Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
13
Favori
39.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Redemption 2 kırıldı. Acaba bir ekip el atabilir mi? GPT-3 translate bile görür eğer uygun olursa.

Red Dead Redemption 2

• Yok hocam ne davası. Kaldı ki ben özelden konuştum bunlarla bu olaylar ilk patlak verdiğinde. Verin yamayı bana ben paylaşıyım tüm sorumluluk bende olsun dedim. Bana verdikleri cevap “para kazanamayacaksak paylaşmanın hiçbir anlamı yok” oldu. Şimdi de eveleyip geveliyorlar yok parayla ilgisi yokmuşta yok şöyleymişte böyleymişte.
    Bak zartzurt ne dedi bana tool verin çeviriyim dedi. Eğer bu grubun amacı gerçekten para değilse, eğer bu grup gerçekten Türk oyuncuları düşünüyorsa, tool versinler zartzurta. Bakın forumda paylaşsınlar isteyen herkes denesin demiyorum sadece zartzurta verilsin diyorum, kaldı ki samimi olsalardı en başından tool paylaşırlardı. Biz yayınlayamıyoruz ama isteyen varsa işte tool alıp yayınlayın derlerdi.
    Velhasıl bu grup bu yamayı ya parayla satacak ya da tool mool kimseyle paylaşmayacak. Ama sorun değil oyuna da kırılmaz diyorlardı kırıldı. Titanik e de batmaz diyorlardı batı. Tool düşer yakında nete zaten, tüm ülkeler uğraşacak şimdi. Böylelikle eninde sonunda biz bu yamaya öyle ya da böyle ulaşacağız ve bu grubun gerçek yüzünü görerek ulaşacağız.
  • @zartzurt456 nın yaptığı yapay zekalı mafia 2 yaması gayet iyi. rdr 2 yamasına da el atsa müthiş olur.

edit: yama çoğu kişi tarafından paralı olsa da alınacak bedava olsa da. bu yapan kişiye bağlı. daha önce yama çıkmış olsaydı oyunu da satın alırdı millet yamasını da. bazı ileri zekalılar yüzünden anonymous yaması iptal edildi ne yazık ki. zartzurt456 nickli arkadaş geçen gün rdr2 yi yapabilirim demişti. bizde mecbur yama için bir fırsat bulmuşken bekliyoruz. yama için neye neden itiraz ediyor millet anlamak imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan317 -- 22 Ekim 2020; 16:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anonymous çeviri ekibi çevirmişti ama olaylardan sonra forumdan çekildiler. Kendi sitelerinde de bulamadım. Yamayı üyelik sistemine kayıt olup nasıl alabilirim?

• exilecorby kullanıcısına yanıt

alamazsın yamayı yayınlamıyorlar. Take Two uyarmış yayınlayamazsınız diye falan

• Oyuna crack yapayım, benim için translate yama yapan köleler çevirsin.Oyunuma kurayım.Bir şey anlamadan oyunumu da oynayım.Hiçbirine para da yok.Rahatıma bakayım - Ne güzel forum be.

• quote:

Orijinalden alıntı: exilecorby

Anonymous çeviri ekibi çevirmişti ama olaylardan sonra forumdan çekildiler. Kendi sitelerinde de bulamadım. Yamayı üyelik sistemine kayıt olup nasıl alabilirim?

Anonymous oyunun kırılması bir şey değiştirmez, bizim ikazımız var diyor.

kısacası translate yamaya kaldık.

bu arkadaş oyun kırılırsa yaparım demişti. bakalım ondan haber bekliyoruz artık.

@zartzurt456

• BlackLead kullanıcısına yanıt

İkaz falan yok. Onların yamayı geri çekmelerinin nedeni resmi olarak satış yapamıyor olmaları. Vergi kaçırmadan dolayı yani.

• Oyunun kırılmasıyla çeviri aracının yapılmasının aynı şey olmadığını bir türlü anlayamadınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkipperSkip -- 22 Ekim 2020; 15:50:58 >
  • iddia ediyorum translate yama yapılmaya başlandığı anda anonymus yamayı satışa çıkaracaktır. Çalışır halde bi yama çıkma ihtimali olduğu anda yayınlayacaklardır yamayı hiç merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkipperSkip

Oyunun kırılmasıyla çeviri aracının yapılmasının aynı şey olmadığını bir türlü anlayamadınız.

zart zurt oyun kırılırsa rdr2'ye de el atarım demişti ama.

• Noluyo la oyunlar çatır çatır kırılmaya başladıRed Dead Redemption 2 

• Bir kere ortada tool yok hadi diyelim open ıv bi şekilde toolu yayınladı burdaki ölücü başlarından zartzurt mudur ne haltsa hele bi translate yayınlasın take twoyu sizin yaptığınız gibi mail yağmuruna tutmuyomuyum hadi bakalım translate yapacak kadar delikanlımısınız görelim ölücüler sizi siz ancak bunu hakediyosunuz o yamayı yayınlayacak olan ölücü bi mahkemelerle uğraşsında görelim bakalım translate yapmak ne demekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 22 Ekim 2020; 16:6:4 >
  • Kuduuuuuuuuurrrrrr

• pavalı köpeklere inat translate çıkarsa güzel olur

• evladı fatihan kullanıcısına yanıt

?:D

• ya yeter artık şikayet falan edip durmayın şu yamaları. olan oyunculara oluyor. tek istediğim türkçe oynamak artık rdr2'yi. translate yama veya değil.. farketmez

hepten memleket meselesi haline getirdiniz. Red Dead Redemption 2 

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

zart zurt oyun kırılırsa rdr2'ye de el atarım demişti ama.

Alıntıları Göster

Aracını kendi yazacaksa yapabilir. Şu an OpenIV dahil hiçbir araç oyunun çevirisini yapmak için yeterli değil.

• Oyun kırılıyor. T2 bişi yapamıyor.

Open iv çıkıyor. T2 bişi yapamıyor.

Nexus gibi sitelerden mod fışkırıyor. T2 bişi yapamıyor.

Ne hikmetse dandik bi türkçe yama çıkacak diye T2 konuya müdahil oluyor...muş... Yersen yani

Red Dead Redemption 2 

Translate yama yapılıyor eeeyyyyyy T2 nerdesin Red Dead Redemption 2 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 22 Ekim 2020; 16:9:44 >
  • Mafia yaması gibi,bir mod sitesine yüklenir.kuduranlar buzla idare eder

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.