Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Duyuruldu (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
0
Favori
7.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki gerizekalı yüzdesini belirleyebilmek için harika bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

quote:

quote:

Konsolcu fakirlerin konsolundan 2 tane alicak degerde ekran kartim var hala burda gazel okuyorlar. Pc bir tercihtir. Konsol ise oyun oynamak isteyen fakirlerin cozum yolu.

Senin ekran kartının fiyatı herhalde ps2 + xbox1 değerlerinin toplamı kadar sanırım. Millete fakir diyene bak ne oynuyor

Red Dead Redemption 2 Duyuruldu

Battlefield'i de 35 50 fps oynuyormuş

Şu an hesabı kullanan kişi olarak o attığın SS'lerden mesul değilim aslan, en azından o kişi ben değilim. SS istersen de seni bu konuda güzelce rezil edebilirim. Ve yine konsolculara fakir diyorum, problem? Ben sabah çıkar gider bir ps4 alırım ama sen sabah çıkıp benim sistemi alabilir misin bilemem Fazla açılma, boğarlar adamı

Güzel bahane

Ayrıca bunun fakirlik ile alakası ne onu çözemedim. Tercih meselesi bunlar. Sen konsolların sadece tvde falan oynandığını mı sanıyorsun ? Zevkine göre projektör ile oynarsın. Oyun oynamak için konsol alınması kadar doğal bir şey yok. Fotoğraf çekmek için gidip iPhone falan mı alırsın yoksa profesyonel bir fotoğraf makinası mı ? Yazma şeklinden nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunu, aldığı ürünün kölesi olan tiplerden olduğunu anlamak çok zor değil. At buraya ne ss'i atacaksan. Bir de sabahına gidip ps4 alırmış ama pcsini alamazmışız Senin yüzmeye çalıştığın yerlerde ben çoktan dalışımı yaptım çıktım bile. Bu kafaya ayırdığım 20 saniyeye bile acımaya başladım şimdiden. Block

Hadi yavrum hadi, sen git futbol bolumune Senin gibi konsolboylardan gına geldi

hocam benim anlamadigim baska bir konu var..oyun konsol oyunu anladigim kadariylada sizde pc oyuncususunuz burda olmasi gereken sizmisiniz konsol oyuncularimi :)

Red dead 1'i kendi konsolumda oynayip bitirmis, Gta V'i de piyasaya cikisindan once yine kendi konsolumdan oynamis biri olarak buna hakkim var diye dusunuyorum

Benim anlatmak Istedigim edinilmesi daha kolay olan konsola ozel bir oyun icin burda konsolboylarin sacmalamasi. Red Dead 2'yi en az bu konsolcularla ayni zamanda hatta belki daha once oynayacagim zaten :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RDR pc ye çıkmaz boşuna heveslenmeyin. RDR nin olayı farklı. Ama keşke çıksa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de R* açıklama yapsa oyun Pc platformuna da çıkıyor dese ne gülerim ha

Not: Oyun umrumda değil, çıksa da olur çıkmasa da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben nvidanin yerinde olsam gta oyunlari calistirmayacak bir program kod gelistirim gta yi sadece yapimcilar oynar bu arda ps4 teki ekran karti nvdiami nvdanin olaya mudahale etmesi gerekli yoksa kimse gta oynayamaz

• Saçma sapan mesajlar.... PC'de oynayamasak ne olur? Sanki başka oyun yok..
  • Darısı Bully, Midnight Club ve Max Payne'in başına diyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC, PS4 ve X One var, sorun yok.

DH de insanlar ağlamaya devam edebilir.

• PC sahipleride forumun 2. el bölümünden bir tane XO alsınlar. Fiyatlar çok çok ucuz. Bir ekran kartı parasından çok daha ucuza oyunlu modeller var.

PS4 e iphone gibi, dolarla yarışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

PC sahipleride forumun 2. el bölümünden bir tane XO alsınlar. Fiyatlar çok çok ucuz. Bir ekran kartı parasından çok daha ucuza oyunlu modeller var.

PS4 e iphone gibi, dolarla yarışıyor

Bende aynısını uygulayacağım. Geçen nesil konsollar güzeldi grafik/performans tarzı sorunlar yoktu. Şahsen evimde bulundurmam oynar satarım. Xbox Scorpio son umudum.
  • Ne kadar boş tartışmaya girmişsiniz. Neymiş pcye çıkmayacakmış. Oyunun sevdalısı olsam gider konsol + oyununu alırım. Bugüne göre yuvarlak bir hesaplama yapalım : 1000 lira ps4 desek 300 lirada oyuna saysak 1300 yapar. Tamamen yuvarlayarak gidiyorum. Arkadaş toplasan 1300 lira. Yeni çıkan gtx 1060 düzeyi bir ekran kartıyla aynı fiyat hatta.(Standart versiyonlarından bahsediyorum,diğerleri zaten çok rahat geçiyor bu rakamı.) Gerçekten komiksiniz.
  • PC ve PS kullanıcıları arasındaki bu laf atışması neden Şahsen konsolda var bende PC de.

Fsp falan demişsiniz de açıkçası GTA 1 i oynamış biri olarak PS4 deki görüntü bana gayet yeterli geliyor. Tabi bu benim tercihim. İstesem en kral ekran kartınıda alırım ama bu tamamen tercih meselesi... Bırakın da kim neyden zevk alıyorsa onda oynasın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Konsolcu fakirlerin konsolundan 2 tane alicak degerde ekran kartim var hala burda gazel okuyorlar. Pc bir tercihtir. Konsol ise oyun oynamak isteyen fakirlerin cozum yolu.

