Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Duyuruldu (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
0
Favori
7.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Patient93

kuzenim yazmış

Yoo ben yazdim, 0 507 362 79 37. Caldir ben arar anlatirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavgalar çok iyi keep them coming!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    işsiz değilim ben işim gücüm var. iş arasında burada ağlayanları okuyorum yetiyor anlamam gerekenler. sağol sen başka bir işsiz arkadas bul onunla 1. oyun hakkında konusursunuz. gerçi siz oynayamadınız di mi unutmuşum.
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

Şu kafayı nasıl yapıyorsunuz, bende yapmak istiyorum. PC kullanıcılarına 60FPS izlersiniz artık Videolardan diye dalga geçiyorsunuz aklınızca. Bugün bir Konsol 1300 TL. Oyun Bilgisayarı alan bir kişi 1300 TL verip Konsolmu alamıyacak. Nasıl bir kafa bu. Ama adam kafası basmıyor sanıyorki konsol almak imkansız çok zor.

kafası basmayan bence başkaları. konu o değil, bugün çalışmayan öğrenci bile 2 aylık bursuyla ps4 alabilir. konu, pc şöyle güçlü böyle güçlü diye ortada dolananların el mahkum konsol almak zorunda kalmaları. düşünüp konuşmak gerek bazen. o kadar para bayılıp oyunu oynayamamak. mesele bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

Şu kafayı nasıl yapıyorsunuz, bende yapmak istiyorum. PC kullanıcılarına 60FPS izlersiniz artık Videolardan diye dalga geçiyorsunuz aklınızca. Bugün bir Konsol 1300 TL. Oyun Bilgisayarı alan bir kişi 1300 TL verip Konsolmu alamıyacak. Nasıl bir kafa bu. Ama adam kafası basmıyor sanıyorki konsol almak imkansız çok zor.

kafası basmayan bence başkaları. konu o değil, bugün çalışmayan öğrenci bile 2 aylık bursuyla ps4 alabilir. konu, pc şöyle güçlü böyle güçlü diye ortada dolananların el mahkum konsol almak zorunda kalmaları. düşünüp konuşmak gerek bazen. o kadar para bayılıp oyunu oynayamamak. mesele bu.

Bu yorumun şurada dursun. Zamanı gelince hatırlatırım.

• ok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

şu pc üstün ırk lafını anlaymayanlar var daha pc ye üstün ırk denmesinin sebebinin red dead redemption 2 veya başka bir oyun pc ye çıkıp çıkmamasından denmiyor ki gücünden dolayı deniyor çıksa ne olur çıkmasa ne olur pc nin gücü mü azalacak bütün bir nesili 25 fps de oynayanlar gelmiş burada ahkam kesiyor son zamanlarda çıkardığı bütün oyunları fiyasko olan bir şirketin oyununun çıkıp çıkmamasıyla pc ye bir şey olmaz PC MASTER RACE

Üstün torrent ırkı demek istedin sanırım, oyun dünyası bilgisayar platformundaki satışlara kalsa şimdiye oyun yapımcıları ekmeğe muhtaç olurlardı. Son yıllarda steam geldi de para iadesi veya indirim üstüne indirimle birkaç liraya oyun satarak tutunmaya çalışıyorlar. Bende bilgisayar sahibiyim ancak tanıdığım ve oyun oynayan bütün bilgisayar sahipleri çok yüksek sistem dizdiği halde ''oyuna para verecek kadar kerizmiyim'' diyebiliyorlar. Para vermiyorlar dedimde haklarını yemeyeyim zorunluluktan Battlefield gibi oyunların keylerine 3-5 lira verip online keyifte yaşıyorlar. Denuvo oyunları kırıldığında ne kadar mutlu olduklarını tahmin bile edemezsin. Başta strateji olmak üzere pek çok oyun türü bilgisayarda yok oldu gitti, hile işi artık kanıksanmış. Şimdi genellikle F2P oyunlar veya FPS oyunlar revaçta, diğer taraftan konsollarda aynı oyunlar 10 kat fazla satıyor çünkü herkes eşit donanım ve ayarlarda hilesiz bir ortamda keyifle oyun oynayabiliyor. Aşağıdaki listeden konsol ve bilgisayar oyunlarının kalite seviyelerinin ne durumda olduğunu görebilirsin.
    http://www.gamerankings.com/browse.html

• Neden gereksiz yere tartışıyorsunuz yahu. İsteyen pcde isteyen konsolda oynar. Her oyun her platforma çıkmıyor işte. Bende konsol var strateji oyunlarını oynayamıyorum. Konsolu olmayanlarda firmaların konsol özel çıkardıklarını oynayamıyorlar. Herkes elindekiyle mutlu olmayı bilsin. Çenemizi niye yoralım niye firmalar adına birbirimizi üzelim.
    Boşverin yahu.

• Aga eğer bu oyun bu grafiklerle, türkçe dublaj gelirse laptop - ps3'ten sonra PS4 için hanımdan esaslı bir dayak yemeyi göze alırım. Bu mesaj da burada bulunsun...
  • Bu konsol fanboylar neden pc cilere bu kadar yükleniyor. Bilmiyorlar mi konsolu olanın güçlü bir pc side olabileceğini. Herkes siz gibi mi tek bi oyun platformuna bağlı kalsın. Ne gerek var bu kadar fanboyluk yapmaya babanın mi sony bu kadar övüyorsun. Birde pc ciler torrentci demiş evet hak eden oyunlara parasını verip alıyorum. Onun dışındakileri torrentten çekip oynayıp siliyorum. Siz dijital indirimli oyunları alıp ülkeye katkıda bulunduğunuzu savunuyorsanız bilmediğiniz bir ayrıntı var alınan her dijital oyun ingiltereye gidiyor parası. Spotculardanda alınan oyunlar aynı şekilde kaçak yollarla el altından satılıyor. Burda kimse sen torrentcisin sen emek hirsizisin demeye hakkı yok ülkenin alim gücü belli kimse dijital deluxe edition olan bir oyuna 300 lira verip oynamak zorunda değil. Bu ülkede bu fiyat politikası izlendigi sürece torrent ölümsüzdür.

• Gayet güzel bir oynanışı var
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.