Şimdi Ara

Red Alert Serisi Hayranları ( Fan Club ) - 108 Üye - [ RA3 ÇIKTI ! ] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
935
Cevap
5
Favori
96.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyundan beri hastasıyım nezamandır ne generals ne red alert nede tiberum wars cıkarmıyorlar cok mutsuzum :(
  • beni de eklermisiniz http://www.tibed.net/download/?tibed bu link red alert serisi dahil westwood un kurdugu oyunlar dahil de dahil mod yapıcınındır yükledikten sonra programı açınca bi red alert serisi isteyecek bu böyle devam eder ilk ondan sonra bir yer daha ister or yerede red alert i kaç olursa olsun üstte yazdıgım gibi bir dosya ister o zaman sizden oyunun kurulu oldugu dosyayı ister ama bende yeni indirdim pek fazla kullanamıyorum bilen varsa yada duymuşsa modu nasıl yapıcagımız anlatır umarım FAVORİ ÜLKEM : ALMANYA

dip not (şahsen virüs taramasından geçirdim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanyürekli6301 -- 10 Ocak 2014; 14:21:16 >

• benide ekle bağımlısıyım
  • Sa benide ekle ben yaklaşık 10 yıldır oynuyorum şu anki bilgisayarım gtx780 i7 4770K olmasına rağmen bu oyunu oynamaktan vazgeçemedim. Ama hep kendi başıma oynadığım için çok gelişemedim :(
  • bu oyunu indirmeyi düşünyorumda oynanış bakımından bfme ye benziyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Nice Guy

bu oyunu indirmeyi düşünyorumda oynanış bakımından bfme ye benziyo mu?

Bfm'yi bilmiyorum ama Red Alert serisi çok hızlı ve esnek bir oynanış sahiptir.O kadar hizlidir ki siz Age of yada Starcraf'ta daha ekonomi kurmaya çalisirken Red Alert'te ore rafineryler kurulmus ve miner araçlarini korumak için savas çoktan baslamistir.Mesela Red Alert'te bir tank piyadeye ates eder ama az canini götürür.Piyadeyi en iyi öldüren yine bir baska piyadedir yada hafif zirhli aractir.Red Alert'te birseyi en iyi yok eden ile daha yavas yok eden anlayisi hakimdir ve stratejinizi ona gore yapmalisiniz.Mesela Prism tanklar binalari ve piyadeleri çok iyi yok eder ama tanklara karsi o kadar iyi degildir.Düsman üssüne saldirirken Prism tanklarla binalara ve piyadelere ates edeceksiniz düsman tanklarini yok etme isini Grizzly ve Destroyer tanklarina birakacaksiniz.Genellikle birçok ülke olmasina ragmen bas rol oyunculari agir zirhli ve güçlû Sovyetler ile hizli, savunma ve tatiksel saldiri agirlikli NATO'dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benide ekler misiniz bu arada siki bir Red Alert faniyim.

• King Tiger96 kullanıcısına yanıt
    peki en iyi red alert serisi hangisi?
  • quote:

Oyun zaten 3 seridir.RA - The Aftermatch ve RA2 - Yuri en iyileridir bence.Tabi butun yamalari yapilmis olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Oyun zaten 3 seridir.RA - The Aftermatch ve RA2 - Yuri en iyileridir bence.Tabi butun yamalari yapilmis olacak.

ilk hangisini indirim peki?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

ilk hangisini indirim peki?

Suanda RA2 oynamiyorum ben.Aktif olarak RA2 oynayanlar varsa size yardimci olacaklardir.
  • quote:

Red Alert 2 ve eklenti paketi Yuri Revenge en iyileri ilk onlari indir
    Red Alert 1 biraz eski simdi iğrenç gelebilir
    Red Alert 3'de güzel, ayni stratejik yapida ama herkese göre değil ve Anime kılıklı Japonlar Kızıl Ordu'nun yarattığı muazzam atmosfere zarar veriyor

• Ekle hoca

• yuri makyaj görüntüleri
  • Bende Red Alert serisi hastası biriyim. Güncel olarak 3 oyunu da oynuyorum ve bence Red Alert 3'e çok büyük haksızlık yapıldı. 2. oyun kadar olmasada 3. oyunda güzel bir oyundu. En azından C&C 4 kadar kötü değil bence ilerde Kesinlikle Relic yada creative assemby firmalarından biri isim hakkını alıp Red Alert 4'ü geliştirmeli. EA bu işi beceremiyor.
  • Arkadaşlar Red Alert 2'yi bulabileceğim bir site felan var mı rica etsem özel mesaj olarak yollasanız ? :/ Çok özledim ama biryerde bulamadım.
  • icinde RA inda bulundugu OpenRA Haziran guncellemesi yayinlandi.Bircok duzeltme , iyilestirme ve yenilik iceren oyunu indirmek icin assagidaki linke bakabilirsiniz.Ayrica sitedeki Haziran guncellemesi ile ilgili videoyuda ozellikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

http://www.openra.net/
  • Werner Heisenberg kullanıcısına yanıt
    Çok sağlam bir oyundu.
  • Güzel video. Yuri'nin kanlı canlı hali..
  • ekle

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.