Senin ekran kartının fiyatı herhalde ps2 + xbox1 değerlerinin toplamı kadar sanırım. Millete fakir diyene bak ne oynuyor

Battlefield'i de 35 50 fps oynuyormuş

Şu an hesabı kullanan kişi olarak o attığın SS'lerden mesul değilim aslan, en azından o kişi ben değilim. SS istersen de seni bu konuda güzelce rezil edebilirim. Ve yine konsolculara fakir diyorum, problem? Ben sabah çıkar gider bir ps4 alırım ama sen sabah çıkıp benim sistemi alabilir misin bilemem Fazla açılma, boğarlar adamı

Güzel bahane

Ayrıca bunun fakirlik ile alakası ne onu çözemedim. Tercih meselesi bunlar. Sen konsolların sadece tvde falan oynandığını mı sanıyorsun ? Zevkine göre projektör ile oynarsın. Oyun oynamak için konsol alınması kadar doğal bir şey yok. Fotoğraf çekmek için gidip iPhone falan mı alırsın yoksa profesyonel bir fotoğraf makinası mı ? Yazma şeklinden nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunu, aldığı ürünün kölesi olan tiplerden olduğunu anlamak çok zor değil. At buraya ne ss'i atacaksan. Bir de sabahına gidip ps4 alırmış ama pcsini alamazmışız Senin yüzmeye çalıştığın yerlerde ben çoktan dalışımı yaptım çıktım bile. Bu kafaya ayırdığım 20 saniyeye bile acımaya başladım şimdiden. Block

Hadi yavrum hadi, sen git futbol bolumune Senin gibi konsolboylardan gına geldi

hocam benim anlamadigim baska bir konu var..oyun konsol oyunu anladigim kadariylada sizde pc oyuncususunuz burda olmasi gereken sizmisiniz konsol oyuncularimi :)

Red dead 1'i kendi konsolumda oynayip bitirmis, Gta V'i de piyasaya cikisindan once yine kendi konsolumdan oynamis biri olarak buna hakkim var diye dusunuyorum

Benim anlatmak Istedigim edinilmesi daha kolay olan konsola ozel bir oyun icin burda konsolboylarin sacmalamasi. Red Dead 2'yi en az bu konsolcularla ayni zamanda hatta belki daha once oynayacagim zaten :)

Konsolcularin bir derdi yokki zaten oynayacaksaniz ne mutlu size..pc ciler nezaman pc ye oyun gelmese surekli konsolculari bir asagilama ego tatmini yapmaya calisiyor sikinti orda madem durumun var al oyna iste ne guzel..niye laf soyluyosun.. dedirtiyorlar insana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 19 Ekim 2016; 13:09:15 >

• Ben ilk oyunu oynamadım daha, ikincisini oynamasam bana çok etki etmez. Tek üzüntüm Midnight Club'ın PC'de olmaması. Çıkar çıkmaz bana ne, şaka da var Pc vs Ps/Xbox kullanıcıları arasında ama bazıları ciddi ciddi saçma sapan konuşuyor yapmayın etmeyin Allah aşkına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Ne kadar boş tartışmaya girmişsiniz. Neymiş pcye çıkmayacakmış. Oyunun sevdalısı olsam gider konsol + oyununu alırım. Bugüne göre yuvarlak bir hesaplama yapalım : 1000 lira ps4 desek 300 lirada oyuna saysak 1300 yapar. Tamamen yuvarlayarak gidiyorum. Arkadaş toplasan 1300 lira. Yeni çıkan gtx 1060 düzeyi bir ekran kartıyla aynı fiyat hatta.(Standart versiyonlarından bahsediyorum,diğerleri zaten çok rahat geçiyor bu rakamı.) Gerçekten komiksiniz.

Ney 1300 mu :)) hocam ikinci elde 800tl konsol+180 tl de oyun 980 tl.. :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Ben yine de abartıyım dedim biraz fazla gözüksün
  • Konsol her daim pc'nin altında kalacaktır bu demek değildir ki pc si olan adam konsol sahibi olmaz.
    Max 20-30 saatlik playthrough u olan 3 5 tane exclusive oyun dışında konsolun hiçbir artısı yoktur ki bu durum ps4 de iyice iyice kötüye gitti eskiden ps3 de onlarca exclusive oyun oynardım şuan 3-4 aydır ps4 ü açmadım bile. Bunun yanında ücretsiz multiplayer ı olan milyonlarca unique player ı olan pc oyunları var(bkz Cs, Moba türevleri). Konsol ucuz yollu oyun oynamak için ideal bir cihazdır geri kalan herşey için pc çok daha öndedir tartışalacak birşey yok.

Pc 'm de var ps4 ümde zaten konsol dediğimiz pc aksesuarı fiyatına satıldığından elde etmesi zor bir ürün de değil konsol alma nedenim de sadece exclusive oyunları oynayabilmek ve bu exclusive oyunlar da senede 1 tane çıkmaya devam ettikçe neden konsol sahibi olduğumu sorgulamaya devam edeceğim
  • oyun sirketlerinin kalbi konsollar pc ye cikarmamalari kotu evet ama adamlar oyun satisinin %80 konsoldan sagliyorlar birde korsana dusunce oyun pc de salliyorlar pc platformunu
  • Bu oyunu tınlamayan bi ben miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Bu oyunu tınlamayan bi ben miyim

EVET

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.