seçin
  • Dutch Van Der Linde Nin Annesinin Kabri

Greta Van Der Linde
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • oyuna başlamadan önce her şeyi yapma planlarım vardı, bütün koleksiyonları toplıcam derisi yüzülmedik hayvan bırakmayacaktım ama hikaye bittikten sonra tükendim resmen 80 saat boyunca simülasyon tarzı oynanış ve teknik sıkıntılar bitirdi beni bir epilogue kaldı onuda bitirip bir daha açmıcam büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

oyuna başlamadan önce her şeyi yapma planlarım vardı, bütün koleksiyonları toplıcam derisi yüzülmedik hayvan bırakmayacaktım ama hikaye bittikten sonra tükendim resmen 80 saat boyunca simülasyon tarzı oynanış ve teknik sıkıntılar bitirdi beni bir epilogue kaldı onuda bitirip bir daha açmıcam büyük ihtimal
    80 saat iyi bitirmişsin kimden duysam 100+ saat oynanışı var diyor. Yan görevleri falan yapmadınız sanırım?
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunu satın aldım ve grafik ayarları hakkında yardımcı olur musunuz?

2070 Super 16GB RAM ve Ryzen 3600x kullanıyorum sistem olarak ve altta ayarlar ve verdiği FPS var. Bu sisteme göre hangi ayarları yapmalıyım ve kesinlikle kapatılması gereken ayarlar var mı?

Vulkan API ve Directx API arasında hangisi daha performanslı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 8 Temmuz 2020; 15:4:22 >

• gördüğüm her şeyi yaptım süreninde 10-15 saati boşta durup grafik ayarlarıyla falan geçmiştir, benim arkadaş listemde herkes 50-60 saatte bitirip bırakmış
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.