Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (644. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • klavyede shift tuşuna basınca at dört nala soluk soluğa koşuyordu. Gamepadde a harfine basınca koşuyor ama dört nala değil. bas çek bas çek bas çek yapınca dört nala koşuyor. Hiç sevmedim bu özelliği. Klavyede shift tuşuna basılı tuttuğumuz sürece giderdi. Rdr2 de bi yerden bi yere gitmek zaten ölüm, yollar uzun bas çek bas çek parmak ağrıyor. Lanet gitsin dedim basmadan gidiyim dedim bu seferde çok yavaş kalıyor şimdilik tek sevmediğim tarafı bu oldu gamepadin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

altın yüzük erkeğe haram derler gümüş yüzük doğru tercih
    Adam öldür dur ama sakın altın yüzük takma çünkü altın yüzük haram
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Enfes. Bende dağ tepe çıkıp sürekli manzara izliyorum keşke gece gündüz değiştirme seçeneği bizim elimizde olsaydı aynı manzarayı gece ve gündüzü görmek için çok uzun bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Oraları kurcalamamak lazım

• Arkadaşlar ben konsoldan oynuyorum online girmek istediğimde rockstar online policies diye bir şey yazıyor 3 tane madde var onları kabul etmeden giremiyorum galiba. Onları kabul etsem bir sıkıntı çıkar mı? Yani özel biligleri falan topluyor mu kredi kartı gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online oyunda kendi kampımı kurmasam olmuyor mu ? Yani mevcut kampı kaldırmak gibi bişi var mı ?
    Hiç uğramıyorum da kampa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 4 Temmuz 2020; 16:1:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

Oraları kurcalamamak lazım
    Doğru diyorsun.
  • ademis kullanıcısına yanıt
    Hiç gitme istersen kendi kampına sorun olmaz. Sadece trader mesleği yapacaksan gitmen gerekli

• kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Evet onu biliyorum. Sadece kampa gerek yok kaldırsam diye düşündüm ama olmuyor

• Selamlar hocam.Karta göre ayarların olduğu bir site bilmiyorum ama donanımınızı,oyun ismini yazıp settings olarak Youtube'a aratırsanız size yardımcı olacak kaynaklara ulaşabilirsiniz.Onun dışında forumda bir konu var linkini bırakıyorum incelemeniz de fayda var.Bu ayar meselesinde en iyi yol deneme/yanılma yöntemi kullanarak mevcut sisteminize göre ayarları kendiniz belirlemeniz.
    https://forum.donanimhaber.com/red-dead-redemption-2-pc-icin-en-iyi-optimizasyon-grafik-ayarlari-full-hd-2k-ve-4k--143861173?utm_source=donanimhaber&utm_medium=topicsuggestion&utm_campaign=topic

Reshade kurulum videosunu da bırakıyorum buraya.Kendi kullandığım presetten 2-3 ekran görüntüsü paylaşayım farkı görmek isterseniz belki diye.Oyunu önceden bitirdiğim için şimdi yeni girip hızlıca ss aldım.Normalde oynuyor olsam gece ve yağmuru bekleyip alırdım.

Normal Hali
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Reshade
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler videoyu inceleyeceğim. Gönderdiğiniz konunun 3. mesajı bana ait hatta resimler de attım mesajda. Ben nedense pek performans alamadım o ayarlardan. Fps yükseldi ama görüntü bi tık düştü.
  • Tekrar merhaba arkadaşlar;

Uzun uğraşlar ve deneme yanılma yöntemleri sonucu grafiklerin güzelleşmeşi için yapılması gereken en önemli nokta r.scale ayarıdır. Ondan sonra texture ultra ve anti x16 olmalı. Diğer ayarların bir gram önemi yok. En önemlisi scale ayarı ama ekran kartına muhteşem yük biniyor. Ben rx570 ile bazı şeyler kabullendim :)
  • Yama ne alemde arkadaşlar var mı bir haber test aşamasından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Yama ne alemde arkadaşlar var mı bir haber test aşamasından?
    https://www.anonymousceviri.com/2019/10/red-dead-redemption-2-turkce-yama.html
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19A4F5308

İçki içip şarkı söylemek :)))) muazzam oyunRed Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• Reshade falan uğraşmayın beyler aşırı gereksiz ve fps düşüren bir program. Renkleri saçma sapan patlattığı yetmiyormuş gibi karanlık köşeleri de iyice karanlık yapıyor. Gündüz neyse de geceleri oyunu çöpe çevirir.

AMD-Nvidia denetim masasından doygunluğu artırırsanız çok daha güzel renklere ulaşırsınız zaten gerisi hikaye hele şu reshade e cidden bulaşmayın.
  • Merhabalar iki sorum var ;
    1) fotoğraf modu F6 tuşu diyor fakat bir türlü açmayı beceremedim.
    Ayarlara baktım f6 görünüyor

2) atımın sağlık ve enerji barındaki yuvarlağı tamamlamak için ne yapmalıyım. Söylemeye çalıştığım o yuvarlak beyaz bar 360 derece olarak nasıl tamamlanıyor ?

• ademis kullanıcısına yanıt
    Atı ara sıra seveceksin yem vereceksin birde fırçayla temizleyeceksin. Bunlar atla arandaki bağı arttırıyor bağ arttıkça da o barlar doluyor. Ama her atın özelliği farklı, her atta o bar tam 360 derece dolmuyor. Ahıra gidip atların özelliklerine bakabilirsin. En son nereye kadar dolduğu gözüküyor ahırlarda.
  • 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.