Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunun yaması için bir tek bu forumda olumlu yorumlar yazılmış. Gerçekten kurtarır mı? Hani gerçekten detay bilgi verebilecek oyunu bitirmiş kişiler yazabilir mi? John Wayne amcamın selamları var. Teşekkürler.

• Sanırım telif yedi. Bu durum, bu konudaki tüm iddiaları güçlendiriyor. Önce Anonymous, sonra OyunÇeviri, en sonunda da bu yama...

Bunu da kesin olarak anlayın ki: "Sanırım GTA 6'ya asla Türkçe yama gelmeyecek!"

Spamcı gerizekalıların eseri...

• quote:

Orijinalden alıntı: TayfunKey

Sanırım telif yedi. Bu durum, bu konudaki tüm iddiaları güçlendiriyor. Önce Anonymous, sonra OyunÇeviri, en sonunda da bu yama...

Bunu da kesin olarak anlayın ki: "Sanırım GTA 6'ya asla Türkçe yama gelmeyecek!"

telif filan yok. yama halen indirilebilir durumda kendi discordlarında. ilk mesajda da yazdığı üzere yamayı buradan kaldırtan donanım haberin kendisi. ac vallhala yaması içinde aynısını yaprtıran yine donanım haberin kendisi. yani burada açık açık paralı siteleri savunan bir yönetim olduğundan dolayı translate yamalara karşı apaçık bi savaş var.

"donanımhaber yönetiminin isteği üzerine indirme linki kaldırılmıştır"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 25 Haziran 2021; 12:39:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TayfunKey

Sanırım telif yedi. Bu durum, bu konudaki tüm iddiaları güçlendiriyor. Önce Anonymous, sonra OyunÇeviri, en sonunda da bu yama...

telif falan yemedi DH yönetimin de ki paralı yama savunucuların konu sahibinin açtığı konulara yaptıkları tutarsızlıklardan dolayı adamın açtığı her konuyu kaldırmaya başladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

telif filan yok. yama halen indirilebilir durumda kendi discordlarında. ilk mesajda da yazdığı üzere yamayı buradan kaldırtan donanım haberin kendisi. ac vallhala yaması içinde aynısını yaprtıran yine donanım haberin kendisi. yani burada açık açık paralı siteleri savunan bir yönetim olduğundan dolayı translate yamalara karşı apaçık bi savaş var.

Alıntıları Göster

Selamlar. Mesajının mantıklı hiçbir tarafı yok. Zamanında 2 kez oylamada hayır oyu alan translate yama bölümü ''hayır açılmasın'' diye oy verenler hiçe sayılarak açıldı, bu kararı alan yönetim değil miydi? Ve sen bu yönetimi paralı siteleri savunanlar olarak lanse ediyorsun. Ayıptır yahu.

Konuyu açanı korumak için başkalarını neden suçluyorsun? Illa birilerini suçlayacaksan ücretsiz translate yamayı şikayet eden alçakları suçla. Mantık yürüt. 170 sayfa popüler bir konunun yaması neden kaldırılır? Buna kafa yor. Birilerini suçlamak çok basit. Eee sonra?

Burada yapılması gereken etik olan konu sahibinin ana sayfaya veya konu altına neden kaldırıldığı ile ilgili bir bildirim yayınlamasıdır. Eğer bunu yapamıyorsa bil ki ihtarhame yapılmıştır, avukat aracılığı ile ve susturulmuştur. Anonymous gibi. Ha nereden mi biliyorum? Ben de buna benzer birşey yaşadım...

Umarım basitce hazırlanmış bir translate yama için avukatlar devreye girmemiştir. Girmiş ise vay türkçe yamaların haline...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parti tutan adamı nasıl ki Cumhurbaşkanı yapamazsın, Çeviri ekibi tutan adamı da yönetici yapamazsın Türkçe yama bölümüne. Yaparsan hali ortada işte.

• diablero-de D kullanıcısına yanıt

şaka mısın sen?

şikayet yok. ihtar yok. saçma sapan konuşmayı, insanlara olmamış şeyleri olmuş gibi anlatmayı bırakın. zartzurt ilk mesajda yazmış yamanın neden kaldırıldığını. bi tarafınızdan uydurmaktan vazgeçin artık.

Alıntı

metni:

yama halen discord üzerinden indirilebiliyor. yasaklanan bir yama yok. sadece paralı yamacıların sözünü dinleyen bir donanım haber forumu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

şaka mısın sen?

şikayet yok. ihtar yok. saçma sapan konuşmayı, insanlara olmamış şeyleri olmuş gibi anlatmayı bırakın. zartzurt ilk mesajda yazmış yamanın neden kaldırıldığını. bi tarafınızdan uydurmaktan vazgeçin artık.

Alıntı

metni:

yama halen discord üzerinden indirilebiliyor. yasaklanan bir yama yok. sadece paralı yamacıların sözünü dinleyen bir donanım haber forumu var.

Selam veren birine şaka mısın sen diye lafa giren biri.

Burası radyo istasyonu sistemi gibi mi çalışıyor güzel kardeşim. İstek yama mı kaldırılır. Bir önceki mesajda ne demişim. "neden kaldırıldığı ile ilgili" bir kez daha yazayım mı? Umarım bu sefer anlarsın. Bunun bir sebebi olmalı, merak edilen bu. Ve eğer buysa dedim. Kesin budur demedim. Umarım değildir dileğimi de ilettim zaten. Mesajı bir bütün olarak okursan sevinirim.

Edit: eksik cümle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablero-de -- 25 Haziran 2021; 17:17:46 >

• Türkçe yamanın makine çevirisi olup olmaması, ya da elle çevirilen yama bile olsa kaliteli olup, olmaması "zararlı bir içerik" olmadığı taktirde hiçbir forumda ve sitedeki yöneticileri bağlamaz. Belli ki bir uyarı alındı bu konuda.

• Merhabalar,

İlgili durum konu sahibine iletildi ve düzeltilmesi bekleniyor. Aksine biz indirme linkinin konulmasını istiyoruz fakat kurallar çerçevesinde.

Konuyu ücretli/ücretsiz tartışmasına çevirmeyiniz veya buradan devam ediniz: https://forum.donanimhaber.com/ucretli-ucretsiz-makine-ceviri-tartisma-konusu--140452247

İyi forumlar dileriz.

• BarisBlt61 güncelliyecek galiba :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 26 Haziran 2021; 18:23:1 >
  • Yine savaş çıkmış oyun uğursuz yaması ondan da uğursuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sayfayı cok takip edemiyorum ilk mesaj değiştirilmiş. Yama güncellenmiş mi ne olmş olay ne ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt
    Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

Hiç takip eder misin canıııım Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

Hayatınız yalan.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Üstad bu suçlama neden şimdi anlamadım... oyunun yamasının ilk başından beridir takip ederdim. Yapan arkadaşa da minnettarım. Bir çok mesaj atmışlığım var...

Sayfayı son zamanlarda takip edemedim. Bildirim geldi yama kaldırıldı sonra yine baktığjmda yine eklendi filan onu sordum işte.yeniden eklendi mi yama yeni sürüm mü oldu filan...Neden bu suçlama inan anlamadım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Hiç takip eder misin canıııım  

Hayatınız yalan.

Maşallah forumda herkesi takip ediyorsunuz galiba Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

• Bu yama orijinal oyunda son sürümü desteklioyr mu beyler?

• XII kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.