Şimdi Ara

Red Alert 2/Yuri 'yi hamachi ile oynamak isteyenler - Yeni Oyun modu!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
116.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hallettim sorunu
    genede sağolun
  • ee nezaman oynuyoruz?
  • oynamak isteyenlere hamachi adını ve şifresini özel mesaj ile yolluyorm
  • pm attım dostum usta bi red & yuri ci olaraktan 6 lı haritada hepsi brutal fransayla yendim online oynamak için sabırsızlanıyorum
  • Valla bilgisayara oynamak ile netten online oynamak arasında dağlar kadar fark var haberin olsun
  • bende eski red alertcıyımdır benimde oynayasım geldi inş unutmamışımdır agların hepsi dolu yazanların yeni ag açsakk
  • rock pacth olmuyo bu yazı çıkıyo : yuris revenge is not installed! plase install yuris revenge diye yazı çıkıyo yardımmmmmmmmmmmmmm
  • bide hamachi için kurulan pach kurulmuyo
    (yuris revenge olanın)
  • ağ adi: yuris
    -prs
    pass: devrim
    oynayalım hadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prafesör -- 7 Haziran 2007; 19:42:35 >
  • mental mod u yuklemek ıcın red alerd 2 nın ek paketı olan uri's revenge nın de yuklu olması gerekıyor
    daha sonra rock patch ı yukluoruz ve dıger dıger dosyadan mental modu acıyoruz mental modu acarken yuri cd si cd-rom un içinde olması gerekıyor
  • bende yokki cd si başkasından yükledim geri verdim
  • ama zaten yuris revnege yüklü
  • Harikasınız heme patchleri indiriyorum
  • ya arkadaşla biz ayarları felan yaptık birbirimizin kurduğu oyunları göremiyoruz ne iş ??? Help please
  • beni arasına alabilcek biri varmı lütfen yaa bilgisayara karşı red alert2 çok zevksiz.
  • biri benimle oynasın kumarım yok,sigara içmem alkol kullanmam lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadiguzel

arkadaslar lütfen yardım... cıldıracağım ya.. hamachi turkiyede ilk duyulduğu zamanlardan beri kullanıyorum, counter, nfs ve diğer multi oynanan oyunları denedim ama en cok oynamak istediğim ra2 yi bir turlu basaramadım. Sorun su ki, her turlu hamachi ayarını yapıyorum.. isin uyuz eden noktası ipxroute config kısmından hamachinin düğüm numarası ya benim ya da karsımdakinin oyununda network soket number kısmında görünmemesi, haliyle birbirimizi loby de hic göremiyoz ya da join olamıyoz (oyun versiyonları aynı) deneme yanılma yöntemi ile cerceve türünü 802.03 yapıyom, bu sefer oyunun network ayarlarında gerekli numarayı görüyorum ama diğer arakas ile bağlanamıyoz, öylece kaldım ben.. benzer problemle karsılasıp cözenlerin yardımlarını bekliyorum, teşekkürler...

Yaw beyler aynı hata bende var bi yardım edin gözünüzü sewim...
  • BEYLER YAW YARDIM EDİN NOLUR...

CMD.EXE DEKİ HAMACHİ NİN NUMARASINI, RA2 NETWORK TA CIKARAMIYORUM...

RESİMDEKİ ANLATIMIN AYNISINI YAPTIM BİRİ YARDIM ETSİNN LÜTFEN...

MSN DEN YARDIM EDERİM DİYOSANIZ BUYRUN

techno-7@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: poyraz_83

Arkadaşlar yeni kurdugum red lert yuri oyunu şu hataları veriyor.Oyunu multiplayer olarak bir türlü kuramıyorum öncelikle 1001 pacth kuramıyorum şu hatayı veriyor:

aynı hatayı bende de veriyo ayrıca yuri yi online oynayabilmek için şekilde anlatılanları birebir yaptım ancak serverda kimseyi göremiyorum yurinin 1.00 versionu olduğu için mi yoksa kimse online deil mi??
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.