Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (617. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Collector mesleği veriyor ben iki gün önce aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trader en hızlı 20 level nasıl yaparız özel bir taktik var mı?
  • Arkadaşlar dün online kısmında oynarken hileci bir tip geldi. Oyunu 1 saat boyunca burnumdan getirdi. Bu adam nasıl banlanmıyor anlamış değilim. Video ya kaydettim banlanması için ne yapmam gerekir ? Adam kafama büyük bir kafes attı 3 yıldız ayı derim vardı adam yüzünden oyundan çıkmak zorunda kaldım. İnanılmaz canımı sıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=1T4tjVHlyA4
  • Ravalond kullanıcısına yanıt
    Buradan;
    https://support.rockstargames.com/categories/115001624507?step=7364346d

Ama ne yapıyorlar bilmiyorum. Çözüm sunulduğuna dair herhangi bir geribildirim yok. Ben de GTA Online için kaydedip buraya atıyorum.
    Öyle bir durumda L tuşuna basıyoruz, Players'e tıklıyoruz, oradan o şahsın nikini bulup enter'a basıyoruz, ardından report'a tıklıyoruz, formu doldurup gönderiyoruz. Ardından esc tuşuna basıp online'a gelip free roam yada kampı seçip onun bulunmadığı başka bir oturuma katılıyoruz.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim. Hocam yeni sayılırım o yüzden bilmiyordum server değiştirmeyi. Verdiğin bilgiler çok değerli.
  • Online 1-2 saat oynadıktan sonra Error 0x20010006 hatası verip kapanıyor oyun.
    Oha ya ilk kez görüyorum böylesini
  • @ugrpkr valla alışıp halledeceğiz bir şekilde. Milletin ortasında rahat rahat yapabiliyor olsak çok saçma olurdu zaten. Fakat kampın oradan tren yoluna çıkan yolda bile yapınca olmuştu. Demek ki başkaları da vardı o an o yüzden öyle oldu. Yoksa geçenlerde yine kamptan çıkıp bir yere gidiyorum, sinematik kameraya aldım. Yine o dediğim raylı ana yola gelmeden o Driscolllar kesti önümü birkaç tane. Hiç konuşmadan direkt dead-eye'a alıp allahlarına kavuşturdum. Cesetleri de hafif köşeye koyup direkt kampa sürdüm. O zaman bir şey olmamıştı muhtemelen kimse yoktu etrafta. Yakalanma riskinden direkt kampa uçtum hahaha :)

@cemil-mustafa
    Valla hocam bu sayfada ve diğer rdr2 sayfalarında vs her türlü ortamda övüldü bu oyun ben sadece hislerimi yazdım :) Dediğim gibi bana çok hitap eden bir oyun. Tam aklımdaki konsept ve Rockstar gerçekten hakkını vererek yapmış. Yine aynı şeyi yazmış olacağım ama şu oyunu başka bir firmanın yaptığını düşünün, evet güzel olurdu belki ama şu an elimizde bulunan oyuna ne kadar yaklaşırlardı şüpheliyim. Bu arada single oynuyorum. Online oynamayı genel olarak pek sevmiyorum ben. Belki oyunu bitirince göz atarım :) az çok ingilizcem var. Bazen bazı şeyleri anlamayıp gözden kaçırıyorum ama olur o kadarı da. Tr yama artık ikinci oynayışıma kalır. Tekrar oynamanıza vesile olduysam ne ala ;) iyi oyunlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Monitörüm 4k ya kadar destekliyor ve 144hz yarın sipariş veriyorum o zaman teşekkürler

Alıntıları Göster
    Bu çözünürlüklerde ne olur durum pek bilmiyorum ama 4k veya 2k'da oyunun 1080pden çok çok daha iyi gözüktüğünü söylemişti millet. Yani elbette her zaman çözünürlük artınca görüntü daha güzel olur ama bu oyunun 1080p görüntüsünde biraz problemler var. Nvidia panelinden biraz ayar kurcalamaları yapıp kendimce güzel bir görüntü elde ettim. Pc'yi açınca yazarım buraya

• Peace Sells.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • RDR 2 oynarken beraberinde ısı ve fps ölçüm programı olan MSI Afterburner kullanabilen var mı? Dizüstü pc de oynuyorum oyunu ısı ve fps değerlerine bakayım dedim ama MSI Afterburner açıkken oyunu açınca simsiyah bir ekran geliyor.
  • sürekli kuşları vur tuylerini full topla onları kasap tezgagında hammadde icin bagısla hızlı kasarsın.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum bir sorun yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben kullanıyorum.
  • Al benden de o kadar kullanıyorum yani.

Ayrıca 25 gb ram kullanımımı olur o ney la

Bende de sıkıntı yok, kullanıyorum.

• Oyundan atma sorunu donma sorunu da aşağı yukarı 3 haftadır falan neredeyse hiç olmuyor bende. baya düzelttiler oyunu.

• Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 28 Mayıs 2020; 10:10:41 >
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.