Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (612. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oynayacak arkadaş arayan arkadaşlar ekleyebilirler

simonadebisihood

bütün meslekler açık

56 lvlim
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Arap atı bücür bir at ve bu oyunun engebeli haritasında at için tutunma sorunu yaratıyor. Hoplama atlama olayında iyi değil arap atı ayrıca avcı hayvanlara yaklıştığın zaman seni anında geri atar en iyi at Turkoman bence oyunu bilen onu kullanıyor ardından da Missouri Fox Trotter gelir
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyosun defansif moda almayı bilmiyordum bounty görevi için kampın birine gittim. 2 rus mevzilenmiş tepeye kampa yaklaştırmadı 10 dakika boyunca kudurmuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Bir kaç kere bayağı yakınlarından geçtim ama hiç atmadı sırtından arap atı. Silah seslerinde de atmıyor bilemedim belki 4 level olduğumdandır

• quote:

Orijinalden alıntı: ExMilitary

Arap atı bücür bir at ve bu oyunun engebeli haritasında at için tutunma sorunu yaratıyor. Hoplama atlama olayında iyi değil arap atı ayrıca avcı hayvanlara yaklıştığın zaman seni anında geri atar en iyi at Turkoman bence oyunu bilen onu kullanıyor ardından da Missouri Fox Trotter gelir
    Online için mi kastediyorsun bilmiyorum ama story için gayet yeterli bi at bücür olması benim açımdan bir sorun teşkil etmiyor. Online oynamadığım için gerek duymuyorum açıkcası hızlanması hız bakımından en iyi ve elit seviyesinde olduğunu biliyorsun sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dediklerin doğru. Kimi oyuncular her şeyi puan zannediyor. Arap atı kötü değil, hâliyle yetersiz de değil. Zaten gri olanını ikinci ya da üçüncü sıraya koyabiliriz. Hız ve hızlanma her şey değil, handling de zaten o kadar mühim değil. En ufak engebede yuvarlanan vahşi batı atı mı olurmuş?
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    bu ayarlardan bir tık yüksekde oynuyorum hocam 40fps yeterli geliyor şu an chapter 2 de.

O kadar altını nasıl biriktiriyosunuz hocam para mesele değilde altın çok zor geliyor bana.

• fatiharslnoglu F kullanıcısına yanıt
    Ben daha single geçmedim online tarafta takılıyorum hocam yamanın eli kulağında
    Bu ayarlar ile 60 70 arası alıyorum genel olarak nadir 55 düşüyor ekran kartım 1650 super olmasına rağmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012'ye ait Django Unchained diye bir film var. Tarantino reyizin filmi. Western temalı. Aranızda izleyenler çoktur, ben nasıl olduysa es geçmişim zamanında. Oysa bir dünya ödül toplamış, adaylıklar görmüş. Netflix'de dün izleme şansım oldu. Ne güzel filmmiş ya. Ayrıca anladım ki Rdr2 yi yaparken bazı mekanların tasarımlarında bu filme özenmişler. Hele bir beyaz köşk var filmde, oyundakinin aynısı.

Uzun lafın kısası Rdr2 ve Western teması sevenlere tavsiye ederim. Şuraya da filmin şarkısını koyayım;

https://www.youtube.com/watch?v=IAooXLAPoBQ&feature=youtu.be

Enemy: I count 6 bullets.
    Django: I count two guns..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 24 Mayıs 2020; 11:11:8 >

• Epic den rus vpn + indirim kodu ile 122 TL ye geliyor oyun. Daha önce alan, alıp da sorun yaşayan oldu mu hiç?
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    hocam bence arap ati oyundaki en isiniza yarayan at ozellikle hikaye modunda uzak yerlere giderken daha hizli gidiyorsunuz yorulmuyor ben arap atinda hic stamina ilaci kullandigimi hatirlamiyorum. engebeli arazide de hic sikinti cekmedim ondan neden bahsetmis anlamadim arkadas. heryerden kosarak geciyor yani ama dedigim gibi avlanmada 2. bir daha cesur at olsa daha iyi olur. arap ati sirtindan cabuk atiyor korkunca. seyahat icin en iyisi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_Morgan

hocam bence arap ati oyundaki en isiniza yarayan at ozellikle hikaye modunda uzak yerlere giderken daha hizli gidiyorsunuz yorulmuyor ben arap atinda hic stamina ilaci kullandigimi hatirlamiyorum. engebeli arazide de hic sikinti cekmedim ondan neden bahsetmis anlamadim arkadas. heryerden kosarak geciyor yani ama dedigim gibi avlanmada 2. bir daha cesur at olsa daha iyi olur. arap ati sirtindan cabuk atiyor korkunca. seyahat icin en iyisi ama
    Online için bahsettiklerini düşünüyorum. Özellikle beleş arap atı dururken kimse ata para verip diğer atlardan alacağını düşünmüyorum.

Ben online için bahsetmiyorum. Oyunda ne kadar ilerlediniz bilmiyorum, para story mode'da sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben online için bahsetmiyorum. Oyunda ne kadar ilerlediniz bilmiyorum, para story mode'da sorun değil.
    Oyunu bitirdim tekrar oynamak için yamayı bekliyorum evet sonlara doğru para sorun değil lakin başından beri oynadığım atıda değiştirmek işime gelmiyor.

• Arkadaşlar herkesin bayramı kutlu olsun. Hayırlı bayramlar. Oyunda collector görevlerini arkadaşlarla yapabiliyor muyuz?

• Ben de dün 3:10 to Yuma filmini izledim tekrar, yıllar sonra. Bana da özenilmiş bölümler var gibi geldi.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Onu da izlemedim sanırım, aklımda olsun o film ilk fırsatta izlerim.

Chapter 6 bitiminde bende 3800 lira vardı, tüm silâhlar upgrade'li ve görsel olarak da hepsi altın rengi, derili, işlemeli. Her bir tonikten, yiyecekten 50-60 tane vardı, talismandı elbiseydi denk geldiğim her şeyi almış olmama rağmen. Chapter 6 sonrası Epilogue'lar bitince zaten 20 bin geliyor. Oyunun özellik bakımından en iyi atı olan gri Arap atı ise 1250 gold.

Beyaz Arap atının hemen oyun başında elde edilebilir olması ve ücretsiz olması süper bir olay. Fakat en iyiyi konuşuyorsak ilk beşte var mıdır, ondan bile emin değilim. En iyi eşittir en hızlı ise -kaldı ki arada o kadar fark yok- evet en iyi at serisi Arap atları. Ama bu sefer de yanlış hatırlamıyorsam beyaz Arap atı, Arap atlarında en kötünün bir iyisiydi.
  • Arkadaşlar oyunda serverlar nasıl? Single ı bitirdim psde, arkadaşımla bilgisayarda online oynamak istiyoruz ama rockstarın serverları korkutuyor bizi. Gta 5 çıktığından beri sorunlu online ı. Özellikle şu aralar bedava verildiğinden dolayı berbat durumda. Rdr nasıl o kadar para vermeye değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.