Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (613. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-08C96E222

Arkadaşlar merhaba. Malûm Epic Games indirim kuponuyla oyunu aldım. Kupona rağmen kartımdan hatalı miktar çekildi. 1 kere daha olmuştu iade etmişlerdi. Ama şuan iade et butonu yok maile dönmelerini bekliyorum. 6 gün sürebilir diyo otomatik yanıt gelen mail de. E 2 saatten fazla oynasam iade edemicem. Kaldım böyle ya. İade et butonu neden olmaz. Tüm iade politikasını okudum engel yok iade etmeme kaldı ki AC Odyssey iade ettim aynı şekilde iade et butonuyla hesap ayrıntılarından.
    Tekrar selamlar. Başkaları da mağdur olmasın diye güncelleme yapıyorum. 21 Mayıs tarihinde kredi kartı bilgilerini girerek ödeme yöntemiyle 60 liralık kupon tanımlanmış hali ile 239 TL den 179 TL ye düşen RDR 2 alışverişim de kartımdan 239 TL çekildi. Ticket attım 3 gündür bekliyorum. Self iade falan hikaye oyun iade edilemez ibaresi olmamasına ve 2 saatlik oynayış süresi dolmamasına rağmen öyle bir buton yok. Mail ile iade edilmesini bekliyorum ve 2 saatlik süre dolmasın diye de oynayamıyorum. Kısaca 179 TL ödedim ve oyunu oynayamıyorum yüklü olmasına rağmen. Üstelik daha önce aynı sorun AC Odyssey de olduğunda self iade yapabilmiş aynı zamanda ticket ile kredi kartı ödeme ekranında bir sorun olduğunu bildirmeme rağmen hala insanlardan sepette gösterdiği tutarı almıyor. Konuya duyarlı olun ve şu indirim döneminde bi süre diğer ödeme yöntemlerini kullanın nacizane tavsiyemdir. İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08C96E222 -- 24 Mayıs 2020; 16:4:21 >

• Arkadaşlar merhaba. Oyunu 5 gündür ara ara oynuyorum. fakat 5 gündür 1-2 saat oynadıktan sonra resimdeki hatayı veriyor. İnternette birkaç çözüm yoluna baktım ama olmadı. Zaten farklı farklı çözümler yazılmış.
    Bunu yaşayıp çözümünü bilen var mı ?

Sistemim : i5 6600k , Sapphire RX 580 Nitro+ OC 8GB GDDR5
    256Bit DX12 Amd Radeon , 8gb+8gb gskill 3200 mhz ram

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 24 Mayıs 2020; 16:18:54 >

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Ben de onu diyorum Statlara bakarsan en iyi arap atı dersin ama kullanım ve gizli statlar atın cesareti gibi şeyler işin içine katıldığında Arap atı 3. oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Arkadaşlar merhaba. Oyunu 5 gündür ara ara oynuyorum. fakat 5 gündür 1-2 saat oynadıktan sonra resimdeki hatayı veriyor. İnternette birkaç çözüm yoluna baktım ama olmadı. Zaten farklı farklı çözümler yazılmış.

Hocam benim de başıma geliyordu ara ara, oyuna başlamadan önce benchmark açıp bitene kadar bekleyin. Bitikten sonra oyunu başlatın

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Şimdi deniyorum dostum, umarım çözülür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt
    Bana da bir iki kere geldi rockstarı silip yeniden kurdum düzeldi 2-3 gündür hata almadım. Ayrıca dns ayarı yaptım onlinedan atma da olmadı 5-6 saattir

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Hocam benim oyun special edition versiyonu belki standarta göre fazla altınla başlamış olabilirim bilmiyorum altın görevler ve daily challengeler yoluyla kasılıyor
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Bir daha yaparsa bunu da deneyeceğim. Rockstar game launcher di mi ?
    Ben zaten story oynamıyorum, online devam ediyorum. Dns ayarına da bakarım.
    Teşekkürler

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Para istiyorsanız collector altın istiyorsanız bounty hocam

• ademis kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Beni de saçma sapan online oturumundan atıyordu böyle çözdüm. İnternette sorunun hala kesin çözümü yok. Bir sürü farklı yol var herkes farklı farklı uğraşıyor

