Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.078
Cevap
116
Favori
432.017
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
Giriş
    1068 Mesaj

Tamam doğru atın özelliklerinde görülüyormuş tamamı dolmuyor demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kullaniciadi12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2266 Mesaj
    öldüm ve doğduktan sonra atım yoktu tekrar nereden bulabilirim atımı?
    kullaniciadi11

online de ahıra gidince veya ışınlanarak şehir değiştirince gelir
    |
    |
    Mericuls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 Bardak Su İçmeye Girelim Dedik Bunları Gördük...
    Oyunu Henüz Bitmemiş Arkadaşlar İzlemesin
    |
    |
  • merhaba. doğru başlığa mı yazıyorum bilmiyorum ama desteğe ihtiyacım var. oyunu steamdan sorunsuz yükledim. ancak oyuna girince daha oyun başlamadan bile, ayarlar ekranında dahi feci şekilde kasıyor. kasmaktan kastı kesinlikle oynamaya müsait değil. klavye tuşlarını bile değiştirmeye müsait değil. bir tık yapıyorum 2 dk sonra algılıyor. pc gayet iyi. tüm oyunları oynayabiliyorum. kaldı ki oyuna girince kassa diyeceğim ki grafiklerden. ama daha klavye ayar ekranında intro dahi başlamadan kasıyor. kasa kasa oyuna girdim. bekledim ama düzelmedi. bunu yaşayan var mı?
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kullaniciadi11

ekran kartı nedir?
    |
    |
    fatherofmelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler,
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kullaniciadi11

https://www.youtube.com/watch?v=rZJgslv759A

Maalesef kartınız çok iyi bir kart değil. Ben bir tane link bırakıyorum Youtube da birkaç video daha var inceleyebilirsiniz.
    |
    |

• ilaveten radeon rx550 6077 mb yazıyor

2 kart mı var anlamadım.
    yani oyunun menu ekranı bile kasıyor. sebebinin farklı olduğunu düşünüyorum. gta 5, fifa 2020 vs. sorunsuz oynuyprum. en ufak bir takılma yok. işlemci i7 8. nesil
    |
    |

• gönderdiğiniz videoyu izledim. bu benimkinin yanında jet uçağı gibi. ben oyuna dahi giremiyorum kasıntısından.üstelik tüm ayarlar en basitde.
    |
    |

intel olarak belirttiğiniz kart islemcinin onboard grafik birimi. Rx550 dediginiz ise harici ekran kartiniz. Red dead’i onboard olarak calistiriyor olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 6 Temmuz 2020; 16:44:12 >
    |
    |

• bilgi için teşekkürler. harici kart üzerinden nasıl çalıştıracağım?
    |
    |
    34Tarik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu aldım. 2 aydır oyuna giremiyorum. Hikaye bölümünü tıklıyorum. Yükleme ekranında 10-15 saniye sonra masa üstüne atıyor. Denemediğim şey kalmadı. Böyle problem yaşayan oldu mu aranızda? Nasıl düzelir bu. Windows da güncel ekran kartı da güncel sürücüler kurulu. Ekran kartı rx580. 12 gb ram işlemci amd phenom 2 1090 tl 3,8 ghz

oyunun kısayoluna sağ tıkladığınızda grafik işlemci ile çalıştır seçeneğinden rx550 yi seçin
    |
    |
    Dutch Van Der Linde Nin Annesinin Kabri

Greta Van Der Linde
    |
    |
    oyuna başlamadan önce her şeyi yapma planlarım vardı, bütün koleksiyonları toplıcam derisi yüzülmedik hayvan bırakmayacaktım ama hikaye bittikten sonra tükendim resmen 80 saat boyunca simülasyon tarzı oynanış ve teknik sıkıntılar bitirdi beni bir epilogue kaldı onuda bitirip bir daha açmıcam büyük ihtimal
    quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

oyuna başlamadan önce her şeyi yapma planlarım vardı, bütün koleksiyonları toplıcam derisi yüzülmedik hayvan bırakmayacaktım ama hikaye bittikten sonra tükendim resmen 80 saat boyunca simülasyon tarzı oynanış ve teknik sıkıntılar bitirdi beni bir epilogue kaldı onuda bitirip bir daha açmıcam büyük ihtimal
    80 saat iyi bitirmişsin kimden duysam 100+ saat oynanışı var diyor. Yan görevleri falan yapmadınız sanırım?
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Yarbay
    4864 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Oyunu satın aldım ve grafik ayarları hakkında yardımcı olur musunuz?

2070 Super 16GB RAM ve Ryzen 3600x kullanıyorum sistem olarak ve altta ayarlar ve verdiği FPS var. Bu sisteme göre hangi ayarları yapmalıyım ve kesinlikle kapatılması gereken ayarlar var mı?

Vulkan API ve Directx API arasında hangisi daha performanslı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 8 Temmuz 2020; 15:4:22 >
    |
    |

• Yarbay
    5514 Mesaj

gördüğüm her şeyi yaptım süreninde 10-15 saati boşta durup grafik ayarlarıyla falan geçmiştir, benim arkadaş listemde herkes 50-60 saatte bitirip bırakmış
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Media Sözlük
Lastik Avcısı
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,918
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.