• Bu oyunda bende madam nazar çoğu zaman haritada gözükmüyor aynı dertten muzdarip var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ExMilitary

Bu oyunda bende madam nazar çoğu zaman haritada gözükmüyor aynı dertten muzdarip var mı?
    Çogunlukla öyle gözükuyor.Collector mapinda dahi bazen degisiyor yeri Madam nazarin twitter hesabi var biri hergun yerinin locationu paylasiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Ben bu arkadaşı takip ediyorum günlük olarak madam nazar nerede, görevlerle ilgili bilgiler vs paylaşıyor, tavsiye ederim.
    https://www.youtube.com/channel/UCzEiabHD27tNyoCgkdqgqqA/videos
  • High end olmasa da fena olmayan bir sistemim var. Ben şahsen optimizasyondan memnumum.

Şöyle memnumum. İlk açtığımda default ayarları kendi yaptı. Bu şekilde ilerlerken ben vsync ayarının üstünde framerate i gördüm. Tabi malum hemen mevcut ayarlarla 60 a çektim. Ama anlık donmalar oluyordu. 2 saniyede bir tam anı şaşmadan donuyor ve düzeliyordu. Donma da şöyle o an fps 10 lara falan inip tekrar 2 saniye 50 veriyor gibi. Stuttering mi diyorlar ne tam bilmiyorum.

Sonra aynı ayarlarla vsync açık 30 fps ye geçtim. Sonra baktım gayet stabil, burun kıvıra kıvıra oynamaya devam ettim. Ama aslen burun kıvırmaya falan hiç gerek yok. Çünkü stabil bir fps vsync ile birlikte hele ki rdr 2 için olmazsa olmaz bir şey. Evet bende isterim 60 fps sabit oynamak ama oyun ağır yapısından dolayı 30 fps yi gayet iyi taşıyor ve inanılmaz keyif alıyorum. Normalde pc de 60 fps altı oyun oynamam. Keyif alamam yani. Ama rdr 2 aksine gayet iyi. Hatta fps düştüğü için diğer medium high arası ayarları yukarıya çektim. Görüntü güzelleşti fps sabit :)

Demem o ki diretmeyin şu ayar konusunda. Benim gibi drop yaşıyorsanız, orta halli bir pc varsa 30a çekin rahat edin.

• kubillian kullanıcısına yanıt
    Xbox one x ayarları yapın hocam rahat 60 alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Arkadaşlar merhaba. Oyunu 5 gündür ara ara oynuyorum. fakat 5 gündür 1-2 saat oynadıktan sonra resimdeki hatayı veriyor. İnternette birkaç çözüm yoluna baktım ama olmadı. Zaten farklı farklı çözümler yazılmış.

Kardeşim aynı sorunu ben de yaşıyorum. Sen çözebildin mi ?

• Ben de bug yüzünden madan nazar spawn olmuyor sanıyordum bilgilendirme için teşekkürler
  • Yeni başlayan arkadaşlar belki kaçırmışlarsa, r* serverlarından her gün düzenli olarak collector mesleğinde topladığımız eşyaların haritadaki tam lokasyonları (bazıları video destekli) tamamiyle ücretsiz linki aşağıya bırakıyorum buradan bakıp özellikle onlineda collector mesleğini yeni açmış arkadaşların çok işine yarar diye düşünüyorum
    https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

Ek olarak madam nazarın her gün değişen konumu, fast travel lokasyonları gibi bilgiler de mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deshpar -- 25 Mayıs 2020; 0:41:41 >
  • Starrk35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Benchmark yapıp sonuna kadar bekledim. 2-3 saat kadar oynadıktan sonra az önce yine aynı hata ile oyundan attı. Şu rockstar launcher kaldırıp tekrar kurmayı deneyeceğim. Bir video buldum bu sorunun çözümüne yönelik ama tam anlayamadım bir kısmını.herkes çözüldü diye yazmış altına.video şu :
    https://www.youtube.com/watch?v=rJVinq6kf18&feature=youtu.be

• Ya bu oyunda error gfx'in çözümü yok mu? oyunun ortasında tamamen random şekilde alıyorum arada sırada bıktım artık yeter yaptığım hiçbir şey işe yaramıyor.
  • 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.